Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2019-08-06 03:33:53

Narcyza
Gość
MacintoshSafari 604.1

Kwestionariusz-Narcyza

Cześć. Możecie mi mówić Narcyza. Będę wdzięczna, jeśli rozważycie przyjęcie mnie do waszego grona.

1. 21
2. 167 cm
3. Najnizsza: 52kg
Najwyższa: 64kg
Obecna:58 kg
4. 44 kg
5. Wszystkie diety pod słońcem: SGD, ABC,baleriina, tęczowa, Głodówki .
6. W wieku 10 lat obejrzałam dokument o anoreksji i coś we mnie kliknęło. Trzy lata później odkryłam fora pro ana i od tamtej pory jestem zwolenniczką tego trybu życia. Moja obecnie wysoka waga wynika z ostrej niedoczynnosci tarczycy, nie z braku dyscypliny w podążaniu ścieżką PA- przez długi czas ważyłam 52 kg, jednak po wprowadzeniu leczenia przytyłam na tabletkach 6 kg. Jest to rzadki efekt uboczny.
7. Oczekuję zrozumienia w moich wyborach i pomocy w utrzymaniu dyscypliny w diecie. W zamian oferuję to samo, oraz pomocną dłoń w ciężkich chwilach.
8. Nie chodzi mi o zgubienie kilku kilogramów, lecz o absolutną kontrolę nad moim ciałem. Chcę zobaczyć, jak daleko zaprowadzi mnie siła woli, zawalczyć z moim zaburzeniem tarczycy i powrócić do błogiego stanu chudości, jaki pamietam z dzieciństwa.
9. Przez pewien czas stosowałam wymioty jako mechanizm walki z wagą- nigdy jednak nie był to pierwszy wybór ponad restrykcją, nie mogę wiec nazwać się osobą pro-mia. Jeżeli chodzi o wybory innych, nie oceniam. Każdy ma inne ciało i zna je najlepiej, każdy wiec tez najlepiej dobiera sobie metody.
10. Dekalog jest dla mnie wyznacznikiem tego, czy moje życie idzie w odpowiednim kierunku. Pro ana jest moim wyborem i stylem życia, który sprawia mi najwyższą psychiczną satysfakcję. Kieruję się jedną prostą zasadą: jeżeli chudnę, wygrywam – jeżeli tyję, przegrywam. Nie jestem w stanie spojrzeć w lustro i uznać się za atrakcyjną, jeżeli nie jestem chudsza niż dzień przed. Choć staram się zminimalizować szkodliwy wpływ drakońskich diet na moje ciało, bycie chudą jest dla mnie bardziej istotne, niż być zdrową. Od około siedmiu lat, nie zjadłam bez poczucia winy – jem zwykle w samotności, a bycie zmuszoną do jedzenia w towarzystwie jest dla mnie ogromnie niekomfortowe. Za każde przekroczenie wyznaczonego na dany dzień bilansu, każę się ćwiczeniami. Chcę dożyć do bycia taką Chudą, jak to tylko dla mnie możliwe.

#2 2019-08-06 14:55:08

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 76.0.3809.89

Odp: Kwestionariusz-Narcyza

Z przykroscia stwierdzam iz popieram ma przedmowczynie. Stawiamy tu na zdrowie i csytajac twa rekrutacje nie przemowilo do mnie twe podejscje. Jestem na nie.
Dziewczyny czy ktoras chce wyrazic swa opinie?


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#3 2019-08-06 16:15:06

Narcyza
Gość
MacintoshSafari 604.1

Odp: Kwestionariusz-Narcyza

Nie ma problemu. Jeśli nie jest to forum dla osób poważnie traktujących dekalog, nie jestem zainteresowana.

#4 2019-08-07 09:36:38

Mariposa
Gąsiennica
Dołączył: 2019-07-29
Liczba postów: 61
Obecna waga: 51
Wymarzona waga: 45
Wzrost: 166
Dieta: 1000 kcal
GG: 68839315
WindowsChrome 75.0.3770.142

Odp: Kwestionariusz-Narcyza

JEstem na nie.
Kiedyś zrozumiesz że wieczne odchudzanie nie  da Ci szczęścia.
Wszystkiego co najlepsze.


być najlepszą wersją siebie

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
testoweforum123 - tunedkrce - nostroleka - impreza-ivd - luckyworldx5