Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2024-03-18 02:47:23

kropla
Użytkownik
Dołączył: 2024-03-18
Liczba postów: 4
MacintoshSafari 604.1

Oh okej nie wkleiłam formularza

1. Ile masz lat
23
2. Twój wzrost
166
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
48/93/60
4. Twój cel
50
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Zawsze trzymałam się restrykcyjnie limitów ale od kilku miesięcy jakby stoję w miejscu albo mam napady głodu
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Kiedy miałam ok 14 lat, ale tak na poważnie to jak miałam jakieś 16 i w sumie do teraz
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
oczekuje wsparcia i zrozumienia, a może i ja się do czegoś przydam i będę mogła podzielić się doświadczeniem
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Ponieważ po tylu latach jestem tak przywiązana, że nie potrafię inaczej, a całe to instagramowe odchudzanie, tony białka i awokado przyprawia mnie o dreszcze
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
To coś zupełnie nie dla mnie, choć próbowałam
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Myślę, że pro ana nie ma na celu wyniszczenia siebie, przecież odchudzamy się, by być piękne, a nie po to, żeby się do zera wyniszczyć, co do tego punktu dekalogu, cóż zdarza mi się karać, ale raczej podeszłabym do tego jako danie sobie nauczki na orzyszłość, niż karanie
Trzymamy kciuki.
Dziękuję ??

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pkcalculator - rozdanka - tutifruti - warsztat-lotussimulator - mta-pyw