Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2024-03-06 20:38:53

dziewanna
Użytkownik
Skąd: mazowieckie
Dołączył: 2022-08-30
Liczba postów: 10
Obecna waga: 60
Wymarzona waga: 50
Wzrost: 175
Dieta: limit kcal
WindowsChrome 122.0.0.0

Zanik miesiączki od odchudzania

Hej motylki [dblpt]heart[dblpt] ,

Dziś poruszę cięższy temat, ponieważ jest on poważnym i raczej negatywnym skutkiem Pro Any. Ogólnie Ana towarzyszy mi od około 11 roku życia, czasem była bliżej, a czasem dalej. Teraz mam 21 lat i jeszcze nigdy w życiu nie miałam regularnej miesiączki. Pierwszy raz okres miałam w wieku lat 13, był bardzo nieregularny, a potem potrafiłam nie mieć go nawet po pół roku w mocniejszych epizodach odchudzania. Ostatnio miałam półtora miesiąca temu, teraz znowu nic. Mam bardzo mieszane uczucia w związku z tą sytuacją. Z jednej strony czasem czuję satysfakcję, no bo przecież skoro tracę okres to znaczy, że jestem chudsza i udało mi się mniej jeść. No i oczywiście nie muszę znosić tego bólu, który w moim przypadku jest zawsze bardzo silny. Ale z drugiej strony mam też świadomość, że moje hormony są bardzo rozregulowane i czasem chcę zacząć jeść więcej, nawet nie dlatego że jestem głodna, a po prostu dla własnego zdrowia. Ale wiem, żę to się wiąże z przytyciem... Jeżeli któraś z Was też mierzyła/mierzy się z takimi problemami i dylematami to możecie napisać jak sobie z tym wszystkim poradziłyście. Chętnie wymienię się słowami otuchy nie tylko w tym temacie, bo w sumie dawno tu z nikim nie pisałam haha [dblpt]zadowolony[dblpt]  Bo jestem już trochę bezsilna, trochę zaniepokojona i martwię się o swoje zdrowie. Ach..... Trzymajcie się!

Offline

#2 2024-03-15 19:10:45

snowbunny11
Użytkownik
Dołączył: 2024-03-15
Liczba postów: 2
WindowsChrome 122.0.0.0

Odp: Zanik miesiączki od odchudzania

ja nie miałam okresu przez ponad rok. wybralam sie do lekarza endokrynologa, ktory wypisal mi duphaston i wszystko jest spowrotem dobrze.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pitak - vswarmertrans - fs13 - francja - e-papierosypodkarpacie