Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2024-02-28 16:24:05

Kassandra
Użytkownik
Dołączył: 2024-02-28
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Hejka

Cześć,
Mam na imię Kasandra
Ile masz lat: niedługo 24
Twój wzrost: 156 cm
Twoja waga, najniższa, najwyższa, obecna: 30, 57, 48,7
Twój cel: chciałabym widzieć moje obojczyki, mieć płaski brzuch i widoczne żebra, tak z 40 kg
Jak wyglądało twoje dotychczasowe odchudzanie: jakoś od połowy tego miesiąca nie jem nic przez 2 dni, staram się wytrzymać 3 ale robi mi się niedobrze i boli mnie brzuch i w konsekwencji muszę coś zjeść ale próbuje dalej. Mam co kilka dni napady objadania się
Czego oczekujesz od forum: chciałabym poznać kogoś podobnego do mnie, porozmawiać i wymienić się doświadczeniami
Czemu akurat ana a nie zdrowe odchudzanie: zdrowym odchudzaniem w ogóle nie chudnę. Biorę leki na astmę, depresję, nerwice i stabilizatory nastroju i przez nie dużo przytyłam
Jaki masz stosunek do pro-mia: neutralny
Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)? Nie, wydaje mi się, że 40-35kg to mój maksymalny limit. Jak coś zjem to odczuwam poczucie winy, ale nie każe się za to

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
spzastruze - materialy - pszczolki - tutifruti - rozdanka