Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2024-02-08 19:17:37

Imnotskinny2000
Użytkownik
Dołączył: 2024-02-08
Liczba postów: 1
WindowsChrome 120.0.0.0

Cześć!

1. Ile masz lat - za chwile 19
2. Twój wzrost - 165
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna - 48, 64, 54
4. Twój cel - chce widzieć swoje kości, ubierać co mi się podoba i warzyć 39-41 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?- kurde cieżko powiedzieć jestem motylkiem już ponad rok ale były lepsze i gorsze momenty jadałam do 500 kalorii
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.- dużo osob mi mówiło ze jestem gruba raz na feriach poszłam na basen to jakiś pan zapytał sie mnie czy w ciązy nie jestem. Z Aną jestem już ponad rok.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?- szukam PRAWDZIWYCH motylków i tęsknie za czasami 2014-16. chce wniesc do forum moje przeżycia i moje małe doświadczenie
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?- na początku mojej przygody z ed chciałam sie ,,zdrowo" odżywiać ale po czasie to mi nie wystarczało zaczełam więcej ćwiczyć i schudnąć i tak jestem w pełni świadoma swojej decyzji
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?- jestem neutralna w tym temacie
0. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?- jakbym była na pograniczu wychudzenia pewnie bym sie dalej odchudzała wole umrzeć i być chuda niż żyć a być grubą świnią.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pszczolki - tutifruti - rozdanka - materialy - mta-pyw