Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-12-30 21:06:35

Siberian
Użytkownik
Dołączył: 2023-12-30
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Poznaj mnie :)

1. Ile masz lat?
- 23

2. Twój wzrost
- 170 cm

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
- najniższa 47 kg, najwyższa 64 kg, obecna 55 kg

4. Twój cel
- 50 kg

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
- Wyłączenie z diety cukru i soli, wyeliminowanie chleba, ograniczanie kalorii do 800-900, siłownia. Czasem się przeczyszczałam i wymiotowałam.

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
- Z Aną jestem już 6sty rok. Ona doskonale mnie rozumie. Poznałam ją z powodu mojej mamy. Gdy byłam nastolatką często porównywała mnie do szczupłych dziewczyn, podkreślała moje grube uda (faktycznie cały tłuszcz odkłada mi się na nogach - taka budowa). Moje życie toczyło się tak, że przez to co robiłam i w czym się udzielałam, zawsze byłam na świeczniku (szkoła, miasto, wieś, teraz studia). Ludzie dziwnym sposobem stawiają sobie mnie jako przykład. Ana pomaga mi być przykładem piękna.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
- Od forum oczekuję wsparcia i reprymendy jeśli będzie potrzebna. Gdy mnie przyjmiecie będę dzieliła się doświadczeniem, radami a także będę wsparciem dla innych motylków. Chciałabym też poznać tutaj dziewczyny, które mnie rozumieją. Może nawiąże się tutaj przyjaźń na lata? [dblpt])
Będę aktywnie się udzielać.

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
- Ana to sprawdzona kumpela. Była ze mną przy wchodzeniu w dorosłe życie o trwa do dziś. Jestem świadoma. Tę decyzję podjęłam już 6 lat temu, teraz chodzi mi o znalezienie wspierającej społeczności.

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
- Sama czasem wymiotuję. Nie potępiam.

10. Czy jakbys byla na pograniczue wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
- Tego nie wiem. Nigdy tak daleko nie zaszłam by być na pograniczu. Sądzę, że powiedziałabym stop - cel to piękno, nie śmierć.
- Dekalog respektuję. Znam na pamięć [dblpt])

Ostatnio edytowany przez Siberian (2023-12-30 21:12:05)

Offline

#2 2023-12-31 22:43:52

Milena
Gąsiennica
Dołączył: 2023-10-27
Liczba postów: 20
Obecna waga: 45,9
Wymarzona waga: 44
Wzrost: 166
Dieta: redukcyjna
AndroidChrome 104.0.0.0

Odp: Poznaj mnie :)

Witaj Siberian.
Zaciekawił mnie Twój wpis.Mogę zapytać, z jakiego województwa jesteś? Czym się interesujesz i co porabiasz na co dzień? Co studiujesz?
Ja również, o dziwo, byłam stawiana "na obstrzale" i dużo ludzi porównywało się do mnie, dużo mi zazdrościło (choć czasem nie wiem czego- że dostałam lepszą ocenę, że się uśmiechnęłam, że byłam szczuplejsza...- ale ja tak naprawdę na to wszystko sama ciężko pracowałam, nic nie przyszło samo, nie raz odmawiałam sobie gdy inni nie).

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
materialy - tutifruti - warsztat-lotussimulator - mta-pyw - pkcalculator