Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-12-11 09:18:12

KawabezCukru
Użytkownik
Dołączył: 2023-12-11
Liczba postów: 3
Obecna waga: 57
Wymarzona waga: 41
Wzrost: 160
Dieta: <600kcal
AndroidChrome 119.0.0.0

Hejka

Cześć drogie motylki!

1. Mam 21 lat

2. 163 cm wzrostu

3. Moja najniższa waga to 42 kg ,a obecna i najwyższa to 59 kg

4. Wymarzona waga to 42 kg lub mniej

5. Moje dotychczasowe odchudzanie było dietą w zakresie kalorycznym 1000-1200 kcal przy intensywnych ćwiczeniach kardio.

6. Moja przygoda z Aną zaczęła się stosunkowo niedawno, jednakże od 15 roku życia zmagam się z bulimią - napady obżarstwa I wymiotów czy same wymioty często mi towarzyszą. Jednakże jest to nieskuteczne w utrzymaniu szczupłego ciała , więc naturalnym krokiem jest zapobiegać zamiast leczyć - czyli nie żreć.

7. Od forum oczekuję porad i wiedzy której konwencjonalnie nie znajdę - chcę być motylkiem mimo wszystkich przeszkód i niezrozumienia że stron wszystkich.
8. Nie interesuje mnie zwykle odchudzanie , chcę perfekcji i chcę być tym kim czuję że naprawdę jestem , chcę skończyć z wymiotami (chyba że będą konieczne) i nauczyć się odmawiać jedzenia.

Offline

#2 2023-12-22 21:33:39

Anonim_zwg07
Użytkownik
Dołączył: 2023-12-22
Liczba postów: 1
Obecna waga: 49.1
Wymarzona waga: 45
Wzrost: 163
Dieta: Kroki 20.000 siłownia limit800
AndroidChrome 120.0.0.0

Odp: Hejka

Witam was motylki❤
1.Mam 16 lat
2. Mam 163 wzrostu
3.moja najniższa waga to 46kg a najwyższa 55kg
4.moje uwg to 45kg
5. Moja dieta polegała na piciu wody i herbaty a limit kaloryczne to było 800 kalorii dużo aktywności dużo kroków ok. 20.000 i siłownia lecz często miałam napady
6.Moja historia z motylkami i Aną zaczęła się w 2019r. Kiedy w podstawówce często pomimo normalnej wagi dużo osób w tym rodzina dawała mi komentarze że dużo jem i mam duży brzuch jestem taka sraka i owaka co spowodowało u mnie duże kompleksy i odkryłam potem Ane która dawała mi szczęście przy każdym kolejnym udanym dniu i poczuciu kontroli nad życiem i tym że ludzie wreszcie zaczęli mi mówić że wyglądam jak trup że jestem chuda potem poznałam mojego chłopaka któremu podobałam się w takiej wersji i tolerował to że jestem motylem kochał i rozumiał to że chce widzieć swoje kości kochał to że jestem blada i często mówił mi że jestem piękna.
7.od forum chciałabym mieć wsparcie i pomoc bo nie mogę zejść do uwg i często wpadam teraz w napady
8.Wiem w co w wchodzę i chce dążyć do tej perfekcji zależy mi na Anie i na kontroli która ostatnio jest coraz słabsza chce znów mieć dobre wyniki w diecie i chciałabym by inne motyle mi pomogły wspierając mnie i mi doradzając ja sama też z całych sił postaram się pomóc i dzielić swoją wiedzą i doświadczeniami mam nadzieję że zostanę miło przyjęta


⚰️

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
spzastruze - rozdanka - pszczolki - tutifruti - materialy