Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-11-07 14:34:59

hania_hnk_0o
Użytkownik
Skąd: Warsaw, Poland
Dołączył: 2023-10-19
Liczba postów: 8
Obecna waga: 54
Wymarzona waga: 40
Wzrost: 165
Dieta: wegańska 300kcal<
MacintoshSafari 605.1.15

co jej powiedzieć?

hej motylki  [dblpt]angel[dblpt]

pisze w ważnej sprawie, mianowicie ostatnio roztyłam się do olbrzymich rozmiarów. jest mi wstyd pokazywać się w szkole i bliskim. waze 56,7kg i muszę teraz mocno się ograniczyć ale stanął mi na drodze poważny problem.

poznalam ane 2lata temu podczas pandemii. jak siedziałam całymi dniami przed komputerem to nikt z rodziny nie zaglądał do mnie ani nie pilnował jak dużo jem. miałam wtedy swój szczyt 47kg. ale teraz ciężej mi wrócić do takich fastow jakie robiłam wtedy bo teraz mieszkam z przyjaciółką która zawsze nalega żebym jadła z nią śniadania i obiady. czasami pyta się czy jadłam coś, tak jakby już coś podejrzewała.

dlatego zwracam się z pytaniem co robicie w sytuacji gdy ktoś bliski nalega na wspólne posiłki których nie chcecie jeść?  [dblpt]rolleyes[dblpt]


trzymajcie się chudziutko
wasza h.

Offline

#2 2023-12-25 16:35:39

Autumnus
Gąsiennica
Dołączył: 2022-10-19
Liczba postów: 81
Obecna waga: 50
Wymarzona waga: 43
Wzrost: 168
Dieta: Wegetariańska - 850 kcal
WindowsFirefox 120.0

Odp: co jej powiedzieć?

Wczoraj na wigilii wszyscy mi suszyli głowę żebym coś zjadła to po prostu twardo mówiłam że nie - ale każdy jest inny ja np nie dbam o to czy ktoś coś podejrzewa bo nikt nie ma realnego wpływu na moje wybory - poza tym nawet jakbym chciała coś jeść przy ludziach to mi Ana nie pozwala i nie mam na to wpływu xD


Jestem piękna... Tylko uwięziona pod tłuszczem.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
komendyinietylko - e-papierosypodkarpacie - studenckie - francja - testoweforum38u2838ssfgthfyhrfdsdfgh