Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-11-02 03:13:28

Pharmakis
Użytkownik
Dołączył: 2023-11-02
Liczba postów: 3
AndroidChrome 118.0.0.0

Luźna konwersacja

Cześć! Ten wątek nie będzie dotyczył anoreksji, ale nas. Opowiedzcie, jakie macie hobby? Jakie książki lub filmy są waszymi ulubionymi? A może jest jakiś serial od którego nie możecie się oderwać? Czy macie jakieś ciekawe umiejętności, np: może któraś z was gra na jakimś instrumencie? Albo tańczy? Poznajmy się lepiej i opowiedzmy trochę o sobie [dblpt])

Offline

#2 2023-11-03 12:12:51

Liwia
Gąsiennica
Skąd: Mazowieckie/Lubelskie
Dołączył: 2023-02-06
Liczba postów: 86
Obecna waga: 27-28
Wymarzona waga: ?
Wzrost: 150
Dieta: 400 kcal (czasem ponad 1500)
AndroidChrome 118.0.0.0

Odp: Luźna konwersacja

Cześć!
Ja gram na pianinie od 11 lat, wcześniej na trąbce, a teraz próbuję trochę na saksofonie. Jeżdżę konno, czytam głównie książki polskich autorów albo na wattpadzie i sama dużo piszę od podstawówki. Prowadzę od lat pamiętniki, w których też dużo rysuję i wklejam różne rzeczy, głównie z różnych miejsc, które ostatnio odwiedziłam. Moim ulubionym gatunkiem filmów są thrillery, musicale i polskie kryminały.
Fajny wątek i odskocznia od anoreksji [dblpt])

Offline

#3 2023-11-03 15:46:43

Pharmakis
Użytkownik
Dołączył: 2023-11-02
Liczba postów: 3
AndroidChrome 118.0.0.0

Odp: Luźna konwersacja

Hej Liwia. Podziwiam cię, grasz na 3 instrumentach! Cieszę się że poznałam jakąś multiinstrumentalistkę, bo kocham muzykę. Ja na jednym instrumencie nawet grać nie potrafię, ale jak wyprowadzę się na studia do większego miasta to chcę się nauczyć grać na skrzypcach. Chciałabym też umieć grać na harfie, ale ciężko znaleźć nauczyciela, nawet w większych miastach. Też kiedyś wróciłam konno i chyba wrócę do tego w wakacje. Pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze [dblpt])

Offline

#4 2023-11-03 20:31:50

Liwia
Gąsiennica
Skąd: Mazowieckie/Lubelskie
Dołączył: 2023-02-06
Liczba postów: 86
Obecna waga: 27-28
Wymarzona waga: ?
Wzrost: 150
Dieta: 400 kcal (czasem ponad 1500)
AndroidChrome 118.0.0.0

Odp: Luźna konwersacja

Hej!
Nie wiem dokąd się wyprowadzasz, ale dla pocieszenia mogę Ci napisać, że do końca liceum byłam samoukiem, bo też jestem z dość małego miasta. Potem znalazłam 3 szkoły muzyczne w całej Polsce, które przyjmują w takim wieku do szkoły od razu na II stopień, ale trzeba jednak umieć grać i zdać egzamin normalnie jak inni. Mi się akurat udało do najbliższego miasta.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
vswarmertrans - pitak - testoweforum38u2838ssfgthfyhrfdsdfgh - mythicrpg - e-papierosypodkarpacie