Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2019-07-13 16:52:57

chudzinka
Gość
WindowsFirefox 67.0

Rekrutacja

1. Ile masz lat
21 lat ♥
2. Twój wzrost
175cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa: 46kg
Najwyższa: 59kg
Obecna: 56kg (? - jutro się zważę, żeby mieć pewność)
4. Twój cel
45kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Zaczęłam od zdrowego odchudzania, ale szybko przerodziło się to w ortoreksje i uzależnienie od ćwiczeń fizycznych. Potem uległam wypadkowi i ze strachu przed przytyciem (musiałam leżeć 4 tygodnie, zero ruchu) zaczęłam liczyć kcal i jeść ok. 700 - 1000kcal dziennie. Nie miałam miesiączki przez 11 miesięcy, odzyskałam ją w styczniu.
Potem przeszło to w bulimię, ale nie wymiotuje od 2 miesięcy już. Teraz chcę przede wszystkim codziennie ćwiczyć oraz jeść o wiele mniej niź do tej pory.
6. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chciałabym, aby ktoś razem ze mną się odchudzał, wspierał i pomagał zwalczać pokusy. Chciałabym wnieść na forum zaangażowanie i poświęcenie anie, mam nadzieje, że uda nam się to razem.
7. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie?
Bo ważę aktualnie wg normy bmi ok i jakiekolwiek odchudzanie będzie już nie zdrowe - bo prowadzi do niedowagi. A Ana daje mi poczucie kontroli, kocham kłaść się spać głodna i wiedzieć, że jestem na tyle silna, że potrafię się kontrolować. Kocham być przesadnie chuda, kocham jak wystają mi kości i ludzie się o mnie martwią.

#2 2019-07-13 16:58:07

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 75.0.3770.101

Odp: Rekrutacja

Bardzo bym cie prosila bys cofnela sie do watku rekrutacja i weszla w nowy formularz rekrutacyjny. Gdzie jest 10 a nie 7 punktow.


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#3 2019-07-13 17:10:58

chudzinka
Gość
WindowsFirefox 67.0

Odp: Rekrutacja

Zedytowana wersja [dblpt]) :


1. Ile masz lat
21 lat ♥
2. Twój wzrost
175cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
46kg, 59kg, obecnie 56kg? (jutro się zważę dla pewności)
4. Twój cel 45kg ♥
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Zaczęłam od zdrowego odchudzania, ale szybko przerodziło się to w ortoreksje i uzależnienie od ćwiczeń fizycznych. Potem uległam wypadkowi i ze strachu przed przytyciem (musiałam leżeć 4 tygodnie, zero ruchu) zaczęłam liczyć kcal i jeść ok. 700 - 1000kcal dziennie. Nie miałam miesiączki przez 11 miesięcy, odzyskałam ją w styczniu.
Potem przeszło to w bulimię, ale nie wymiotuje od 2 miesięcy już. Teraz chcę przede wszystkim codziennie ćwiczyć oraz jeść o wiele mniej niź do tej pory.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Z Aną byłam intensywnie od maja 2018r do jakoś stycznia 2019r, zaczęłam z nią być ponieważ miałam wypadek i nie mogłam się ruszać - wyćwiczyć kcal, które jadłam. Więc po prostu jadłam o wiele mniej.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chciałabym, aby ktoś razem ze mną się odchudzał, wspierał i pomagał zwalczać pokusy. Chciałabym wnieść na forum zaangażowanie i poświęcenie anie, mam nadzieje, że uda nam się to razem.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Bo ważę aktualnie wg normy bmi ok i jakiekolwiek odchudzanie będzie już nie zdrowe - bo prowadzi do niedowagi. A Ana daje mi poczucie kontroli, kocham kłaść się spać głodna i wiedzieć, że jestem na tyle silna, że potrafię się kontrolować. Kocham być przesadnie chuda, kocham jak wystają mi kości i ludzie się o mnie martwią. Jestem pewna, chcę być perfekcyjna i silna.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Uważam, że bulimia to gówno. Byłam w tym trochę, nie ma to nic wspólnego z perfekcją - pokazuje jedynie brak dyscypliny i próby zadośćuczynienia. Ewentualne jednorazowe wymioty/przeczyszczenia mogą być ok po napadzie, ale raz na jakiś czas.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Miałam bmi 15 czyl wychudzenie. Bałam się chudnąć dalej, ale bałam się też przytyć. Chciałam zostać na tym etapie, by być chuda, ale nie mieć tak dużych problemów ze zdrowiem. Jeśli chodzi o karanie się to jestem za dodatkowymi ćwiczeniami aby spalić kcal które się zjadło za dużo.

#4 2019-07-13 17:15:29

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 75.0.3770.101

Odp: Rekrutacja

Mam do ciebie kilka pytan. Waga 45kg przy wzroscie 175 to juz wychudzenie ktore kwalifikuje sie pod leczenie szpitalne z powodu duzych uszkodzen wewnetrzych wynikajacych z niedozywienia.
Jesli nawet osiagniesz te 45kg to naprawde bedziesz umiala sie zatrzymac? To nie jest proste. Ze wciska sie guzik i juz sie zyje normalnie.


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#5 2019-07-13 22:15:16

chudzinka
Gość
WindowsFirefox 68.0

Odp: Rekrutacja

maly_motylek napisał/a:

Jak czułaś się przy bmi równe 15?
Nie uważasz że 45 kg przy takim wzroście to trochę za mało? Może lepsze by było np 49 i utrzymywanie tego?
Ile tak mniej więcej teraz jesz?

Nie wiem do końca, jak na tym forum się pisze, ale postaram się ogarnąć w najbliższym czasie [dblpt]D Co do pytania to niby mało i wiem, że dziewczyny z bmi 15 wyglądają chudo, ale uwierz mi że ja nie wyglądałam jak kościotrup serio. Jak dla mnie wyglądałam chudo, ale nie za chudo. Jeśli chodzi o psychikę to byłam strasznie wybuchowa, moje rodzinne relacje na tym cierpiały bardzo, ale jeśli chodzi o relacje towarzyskie to nie było aż tak źle - byłam pewniejsza siebie bo byłam chudsza od koleżanek itp. A co do czucia fizycznego to ćwiczyć nie ćwiczyłam bo nie mogłam ze względu na wypadek, ale miałam na początku bardzo duże uderzenia gorąca i potem zimne poty, włosy mi wypadały (chociaż przy "recovery" udawanym oczywiście XD bardziej), no i czułam że niestety czasami serce mi bije w dziwnym rytmie, w nocy zazwyczaj.
49 nie jest złe, ale 45 kusi. Zobaczymy jak to wyjdzie.
A co do jedzenia teraz to na przemian głodówka, napad itp.

Wiadomość dodana po 01 min 15 s:

Porcelain napisał/a:

Mam do ciebie kilka pytan. Waga 45kg przy wzroscie 175 to juz wychudzenie ktore kwalifikuje sie pod leczenie szpitalne z powodu duzych uszkodzen wewnetrzych wynikajacych z niedozywienia.
Jesli nawet osiagniesz te 45kg to naprawde bedziesz umiala sie zatrzymac? To nie jest proste. Ze wciska sie guzik i juz sie zyje normalnie.

Wiem, że to nie proste, bo pamiętam jak ważyłam to 46kg i nie wiedziałam co robić, czy chudnać czy tyć czy co. Ale nie wytrzymam już dłużej w swoim ciele teraz.

Ostatnio edytowany przez chudzinka (2019-07-13 22:17:44)

#6 2019-07-13 22:38:52

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 75.0.3770.101

Odp: Rekrutacja

Freedom? Lili? I will be perfekt? Ktoras chcialaby sie jeszcze wypowiedziec? Weronika55555?


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#7 2019-07-13 23:35:16

chudzinka
Gość
WindowsFirefox 68.0

Odp: Rekrutacja

maly_motylek napisał/a:

Kochana wybacz ale ja jestem na nie.

Lol, czyli muszę usunąć konto? serio xd przecież nie schudnę od tak do 45kg, to jest długi proces [dblpt]P

#8 2019-07-14 10:08:39

Lili_
Gąsiennica
Dołączył: 2019-07-02
Liczba postów: 60
Obecna waga: 55
Wymarzona waga: 47
Wzrost: 172
Dieta: Skinny girl diet
GG: 68625965
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: Rekrutacja

Niestety również jestem na nie.


Wszystko czego nie zjesz, sprawia że jesteś coraz bliżej ideału~~
Poprzednia: 67kg Obecna: 55kg Przyszła: 47kg

Offline

#9 2019-07-14 10:19:59

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 75.0.3770.101

Odp: Rekrutacja

Przykro mi chudzinko ale i ja jestem na nie. Powodow bylo kilka cale forum boi siw iz nie bedziesz sie umiala zatrzymac w swych dzialaniach i dlatego nie mozemy przyjac cie do naszej rodziny. Zdradzasz troszke zbyt wielka fascynacje na niezdrowym juz poziomke fascynacje. ANA. I chociaz zyczymy ci wszystkiego dobrego jednak NIE ZOSTALAS PRZYJETA NA FORUM.


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#10 2019-07-18 23:19:22

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 75.0.3770.143

Odp: Rekrutacja

Dziekuje ci bardzo. Rekrutacja moze potrwac max 48h. U nas panuje rodzinna atmosfera i wszelkie decyzje podejmujemy wspolnie. Prosze wiec nie martw sie. Najpozniej za 2 dni otrzymasz odpowiedz na swa rekrutacje.


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#11 2019-07-19 16:29:04

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 75.0.3770.143

Odp: Rekrutacja

Zachecamy do zalozenia dzienniczka i aktywnego uczestnictwa w zuciu forum.


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
swinmc - nightliferpg - mikiym - mef - dragonagepbf