Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-10-08 13:18:09

skinny
Użytkownik
Dołączył: 2023-10-08
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 605.1.15

hej wszystkim!

1. Ile masz lat
18
2. Twój wzrost
170
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
46/86/65
4. Twój cel
40
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
właściwie od zawsze tak samo, głodówki, później napady, przez kompulsy moja waga wzrosła niesamowicie i od tego czasu trzymam się limitów
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
z aną wszystko zaczęło się gdy miałam niecałe 12 lat, więc jesteśmy już razem 6 lat z krótkimi przerwami
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
oczekuje wsparcia, zrozumienia i to samo chcę tutaj wnieść, chcę być wsparciem bo sama wiem, że czasem nie jest łatwo
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
ana to dla mnie styl życia, perfekcja, ideał, taka chcę być do tego dążę, nie wyobrażam sobie, żebym po tylu latach z aną  miałabym jeść normalnie i odchudzać się zdrowo
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
przez moje wcześniejsze kompulsywnie brzydzę się tym, brzydzę się wymiotowaniem, mimo tego, że sama to robiłam, ale mimo wszystko nie mam nic do tej społeczności, mamy ten sam cel, ale inne sposoby na osiągnięcie go
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
odchudzałabym się, bo wiem, że nigdy nie uzyskam wymarzonej figury, co do dekalogu, sama się karam, gdy zjem za dużo, ale chyba w końcu o to chodzi, nie?
Trzymamy kciuki.
dzięki❤️

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumdiaxcraft - tutifruti - pkcalculator - materialy - rozdanka