Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-09-13 23:08:34

n3urotop
Użytkownik
Dołączył: 2023-09-13
Liczba postów: 1
Obecna waga: 52.8
Wymarzona waga: ok. 40-45
Wzrost: 162cm
Dieta: max 500kcal
WindowsOpera 100.0.0.0

Hej! ;D

1. Ile masz lat?
    Mam 18 lat.

2. Twój wzrost?
    Mam 162cm wzrostu.

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
    44/59/53

4. Twój cel
    40-46

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
    Kiedyś stałe bezproblemowe głodówki pozwoliły mi osiągać satysfakcjonującą wagę.
    Chwila słabości doprowadziła mnie do kompulsji jedzenia i trudności nad zapanowaniem skutkującym szybkim wzrostem
    wagi. Dziś się czuję gotowa, by zacząć na nowo i dążyć do czystej perfekcji.
    Od Kwietnia głodówki przerywane regularnymi napadami. Jakiś miesiąc wolna od rzucania się na jedzenie dzięki pro-Anie i radom motylków.

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
    Pierwsze próby osiągnięcia wagi idealnej w wieku 16 lat.
    W wieku 17 lat stojąc na dobrej drodze do wymarzonej wagi, zbłądziłam, wręcz błądziłam.
    Szukałam sposobu, aby wszystko naprawić. Odkryłam istnienie takich forum ponad miesiąc temu i dzięki nim wróciłam na dobre tory.
    Wierzę, że Ana doprowadzi mnie do celu.

   
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
    Okazało się ono świątynią szczęścia, dzięki temu forum wierzę w szczęście, w siebie i swoją wytrwałość.
    Pomogło mi ono wrócić na dobry trop i zamierzam to praktykować. W końcu czuję się tu zrozumiana i niesamotna.
    Wiem, że znajdę tu pomoc i wierzę, że kiedyś również ja komuś pomogę.

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
    Uważam Anę za wewnętrzną przyjaciółkę, która potrafi wesprzeć w nawet najtrudniejszej sytuacji. Podnieść na duchu i dać przynajmniej szczyptę pewności siebie.
    Ana nie mówi tylko o jakimś odchudzaniu, to nie o dietę chodzi. Uczy nas perfekcji w każdej sferze życia i dzięki temu pozwala nam na zadowolenie z osiągniętych sukcesów i to jest piękne.

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
    Szczerze to nie moja bajka, nawet nie pragnę do tego dążyć. Gdyż skupiam się na swoim doświadczeniu nie buduję opinii na ten temat i pragnę być neutralna w tej kwestii.
    Zdecydowanie uważam jednak, że wymioty nie są perfekcją, przynajmniej nie tą, której ja pragnę.

10. Czy jakbyś była na pograniczu wychudzenia odchudzałabys sie dalej? Jakie masz podejście do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
    Oczekuję od siebie kontroli i perfekcji, nie śmierci. Myślę, że zamiast karania się (np. poprzez samookaleczanie) lepszym wyjściem jest nauczyć się wybaczać sobie oraz cierpliwie kontynuować drogę do celu.


Dear Ana... Amen.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
forumdiaxcraft - pszczolki - materialy - spzastruze - teamsg