Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-09-03 19:05:22

Nadixx
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2023-09-03
Liczba postów: 1
Obecna waga: 76
Wymarzona waga: 55
Wzrost: 175
AndroidChrome 111.0.5563.116

Rekrutacja

1. Ile masz lat
Niedawno skończyłam 22.
2. Twój wzrost
Ok.175cm.
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
60,84,76
4. Twój cel
Przede wszystkim chciała bym zejść do 60kg, potem max do 55
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Ćwiczę i byłam na normalnych dietach ale waga słabo spada a wręcz czasem idzie w górę.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Jakoś od 16 roku życia. Miałam wtedy okres swojej świetności. Dobrze wyglądałam i się czułam jednak przez problemy rodzinne straciłam panowanie nad swoim życiem. Moje sprawy nie były perfekcyjne. Teraz chcę wrócić. Chcę osiągnąć perfekcję. Mieć idealne ciało, zadbaną cerę, włosy I paznokcie. Do tego akurat starczą dobre kosmetyki haha. Chcę podciągnąć się w pracy i relacjach z ludzimi. Ostatnie miesiące pokazały mi że ładna figura otwiera wiele możliwości.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję wsparcia i zrozumienia i to samo Chcę wnieść do tej społeczności.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Jestem świadoma. Chcę być częścią tego świata bo to nie tylko parę kilo. To nauka kontroli i wytrwałości a to istotne cechy.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Nie mam zdania. Niech każdy zdecyduje sam i robi to z głową.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Przede wszystkim nie chce robić nic na siłę. Jeśli mój organizm da mi znak że potrzebuję chwili odpoczynku to ją dostanie.zejdę z tempa i poczekam aż będę znów gotowa fizycznie nie zaniedbując przy tym innych spraw. Ana to nie tylko liczenie kcal i ćwiczenia. Jeśli chodzi o kary to nie będę ich praktykować. Jeśli zjem za dużo postaram się więcej poćwiczyć ale bez przesady. Nie utnę kcal na następny dzień, wtedy również trochę więcej poćwiczę.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
warsztat-lotussimulator - rozdanka - pszczolki - materialy - tutifruti