Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-08-18 10:07:31

BadWitch
Użytkownik
Dołączył: 2023-08-18
Liczba postów: 1
WindowsOpera 101.0.0.0

Hejka

1. Ile masz lat
25

2. Twój wzrost
175

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
60,78,70

4. Twój cel
55

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Głównie głodówki, próbowałam kilku diet wykupionych przez internet, ale to dla mnie zbyt drogi interes, plus nie miałam motywacji, nie potrafiłam przy tym trwać

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Właściwie zaczęło się niedawno, bo miesiąc temu. Zaczęło się tak, że trafiłam na pewnego bloga pro-ana i czytając go uświadomiłam sobie że to jest właśnie to, czego szukałam. Tu znalazłam motywację, czuję, że jestem na dobrej drodze do wymarzonego stylu życia. Spodobało mi się jakie wsparcie czuję będąc z Aną, pokochałam też społeczność pro ana.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję przede wszystkim wsparcia i motywacji, lubię czytać historie innych motylków, w celu inspiracji. Chciałabym też móc dzielić się tu z Wami moją drogą z Aną i moimi postępami

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Podoba mi się ideologia Any, czuję też od niej wsparcie. To jest coś więcej niż tylko zgubienie parę kg.

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Każdy ma władzę nad swoimi decyzjami, jednak ja zostaję przy Anie

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Przede wszystkim chciałabym zachować pozory dla otoczenia, żeby nie podejrzewali mnie o ED. Wszystko z głową, starałabym się nie spaść zbyt wiele z wagi, ale też nie przybrać dodatkowych kg. Co do dekalogu, jeżeli metody i zasady działają i przynoszą zamierzony efekt, to nie mam nic przeciwko.

Offline

#2 2023-08-22 04:37:42

SkinnySeal25
Użytkownik
Dołączył: 2023-08-16
Liczba postów: 2
AndroidChrome 115.0.0.0

Odp: Hejka

Rozumiem Cię totalnie ale  głodówki przez dłuższy czas nie są dobrym pomysłem.

Ostatnio edytowany przez SkinnySeal25 (2023-08-22 04:39:55)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
teamsg - rozdanka - pkcalculator - materialy - forumdiaxcraft