Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-08-13 14:42:22

Lilla Mu
Użytkownik
Dołączył: 2023-08-13
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 605.1.15

z`Z`zxz

1. Ile masz lat
    23

2. Twój wzrost
    154

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
    42/64/48

4. Twój cel
    45

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
    gdy miałam 16 lat zaczęłam dietę 1500 kcal i zaczęłam ćwiczyć. Po roku ucięłam kalorie do 1200 i zaczęłam biegać. Ucinałam kalorie o 100, 200 co miesiąc, aż doszłam do 600 oraz wagi 42kg. Zaczęłam się źle czuć, mój mózg przestał funkcjonować prawidłowo. Byłam tuż przed maturą, więc zaczęłam jeść. Wtedy "popsuł" się mój układ pokarmowy, przytyłam 20kg w 2 miesiące, nie jedząc aż tyle dodatkowego jedzenia, ile powinnam (jako zdrowy człowiek), by przytyć. Od tamtej pory moja waga utrzymywała się na stałym poziomie przez niecały rok. Potem zaczęłam powoli chudnąć, mniej więcej do masy 54kg. Wtedy na nowo zaczęłam kontrolować kcal i jestem tu, gdzie jestem, na poziomie 48kcal.

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Pomogła przeżyć mi najgorszy moment mojego życia, teraz na nowo pomaga mi się odnaleźć w chaosie. Nie mogę kontrolować świata wokół siebie, ale mogę kontrolować, co wkładam do ust.
Jesteśmy razem już 7 lat.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chcę wsparcia i potwierdzenia, że dobrze robię. Chcę wiedzieć, że jest obok ktoś, kto mnie rozumie i nie będzie mnie oceniać.

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Zdrowe odchudzanie jest przystosowane do większości ludzi. Przestałam być w tej większości 5 lat temu, gdy mój układ pokarmowy zaczął działać inaczej.

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Mieszany. Bulimia wyrządza szybkie i dotkliwe szkody, od niszczenia zębów, przez nadżerki w układzie pokarmowym, po problemy z sercem.
Druga rzecz, wymioty nie usuwają wszystkich kalorii. U zaawansowanych bulimiczek 3/4 przyjętych podczas napadu kalorii zostaje wchłoniętych w górnych częściach układu pokarmowego. Więc to nie ma sensu.

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Nie wiem, co rozumiesz przez wychudzenie. Jeśli stan, w którym ciało odmawia posłuszeństwa, zatrzymałabym się na jakiś czas albo prztyła 1-2kg i dała ciału odpocząć. Dopiero potem kontynuowała odchudzanie.
Nie będę chuda, jeśli będę martwa.
Trzymamy kciuki.

Offline

#2 2023-08-16 21:57:21

SkinnySeal25
Użytkownik
Dołączył: 2023-08-16
Liczba postów: 2
AndroidChrome 115.0.0.0

Odp: z`Z`zxz

1.26 latek (trzeba płacić podatki hah)
2. 170cm
3. 43,63,58
4. 45-46kg jak kiedyś
5.dużo ćwiczeń, więcej niż jedzenia.  Dieta hsgd potem bardziej drastyczne, ale nazwy zapomniałam. Mama zaczęła pilnować ale miałam psa któremu zawsze oddawałam część kotleta jedząc w swoim pokoju, a część wypluwałam do kosza i wychodząc z psem na spacer wyrzucałam śmieci.
6.zaczęło się od głupiego komentarza mojego pierwszego chłopa w pierwszej klasie  technikum., gdy powiedział "no chyba troche Ci się przytyło", a jak wiadomo młode dziewczyny są bardzo uczulone na tym punkcie. Zaczęłam wtedy odstawiać cukier. Coraz mniej dodawać go do kawy/herbaty i od razu -5kg w ciągu dwóch dni. Do tego dorzuciłam diete hsgd na sam początek, potem tą baletnicy i sama też zrobiłam podobną i stosowałam się do niej. Doszły ćwiczenia na początku z musu potem więcej niż jedzenia aż w szkole zaczęli chwalić wygląd i brnęłam w to dalej ale źle się to skończyło i mama się zorientowała i zadzwoniła na pogotowie..
7.oczekuję wsparcia w dążeniu do ideału motywacji i to samo oferuję.
8.Mam szybki metabolizm rozregulowany po poprzednich dwóch anoreksjach. Żadne diety nie działają.
9.szanuję i wspieram.
10.kiedyś gdy zjadłam coś później niż miałam np. Batona grześka dorzuciłam sobie 100brzuszków i 200 przysiadów po serii przy której kilka h wstecz zemdlałam ale ćwiczyłam dalej po ocknięciu się. Przestrzegam bardzo dekalogu.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
warsztat-lotussimulator - spzastruze - pszczolki - mta-pyw - pkcalculator