Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-07-04 10:08:09

xyzxx
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-03
Liczba postów: 1
Obecna waga: 49
Wymarzona waga: 40
Wzrost: 160
AndroidChrome 114.0.0.0

pilne!

hej! prosze pomozcie, co zrobic zeby uniknac napadu? nie jem nic przez dlugi czas a jak juz to minimalnie, ale w koncu przychodzi dzien w ktorym mam napad i przez nastepne dni jem co popadnie.. nie moge sobie z tym poradzic, jestem obrzydliwa. prosze powiedzcie jak mam temu zaradzic, musze schudnac conajmniej 9 kg jak najszybciej

Offline

#2 2023-07-05 22:09:24

mimi
Użytkownik
Dołączył: 2023-06-21
Liczba postów: 6
Obecna waga: 51
Wymarzona waga: 48
Wzrost: 170
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: pilne!

Też miałam z tym dość spore problemy i oczywiście nadal zdarza mi się taki moment, ale jest on na o wiele mniejszą skalę. Napad trwa chwilkę i jem podczas niego o wiele mniej np. parę cukierków. Kluczem u mnie okazało się zachowanie spokoju i racjonalnego myślenia podczas, gdy czuję, że taki napad może nadejść. Odnajduję zamienniki, aby jak najbardziej zmniejszyć prawdopodobieństwo dużego obżarstwa np. planuję, że najpierw wypiję dużo wody zrobię sobie słodką kawę ( mimo, że nie piję słodzonych napojów )i zjem do niej cukierka, później może jakaś mrożona kawka, energetyk, sok byleby nie rzucić się na jedzenie.

Offline

#3 2023-07-08 07:56:21

Liwia
Gąsiennica
Skąd: Mazowieckie/Lubelskie
Dołączył: 2023-02-06
Liczba postów: 86
Obecna waga: 27-28
Wymarzona waga: ?
Wzrost: 150
Dieta: 400 kcal (czasem ponad 1500)
AndroidChrome 114.0.0.0

Odp: pilne!

Ja radzę sobie w ten sposób, że wychodzę z domu. Teraz wszystko jest takie drogie, że nie opłaca mi się wydawać na jedzenie, a to co zaoszczędzę wydaję potem na coś co lubię. Np. nową książkę albo bilet na basen (ja akurat lubię pływać) to przynajmniej przyjemne z pożytecznym.

Offline

#4 2023-07-08 21:35:26

maggie
Gąsiennica
Skąd: mazowieckie
Dołączył: 2023-07-08
Liczba postów: 2
Obecna waga: 75kg
Wymarzona waga: 50kg
Wzrost: 170cm
Dieta: surowy weganizm
WindowsChrome 114.0.0.0

Odp: pilne!

Mi pomaga akceptacja i odłożenie na później. Jak już mi wpada taka myśl do głowy: "Kurde, ale bym zjadła xyz, zaraz pójdę i to zjem, boże, boże" to po prostu mówię sobie "Ok, możesz to zjeść, ale później. Najpierw poćwicz 30 minut i wtedy zjesz". I po tych ćwiczeniach znowu mówię sobie "To teraz porysuj, a później zjesz" i tak w kółko aż do końca dnia. Albo jaram szluga i wtedy od razu tracę apetyt, ale tego nie polecam.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pitak - komendyinietylko - studenckie - testoweforum38u2838ssfgthfyhrfdsdfgh - spacemc