Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-07-01 19:19:59

Want_to_be_skinny_again
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-01
Liczba postów: 2
MacintoshSafari 604.1

Rekrutacja

1. Ile masz lat
23

2. Twój wzrost
160

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
45, 65, 65

4. Twój cel
48

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Przeplatanka sukcesów i porażek. Aktualnie jestem w fazie porażki. Kilka lat temu pilnowałam wagi, regularnie liczyłam kalorie, ćwiczyłam, wyglądałam szczupło, byłam dość szczupła. Niestety od dwóch lat jestem na lekach antydepresyjnych, które masakrycznie przyczyniły się do wzrostu mojej wagi. Zaniedbałam ćwiczenia z powodu depresji oraz nie pilnowalam co jem i ile, poskutkowało to aktualnym wyglądem monstrum. Uprzednio prowadziłam dzienniczek z zapiskami co jadłam, ile oraz ile i jak ćwiczyłam. Pilnowalam się i skutecznie obniżałam wagę. Aktualnie jest mi trudno do tego wrócić a bardzo chciałabym pozbyć się dodatkowych kilogramów, których nabrałam.

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Od spokojnego i powolnego odchudzania się do coraz większej kontroli nad posiłkami i obsesyjnym wręcz pilnowaniem treningów. Sprawiało mi radość i satysfakcję jak widziałam mniejsza cyfrę na wadze i coraz większe ‚luzy’ w ubraniach.
Towarzyszy mi już kilka dobrych lat, nie jestem w stanie dokładnie określić, około 6.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chciałabym wsparcie w powrocie na tory smukłej sylwetki, która poprawi moja samoocenę. Potrzebuje wsparcia w trzymaniu diety oraz zauważeniu (oby) progresow w swoim działaniu.
Od siebie mogę dać to samo oraz własne rady wynikające z dobrej wiary, jeżeli mam wiedzę w danym temacie.

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Nie potrafię się zdrowo odchudzać. Kilogramy non stop zajmują moja głowę. Albo zmobilizować się totalnie albo wcale. Jak już podniosłam się trochę z dołka chce zawalczyć o powrót do swojej wagi. Aktualnie skutek był odwrotny, przytyłam, ponieważ między innymi tryb jedzenia wyglada na jedzeniu minimum żeby następnie mieć atak obżarstwa. Jestem w pełni pewna swojej decyzji, temat towarzyszy mi od kilku lat. Przeczytałam masę książek, artykułów, poradników, obejrzałam masę filmów i wiem, ze jeżeli znowu ‚zaszczepie’ w sobie te motywacje- będę w stanie wrócić do dawnej wagi a może i jeszcze niższej.

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Absolutnie nie popieram namawiania nikogo do tego typu sposobów jako „dobrej rady”.

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Wydaje mi się, ze byłabym do tego zdolna by dalej brnąc w odchudzanie w takiej sytuacji.

Offline

#2 2023-07-15 21:04:20

Want_to_be_skinny_again
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-01
Liczba postów: 2
AndroidChrome 114.0.0.0

Odp: Rekrutacja

To forum w ogóle żyje?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
funmc - ls-rpg - testadmin - hack - mielecnetwork