Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-06-22 16:07:09

mimi
Użytkownik
Dołączył: 2023-06-21
Liczba postów: 6
Obecna waga: 51
Wymarzona waga: 48
Wzrost: 170
WindowsChrome 114.0.0.0

Stres

Hejka,
Sesja, zaliczenia i nasze zmagania... Przyszedł czas, w którym to wszystko nam się nałożyło. Czy w stresowych momentach, gdy świat wali wam się na głowę macie ochotę pożreć wszystko, czy może wręcz przeciwnie, stres dobrze wpływa na waszą dietę? W moim przypadku niestety nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać. Raz nie jem nic, bo stres wypełnia mnie już wystarczająco, a innym razem nie wiem w co ręce włożyć, więc jedzenie stara się mnie zwieść i sprowadzić na zgubną drogę... Jak sobie z tym radzicie?
I pytanie innej kategorii: Jeśli jesteś studentem, to przed sesją, czy już szczęśliwie po? Ja od wtorku dopiero zaczęłam walczyć.

Offline

#2 2023-12-12 00:08:18

Milena
Gąsiennica
Dołączył: 2023-10-27
Liczba postów: 20
Obecna waga: 45,9
Wymarzona waga: 44
Wzrost: 166
Dieta: redukcyjna
AndroidChrome 104.0.0.0

Odp: Stres

W moim przypadku stres raczej zmniejsza łaknienie i apetyt.
Z drugiej jednak strony towarzyszące mu często wyczerpanie, niedobór snu nie wpływa na utratę wagi, wydaje mi się, że wręcz puchnę z dnia na dzień, dopiero po porządnym odpoczynku waga zaczyna schodzić sama. Sama nie wiem, dlaczego tak jest.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
francja - studenckie - vswarmertrans - spacemc - pitak