Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-05-17 19:09:49

Gorgon
Użytkownik
Skąd: Okolice Bielska-Białej
Dołączył: 2023-05-14
Liczba postów: 7
Obecna waga: 56
Wymarzona waga: 45-50
Wzrost: 172
AndroidChrome 105.0.0.0

Nadmiar jedzenia w domu

Piszę z zapytaniem o wymówki od jedzenia albo pozorowanie jedzenia bez marnowania go, dalej mieszkam z mamą bo o jakikolwiek wynajem chociażby jest poza moim zasięgiem, przynajmniej w mojej okolicy. Chodzi o to że mama ostatnio zaczęła nabywać więcej jedzenia niż zwykle, szczególnie słodkiego, nawet zaczyna podsówać mi je pod nos jakby zaczynała się domyślać, zawsze jej odmawiałam, ale ile można korzystač z tekstu jestem najedzona, jadłam na mieście, nie mam ochoty. To nie działa na dłuższą metę. Niestety dziś uległam jej propozycji i zjadłam gofra przez co przekroczyłam 500kcl dziennie, jestem przez to cholernie na siebie zła. Za wszelkie rady będę niezmiernie wdzięczna kochani, proszę uchylcie się nad moim zapytaniem i jeśli cokolwiek przyjdzie wam do głowy napiszcie to poniżej, nawet jeśli wyda się wam to głupie.

Offline

#2 2023-05-26 17:11:01

Autumnus
Gąsiennica
Dołączył: 2022-10-19
Liczba postów: 81
Obecna waga: 50
Wymarzona waga: 43
Wzrost: 168
Dieta: Wegetariańska - 850 kcal
WindowsFirefox 113.0

Odp: Nadmiar jedzenia w domu

Ja bym spróbowała wyraźnie i dosadnie powiedzieć że nie będziesz jeść kiedy ona tego chce bo jesteś osobną jednostką która wie kiedy jest głodna a kiedy nie. Nie znam twojej mamy ale zawsze jak ktoś mi podtyka coś pod nos to wytaczam artylerię tego typu. xD


Jestem piękna... Tylko uwięziona pod tłuszczem.

Offline

#3 2023-11-02 13:25:51

Milena
Gąsiennica
Dołączył: 2023-10-27
Liczba postów: 20
Obecna waga: 45,9
Wymarzona waga: 44
Wzrost: 166
Dieta: redukcyjna
AndroidChrome 104.0.0.0

Odp: Nadmiar jedzenia w domu

Uważam podobnie jak Autumnus. Chyba każdy ma prawo do bycia asertywnym. Czyli uprzejmie, ale stanowczo. Być może wówczas Twoja mama zastanowi się nad kolejną propozycją ?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
altisland - youradventurelife - project-phoenix - iluzja - projectx