Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-05-12 00:55:51

Alchimate
Użytkownik
Dołączył: 2023-05-12
Liczba postów: 1
AndroidChrome 113.0.0.0

rekrutacja

1. Ile masz lat
18 w tym roku

2. Twój wzrost
167

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
55, 75, 65

4. Twój cel
50

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Liczenie kalorii, wymioty, głodówki, ćwiczenia

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
bylam mala dziewczynka z lekka nadwaga w szkole podstawowej i poznalam dziewczyne, ktora majac 38 kilo (co wtedy bylo normalne) non stop mowila ze jest gruba. oczywiscie ja majac wiecej od niej (nie pamietam ile) zaczelam przygode z zaburzeniami. teraz na kazdym kroku natrafiam na osobe ktora mowi ze jest za gruba albo sie smieje ze ma ane bo nie jadla sniadania i jest to dla mnie szczerze ciezkie. mialam bulimie, binge eating i ane. ana z tych wszystkich byla najlepsza. z ana jestem juz chyba od 11 roku zycia wiec juz mamy 7 lat razem.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
przyszlam tu z nadzieja na duzo motywacji, bo wraca mi binge eating i nie moge zniesc patrzenia sie na siebie w takim stanie zawsze cos. chce wrocic do any, miec 50 kilo albo mniej i byc zadowolona ze swojego osiagniecia. nie mam duzo do zaoferowania w zamian poza doswiadczeniami jakie przezylam z zaburzeniami, wiec postaram sie pomoc jak moge

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
chyba nie potrafie tego opisac, przykro mi. ana jest ze mna prawie polowe zycia, wiec nie wyobrazam sobie inaczej zyc. jestem w pelni tego swiadoma i chcac nie chcac nie bede klamac, chce tylko sie w tym zanurzuc tak, aby nie myslec o tym co teraz i chce zeby stalo sie to na nowo moim stylem zycia

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
jest to dziwny temat dla mnie, poniewaz z jednej strony nie chcialabym zeby ktos z moich bliskich wpadl w to, ale ja probowalam wszystkiego i jesli chodzi o moja osobe to jestem za (jesli chodzi o mnie)

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
tak, odchudzalabym sie dalej. moim zdaniem akurat ja nigdy nie bede tak wygladala jak chce. dekalog on top /\


wiem ze nie jestem najlepsza przyjaciolka any, ale dolaczam tu z nadzieja ze zmieni sie to i wreszcie osiagne swoj cel

Offline

#2 2023-05-12 05:48:13

Liwia
Gąsiennica
Skąd: Mazowieckie/Lubelskie
Dołączył: 2023-02-06
Liczba postów: 86
Obecna waga: 27-28
Wymarzona waga: ?
Wzrost: 150
Dieta: 400 kcal (czasem ponad 1500)
AndroidChrome 112.0.0.0

Odp: rekrutacja

Witaj [dblpt])
Niepokoi mnie trochę odpowiedź na ostatnie pytanie. Odchudzałabyś się dalej jakbyś mdlała z głodu i nie miała na nic siły? Twój cel jest moim zdaniem odpowiedni. Chodzi o chudość, a nie doprowadzenie siebie do skrajnego wyczerpania.

Offline

#3 2023-05-12 21:18:48

Autumnus
Gąsiennica
Dołączył: 2022-10-19
Liczba postów: 81
Obecna waga: 50
Wymarzona waga: 43
Wzrost: 168
Dieta: Wegetariańska - 850 kcal
WindowsFirefox 113.0

Odp: rekrutacja

Z tej strony kolejna ofiara binge ed i ex-pro-mia  - znam ten ból. Witaj  [dblpt]heart[dblpt]


Jestem piękna... Tylko uwięziona pod tłuszczem.

Offline

#4 2023-06-15 11:36:15

Moniko02
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-15
Liczba postów: 9
WindowsOpera 98.0.0.0

Odp: rekrutacja

witaj na forum [dblpt])
Jak się dzisiaj czujesz? 
Bardzo długo znasz się z Aną, choć podobnie do mnie, ale u mnie były przerwy większe u mniejsze.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
filmynaswieta - mielecnetwork - grandlife - hack - testadmin