Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-04-30 21:35:51

mamala
Użytkownik
Skąd: pod Warszawą
Dołączył: 2023-04-30
Liczba postów: 3
Obecna waga: 56
Wzrost: 170
AndroidChrome 104.0.0.0

Rekrutacja

Witajcie [dblpt])

1.37
2.170
3.52/70/56
4.<53
5.Od pół roku stosuję post przerywany (nie jem po 16tej)
Liczenie kalorii
Kilkudniowe głodówki oczyszczające
Dieta wegetariańska i wegańska
Regularne ćwiczenia, choćby rower/bieganie/spacer. Joga. Staram się być jak najbardziej aktywna.
6.Romansujemy od dłuższego czasu [sred]) Znamy się od wielu lat. Życiowe perypetie wymogły chwilowe odejście od założeń, ale teraz, gdy dzieci odchowane, czas zawalczyć o siebie.
7.Od forum oczekuję motywacji, inspiracji i przyjaznego miejsca wśród ludzi myślących podobnie. Sama walczę z wagą i wyglądem od tylu lat, że chyba też będę mogła coś doradzić. W miarę możliwości służę radą od strony medycznej. W życiu stosuję zasadę, że nie oceniam, nie krytykuję, szanuję każdego, wspieram jak umiem. Ale uwaga: jeśli uznam, że ktoś się zabija, wyrażę swoje zdanie.
8. Zdrowe odchudzanie to tylko mała część całości. Nie u każdego się sprawdza. Nie wierzę w BMI, każdy jest inaczej zbudowany, to tylko sugestia. Poza tym chodzi mi o coś innego. O kontrolę, perfekcję, dobre samopoczucie. W czasie choroby schudłam kilkanaście kg w rok. Nigdy nie czułam się tak lekko i dobrze w swoim ciele. Teraz znów waga poszła w górę. Wzięłam się za siebie i są efekty, to dodaje motywacji. Ale wymaga całkowitych zmian w podejściu do jedzenia i motywacji, aby te zmiany utrzymać na zawsze. Dlatego jestem na tym forum.
9. Szanuję, jeśli komuś pomaga, ale nie sądzę, żeby był to dobry pomysł na dłuższą metę. Jestem raczej zwolenniczką ciężkiej pracy i konsekwencji.
10. Nie. Muszę normalnie funkcjonować, pracować, zajmować się domem i dziećmi. Granicą jest dobre samopoczucie.
Stosunek do dekalogu mam neutralny. Nie wszystkie punkty do mnie trafiają. Karanie się? Wyrzuty sumienia po obżarstwie są wystarczającą karą. Dodatkowe ćwiczenia? Jak najbardziej, właśnie poto, żeby odciążyć głowę od myślenia o potknięciu. Podnieść się i cisnąć dalej.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
filmynaswieta - funmc - zkbik - mielecnetwork - testadmin