Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-04-29 13:59:47

lekkimotylek
Użytkownik
Dołączył: 2023-04-28
Liczba postów: 2
AndroidChrome 106.0.5249.126

Witajcie

Witajcie Kochane
1. Mam 21 lat
2. Mam 172 cm wzrostu
3. 36, 56, 50
4. 40 kg
5. Mając 14 lat odchudzałam się jedząc poniżej 500 kcal a po wizytach w szpitalach więcej. Dlatego tyłam. Odchudzając się mało ćwiczyłam, jedzenie bardzo mało czasami wystarczalo
6. Natrafiłam na strony pro ana w 2016 ale nigdy nie bylam członkiem forum, bo prostu znałam zasady. Z aną jestem od około 7 lat ale czasami ją opuszczałam
7. Oczekuję wsparcia psychicznego i to też potrafię zapewnić innym oczywiście nie namawiając innych do zachowan zagrażających życiu
8. Jest to dla mnie styl życia, marzę żyć znòw życiem jakim żyłam jeszcze niedawno ciesząc się chudością a często osoby spoza pro ana odchudzanie bardziej kojarzą z dążeniem do zwykłej szczupłości, a nie chudości i nie rozumieją mnie. Tak, jestem świadoma będąc już tyle lat w temacie
9. Nie krytykuję bo każdy sam decyduje o swoim życiu i drodze jaką wybiera
10. Myślę że na skraju wychudzenia nie odchudzałabym się dalej, ponieważ musi mi starczać siły na samodzielne życie, w tym chodzenie do pracy. Osobiście jestem zwolennikiem by zaczynać każdego dnia od nowa, zamiast się karać co nie jest usprawiedliwieniem aby zawalać. Trzeba być świadomym dyscypliny jaką się sobie narzuciło. Spisane zasady są w tym na pewno pomocne

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
funmc - ls-rpg - izukkuhc - testadmin - polanie