Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-03-16 11:09:53

Karbi_23
Użytkownik
Dołączył: 2023-03-16
Liczba postów: 3
MacintoshSafari 604.1

Hej, hej

Cześć wszystkim, mam nadzieję, że zrozumiecie mój punkt widzenia [dblpt]) ana jest mi bliska, ale lubię jej się głębiej przyglądać, staram się odkrywać jej wyjątkowość, szukać przyczyn….jeśli ktoś chciałby wypełnić 15 minutową ankietę, oczywiście anonimową byłoby super. Mam już wiele odpowiedzi od dziewczyn, które podejmują leczenie (albo są do niego zmuszane), ciekawi mnie Wasz punkt widzenia [dblpt]heart[dblpt]
Jeśli chcesz mi pomóc - wypełnij, jeśli nie - pozostaw bez odpowiedzi

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp … w/viewform

Offline

#2 2023-03-18 08:49:31

Autumnus
Gąsiennica
Dołączył: 2022-10-19
Liczba postów: 81
Obecna waga: 50
Wymarzona waga: 43
Wzrost: 168
Dieta: Wegetariańska - 850 kcal
WindowsFirefox 111.0

Odp: Hej, hej

Średnio wierzę w czyste intencje ludzi badających Anę takimi ankietami - wiecznie te same stereotypowe i tendencyjne pytania - a suchy kwestionariusz niczego nie wyjaśnia ani nie obrazuje - jak chcesz poznać przyczyny to z nami porozmawiaj zamiast robić z nas obiekty i króliki doświadczalne bez własnego rozumu

Ostatnio edytowany przez Autumnus (2023-03-18 08:54:15)


Jestem piękna... Tylko uwięziona pod tłuszczem.

Offline

#3 2023-03-18 13:24:58

Karbi_23
Użytkownik
Dołączył: 2023-03-16
Liczba postów: 3
MacintoshSafari 604.1

Odp: Hej, hej

Wiesz trochę to przykre, że tak to widzisz, a jeszcze bardziej przykre, że oceniasz i oskarżasz właściwie bez żadnej wiedzy. Wyobraź sobie, że mam dużo osobistych kontaktów i niejedną rozmowę za sobą, nie wspominając o własnych doświadczeniach. Nie wiem jak bardzo masz ugruntowaną wiedzę teoretyczną i jakiekolwiek podstawy metodologiczne, ale samymi rozmowami nie pozyska się zbyt wiele rzetelnych informacji. Napisałam też, jeśli ktoś nie jest zainteresowany, to niech pozostawi moją prośbę bez zbędnych komentarzy.

Offline

#4 2023-03-18 18:49:08

Liwia
Gąsiennica
Skąd: Mazowieckie/Lubelskie
Dołączył: 2023-02-06
Liczba postów: 86
Obecna waga: 27-28
Wymarzona waga: ?
Wzrost: 150
Dieta: 400 kcal (czasem ponad 1500)
AndroidChrome 110.0.0.0

Odp: Hej, hej

Ana i anoreksja to moim zdaniem nie temat na ankiety. To tylko moje osobiste zdanie, ale każdy przypadek jest inny. Czasem nawet specjalista długo nie może dotrzeć do głównego powodu. Takie ankiety strasznie stygmatyzują problemy z odżywianiem. Statystyki tutaj nie pomagają. Każdy jest indywidualnym człowiekiem i nie można go porównywać z nikim innym.

Offline

#5 2023-03-19 14:13:25

Autumnus
Gąsiennica
Dołączył: 2022-10-19
Liczba postów: 81
Obecna waga: 50
Wymarzona waga: 43
Wzrost: 168
Dieta: Wegetariańska - 850 kcal
WindowsFirefox 111.0

Odp: Hej, hej

Karbi_23 napisał/a:

Wiesz trochę to przykre, że tak to widzisz, a jeszcze bardziej przykre, że oceniasz i oskarżasz właściwie bez żadnej wiedzy. Wyobraź sobie, że mam dużo osobistych kontaktów i niejedną rozmowę za sobą, nie wspominając o własnych doświadczeniach. Nie wiem jak bardzo masz ugruntowaną wiedzę teoretyczną i jakiekolwiek podstawy metodologiczne, ale samymi rozmowami nie pozyska się zbyt wiele rzetelnych informacji. Napisałam też, jeśli ktoś nie jest zainteresowany, to niech pozostawi moją prośbę bez zbędnych komentarzy.

Wręcz przeciwnie - przejrzałam całą ankietę i są tam wszystkie te same brednie co zawsze - właśnie do tego się odnoszę.
A używając mądrych słówek i próbując grać na emocjach nie wybronisz się. Ty również używasz tutaj pospiesznej generalizacji uznając że nie mam żadnej wiedzy. Po prostu takie fora to nie jest miejsce na badania do magisterki czy czegoś tam - daj ludziom w spokoju egzystować w ich bezpiecznej przestrzeni. A twoje prośby o niekomentowanie niewiele wnoszą - to jest forum dyskusyjne

Wiadomość dodana po 01 min 11 s:

Liwia napisał/a:

Ana i anoreksja to moim zdaniem nie temat na ankiety. To tylko moje osobiste zdanie, ale każdy przypadek jest inny. Czasem nawet specjalista długo nie może dotrzeć do głównego powodu. Takie ankiety strasznie stygmatyzują problemy z odżywianiem. Statystyki tutaj nie pomagają. Każdy jest indywidualnym człowiekiem i nie można go porównywać z nikim innym.


Właśnie o to w tym chodzi.


Jestem piękna... Tylko uwięziona pod tłuszczem.

Offline

#6 2023-03-19 14:28:31

Liwia
Gąsiennica
Skąd: Mazowieckie/Lubelskie
Dołączył: 2023-02-06
Liczba postów: 86
Obecna waga: 27-28
Wymarzona waga: ?
Wzrost: 150
Dieta: 400 kcal (czasem ponad 1500)
AndroidChrome 110.0.0.0

Odp: Hej, hej

Dziękuję za poparcie, chociaż dla każdego to co innego. Pomimo tego i tak jestem wdzięczna, że ktoś uważa podobnie (na pewno nie identycznie), tak jak ja.

Offline

#7 2023-03-19 16:30:56

Karbi_23
Użytkownik
Dołączył: 2023-03-16
Liczba postów: 3
MacintoshSafari 604.1

Odp: Hej, hej

Nie wiem czym zakłóciłam „bezpieczną przestrzeń”, ale okej, każdy uważa swoje. Cieszę się, że wiele osób jednak udzieliło odpowiedzi, bez zbędnego ataku [dblpt])

Offline

#8 2023-03-24 18:49:24

Roksana
Gąsiennica
Dołączył: 2023-03-21
Liczba postów: 24
AndroidChrome 83.0.4103.106

Odp: Hej, hej

Słuchajcie .nie kłućmy się.ana dla każdego jest inna choć tak naprawde łączy wszyztkie motylki.np.moja ma trapery po kolana damskie na sznurówki,spódniczke z łańcuchem.i gorset czarny.ma włosy do pupy.taka jest ana w mej wyobraźni.krucha wewnątrz a silna na zewnątrz.chodzi mi o to że cała ana jest u każdego inna.nie krytykujmy jak nie ma powodu.dziewczyna popełniła błąd ale to nie znaczy żeby ją dyskryminować delikatnie powiedzieć jej wystarczy i przypomnieć kim jest nie psychologiem a motylkiem...


Roksana

Offline

#9 2023-03-24 23:16:11

Liwia
Gąsiennica
Skąd: Mazowieckie/Lubelskie
Dołączył: 2023-02-06
Liczba postów: 86
Obecna waga: 27-28
Wymarzona waga: ?
Wzrost: 150
Dieta: 400 kcal (czasem ponad 1500)
AndroidChrome 110.0.0.0

Odp: Hej, hej

Ja anę czuję w sobie. Nie uważam żeby odpowiedź była nieuprzejma. Jeśli tak, to przepraszam.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
funmc - grandlife - mielecnetwork - zkbik - polanie