Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-03-06 03:26:10

nasari
Użytkownik
Dołączył: 2023-03-06
Liczba postów: 7
Obecna waga: 50
Wymarzona waga: 44/45
Wzrost: 171
Dieta: poniżej 700 kcal
WindowsChrome 110.0.0.0

hejka wszystkim<3

1. Ile masz lat
18, w kwietniu kończę 19
2. Twój wzrost
169 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
najniższa - 44,5kg, 49,1kg, 48kg
4. Twój cel
43kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
liczenie kalorii, głodówki, ćwiczenia, niskokaloryczne posiłki, gumy całymi dniami
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Gdy byłam mała wszyscy zawsze zwracali uwagę na moją rzekomą "niedowagę", faktycznie jakaś tam była, ale nie przesadzałabym. Tak czy inaczej bardzo mi się podobała atencja w takiej formie, z czasem jednak zaczęłam chcieć coraz więcej. Jeśli chodzi o samą Ane, zaczęło się mniej więcej w wakacje 2017 kiedy usłyszałam o niej w internecie. Niedługo potem jechałam na obóz sportowy i stwierdziłam, że to idealny moment by zacząć, ponieważ nikt nie będzie mógł mnie kontrolować. Potem już jakoś poszło. Tym sposobem jest ze mną od prawie 6 lat.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Brakuje mi wsparcia oraz kogoś z kim mogłabym porozmawiać i by mnie zrozumiał
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Ana stanowi część mnie. Jest to decyzja, którą podjęłam już dawno temu i jestem jej w pełni świadoma.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Neutralny, sama miałam taki epizod (głownie chodzi mi o napady, nie wywoływałam po nich wymiotów, tylko stosowałam głodówki i intensywne ćwiczenia), jednak to nie dla mnie
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
zluzowałabym dietę, ale jednocześnie trzymałabym kontrolę nad wagą


nothing tastes as good as skinny feels

Offline

#2 2023-03-09 03:29:35

Yuki
Użytkownik
Dołączył: 2023-02-22
Liczba postów: 14
Obecna waga: 80,1 > 83 + > 82 > 74,2
Wymarzona waga: 55-50-46
Wzrost: 168
Dieta: Wegańska 1'500 kcal/dzień max
GG: nie mam gg
WindowsChrome 110.0.0.0

Odp: hejka wszystkim<3

Witaj [dblpt])


80,1 > 83 + > 82 > 74,2 > 66 kg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ostr130 - griffomc - ciupahuja123 - nightliferpg - mef