Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-02-09 16:53:54

dereana
Użytkownik
Dołączył: 2023-02-09
Liczba postów: 1
WindowsChrome 108.0.0.0

szansa na bycie perfekcją

1. Ile masz lat?

Kończę 19 w marcu.

2. Twój wzrost

Całe 165 cm porażki

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna

najniższa : 62 kg

najwyższa: 89 kg

obecna: 67 kg

4. Twój cel

53 kg

5.  Jak wyglądało twoje dotychczasowe odchudzanie?

Jest to raczej prosty schemat, jem mało i dużo ćwiczę.

6.Jak zaczęło się twoje życie z Aną i ile jesteście już razem?

Od małego byłam raczej większym dzieckiem, odkąd pamiętam nawet nieświadomie moja relacja z jedzeniem była trudna, m.in przez rozstanie rodziców, już w wieku 7 lat zajadałam stres a następnie towarzyszyły mi wyrzuty sumienia, żeby które zagłuszyć nie jadłam przez kolejne dni. Nie mogę stwierdzić od kiedy Ana jest obecna w moim życiu ale mniej więcej odkąd trafiłam na pierwszego bloga motylkowego czyli ok. 2015 roku - miałam nie skończone 11 lat

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś wnieść?

Oczekuje że będzie to dla mnie forma motywacji, planuje na forum pokazywać swoją drogę w dążeniu do perfekcji, którą jest Ana. Chce pokazać innym że Ana to nie tylko odchudzanie i dbanie o perfekcje swojego ciałą, to też styl życia. Mamy być chodząca perfekcją motylki!!!

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?

ANA= KONTROLA
dzięki Anie moje życie jest uporządkowane, ogarniam wszystko, kontroluje siebie i to co wkładam do ust, jestem świadoma tego co robię w
100%

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?

Nie ukrywam również była obecna w moim życiu, jednak sam akt wymiotowania nie jest dla mnie przyjemny i pożądany tak więc obecnie zdarza mi się to naprawdę sporadycznie.

10. Czy jakbyś była na pograniczu wychudzenia, odchudzałabyś się dalej? Jakie masz podejście do dekalogu?

Ana chce żebym była piękna, nie martwa, jeśli byłoby ze mną naprawdę źle, zaprzestałabym niskich limitów, pozostając jednak wierna Anie. Co do dekalogu nie uważam go za świętość jednak należy się go w granicach rozsądku trzymać bo po to powstał.


Mam nadzieje że wytrwacie ze mna i życze wam osiągnięcia waszych celów,

Trzymajcie się chudo!!!!

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
goldbee - szachy - ciupahuja123 - nightliferpg - ostr130