Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-01-31 09:46:20

XArcheaX
Użytkownik
Dołączył: 2023-01-31
Liczba postów: 2
AndroidChrome 109.0.0.0

Nowa przyjaciółka

1. Ile masz lat
19
    2. Twój wzrost
178
    3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
70, 96, 93
    4. Twój cel
50
    5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Kilka epizodów zdrowej diety, które zawsze kończyły się fiaskiem. Głodzenie się i ćwiczenia. Zawsze brakowało mi motywacji, zero wsparcia od bliskich (mama która gotowała zawsze wysokokaloryczne posiłki i zmuszała mnie do jedzenia ich, co kończyło się wymiotami spowodowanymi wyrzutami sumienia)
    6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Moje świadome życie z Aną dopiero się zaczyna, poznałam ją w internecie.
    7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Liczę nad wsparcie od was Motylki, sama chciałabym być mocno aktywna na forum i pomagać w trudnych chwilach.
    8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie?
Jak już mówiła zdrowe odchudzanie zawsze kończyło się moim brakiem motywacji. Przy zdrowej ilości kalorii czułam się źle, winna, że za dużo jem. Ana pomoże mi zaakceptować siebie i pokazać cudowną osobę, która kryje się pod masą tłuszczu.
    9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Słyszałam o niej, ale nigdy nie zapoznałam się z nią bliżej. Osobiście raczej nie potrafiłabym z nią żyć, gdyż mam problemy z zębami, a ona na nie wpływa negatywnie.
    10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Nie, ponieważ nie chce umrzeć-żeby być z Aną trzeba żyć.
Dekalog jest świętością, nie mam problemu z karaniem siebie tę metodę stosuje od zawsze.

Offline

#2 2023-01-31 19:33:49

Papilio
Gąsiennica
Dołączył: 2023-01-07
Liczba postów: 33
Obecna waga: 94
Wymarzona waga: 50
Wzrost: 176
Dieta: głodówki / 750kcal
GG: 76084915
AndroidChrome 109.0.0.0

Odp: Nowa przyjaciółka

Widzę pewną nieścisłość (chociaż to może być tylko moje czepianie się).
Napisałaś, że po wysoko kalorycznych posiłkach mamy szałas wymiotować bo byłaś sobie winna, a potem napisałaś że nie potrafiła byś żyć w zgodzie z pro-mią która głównie polega właśnie na wywoływaniu wymiotów po posiłkach. To jak to w końcu jest?


~ kiedyś będę piękny ~~ tylko muszę pozbyć się tej skorupy

Offline

#3 2023-01-31 20:40:15

XArcheaX
Użytkownik
Dołączył: 2023-01-31
Liczba postów: 2
AndroidChrome 109.0.0.0

Odp: Nowa przyjaciółka

Wymioty po takich posiłkach były czymś sporadycznym, nie jest to rozwiązanie jakie chciałabym stosować długotrwale.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ostr130 - szachy - mef - griffomc - goldbee