Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-01-21 01:58:50

Kanashi
Użytkownik
Dołączył: 2023-01-20
Liczba postów: 2
AndroidChrome 109.0.0.0

Zaczynam od nowa.

1. Ile masz lat
27, w marcu kończę 28
2. Twój wzrost
172cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
60kg, 88kg, 84kg
4. Twój cel
55kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Było wiele prób, pro Ana, normalne odchudzanie, ostatnio odeszło w kąt
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Pierwszy raz spotkałam się z Aną około 10 lat temu, kolejny raz po 3 latach. Moje życie drastycznie się teraz zmieniło, stąd też decyzja o powiecie.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Mam już doświadczenie z tego typu forum. Dla mnie jest to niesamowita motywacja i wsparcie. Tego oczekuje jak i oferuje. Na poprzednich forach miałam wiele znajomych, jedną szczególnie bliską, z którą miałam kontakt długo po opuszczeniu forum. Myślę, że jest to jeden z plusów bycia w takim miejscu:)
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Jak już wyżej wspomniałam, próbowałam 2 razy i doskonale wiem, że jest to dla mnie jedyna droga do wymarzonej sylwetki. Potrzebuje dyscypliny, motywacji i właśnie to daje mi Ana
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Próbowałam, raczej nie dla mnie bo wydaje mi się, że łatwo się w tym zatracić ale w pełni rozumiem osoby, które z tego korzystają (?)
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Raczej nie. Zdrowie jest bardzo ważne. Po co mi wymarzoną sylwetka, jeśli nie będę w stanie się nią cieszyć. Dekalog jest dla mnie motywujący, jednak punkt o karaniu nie do końca mnie przekonuje, choć też zależy co miałoby być karą.

Offline

#2 2023-01-24 22:44:28

Papilio
Gąsiennica
Dołączył: 2023-01-07
Liczba postów: 33
Obecna waga: 94
Wymarzona waga: 50
Wzrost: 176
Dieta: głodówki / 750kcal
GG: 76084915
AndroidChrome 109.0.0.0

Odp: Zaczynam od nowa.

Hej, jeżeli chciałabyś nawiązać z nami kontakt na GG (bardzo aktywna grupa) to zapraszamy  [dblpt]D


~ kiedyś będę piękny ~~ tylko muszę pozbyć się tej skorupy

Offline

#3 2023-01-26 21:42:07

Kanashi
Użytkownik
Dołączył: 2023-01-20
Liczba postów: 2
AndroidChrome 109.0.0.0

Odp: Zaczynam od nowa.

Omg, jestem w szoku, że ktoś jeszcze korzysta z GG xD bardzo chętnie dołączę:)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
swinmc - ciupahuja123 - mef - ostr130 - nightliferpg