Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2019-06-06 23:22:40

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 74.0.3729.157

Regulamin

Wchodząc na nasze forum akceptujesz regulamin:



Wchodząc na forum akceptujesz postanowienia regulaminu. przeczytaj więc go uważnie!
1. Jestem osobą pełnoletnią (mam skończone 18lat)NIE PRZYJMUJĘ PONIŻEJ TEGO WIEKU.
2. Akceptuje tematyke forum.
3.Termin "Pro Ana" definiuję nową definicją jako odchudzanie się na dietach niskokalorycznych, eliminacyjnych, bądź głodówkach leczniczych i jako dążenie do perfekcji. Nie nawołuję do zachowań autodestrukcyjnych. Moje zdrowie jest dla mnie ważne.
Pamiętaj Pro ANA to KONTROLA !!!
4.Nie używam mowy nienawiści i nie dyskryminuję.
5.Aktywnie uczestniczę w życiu forum.
6. Zgadzam się na usunięcie konta jeśli złamane zostaną  postanowienia regulaminu.p
7.Zgadzam sie na usunięcie konta jeśli nie napisze pierwszego posta w ciagu 30 dni.
8. Rozumiem iż Wanarektic i osoby dążące do autodestrukcji nie zostaną przyjęte.

Aby cieszyć się piękną figurą w pełni musisz być zdrowa!

W razie problemow z logowaniem lub założeniem konta prosze o kontakt na adres Porcelain@o2.pl


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mta-4game - lif-tribesrises - pentagram - slimecraft - minecraftpremiumfree