Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2023-01-07 23:16:15

Papilio
Gąsiennica
Dołączył: 2023-01-07
Liczba postów: 33
Obecna waga: 94
Wymarzona waga: 50
Wzrost: 176
Dieta: głodówki / 750kcal
GG: 76084915
WindowsOpera 93.0.0.0

Witam Wszystkich :D

Hej, jestem tu nowa, jeszcze nie do końca wiem czy to aby na pewno najlepsze miejsce dla mnie, ale warto spróbować.

1. Ile masz lat - 19

2. Twój wzrost - 176cm

3. Twoja waga:
najniższa - 70
najwyższa - 115
obecna - 100

4. Twój cel - być piękną i szczęśliwą

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? - przez ostatnie 2 lata 2100kcal, ostatnie kilka tygodni przerywany post 2 razy w tygodniu

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem. - Anę znam od 8 lat, kiedyś byłyśmy bliżej - zanim wpadłam w akt "wygląd nie jest naważniejszy" - przez ten okres 3 lat 70kg zamieniło się w 115kg.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? - wsparcie przede wszystkim

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów? - jestem świadoma swojej decyzji, Ana jest czymś cudownym, potrzebuje po prostu kogoś kto mnie będzie w tym wspierał.

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia? - szanuje, parę razy próbowałam, ale mieszkając z rodzicami ciężko to ukrywać.

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)? - dekalog przestrzegam, nie jestem teraz w stanie stwierdzić czy będąc na pograniczu robiłabym to dalej - jest to na tyle odległa wizja, że po prostu jej nie widzę.

Wiadomość dodana po 1 h 30 min 08 s:

Papilio napisał/a:

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? - przez ostatnie 2 lata 2100kcal, ostatnie kilka tygodni przerywany post 2 razy w tygodniu

Mały update: zapomniałam dodać, że od dłuższego czasu (z rok) jem jeden posiłek dziennie jakim jest obiad, naprawdę nie rozumiem dlaczego moja waga pomimo praktycznego głodowania się stoi w miejscu a czasami nawet rośnie..
Za jakiś czas pójdę przebadać tarczycę, bo boje się, że mogłam odziedziczyć po mamie niedoczynność (zwariuje jeśli okaże się to prawdą)


~ kiedyś będę piękny ~~ tylko muszę pozbyć się tej skorupy

Offline

#2 2023-02-11 23:28:46

Axyloksa
Użytkownik
Dołączył: 2023-02-11
Liczba postów: 4
WindowsOpera 94.0.0.0

Odp: Witam Wszystkich :D

Hej, jeden posiłek dziennie może ci nieźle spowalniać metabolizm, lepiej rozłożyć sobie to na kilka, śniadanie, mniejszy obiad i kolację. Ale tak jak piszesz, też tarczyca może grać to rolę.

Offline

#3 2023-02-11 23:30:35

Papilio
Gąsiennica
Dołączył: 2023-01-07
Liczba postów: 33
Obecna waga: 94
Wymarzona waga: 50
Wzrost: 176
Dieta: głodówki / 750kcal
GG: 76084915
AndroidChrome 110.0.0.0

Odp: Witam Wszystkich :D

Axyloksa napisał/a:

Hej, jeden posiłek dziennie może ci nieźle spowalniać metabolizm, lepiej rozłożyć sobie to na kilka, śniadanie, mniejszy obiad i kolację.

Hej, witamy na forum [dblpt]D obecnie po tym miesiącu zostałam przy dwóch posiłkach dziennie nie przekraczających 750kcal [sred])


~ kiedyś będę piękny ~~ tylko muszę pozbyć się tej skorupy

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dragonagepbf - swinmc - ostr130 - mef - ciupahuja123