Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2022-10-19 16:05:29

Autumnus
Gąsiennica
Dołączył: 2022-10-19
Liczba postów: 81
Obecna waga: 50
Wymarzona waga: 43
Wzrost: 168
Dieta: Wegetariańska - 850 kcal
WindowsFirefox 105.0

Cześć

1. Ile masz lat
Obecnie 23 z kawałkiem.
2. Twój wzrost
168 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa: 44 kg
Najwyższa: 86 kg
Obecna: 49 kg
4. Twój cel
Wagowy: 43 kg
Ogólny cel: Wyleczyć się z binge ed. Jedynym lekarstwem zdaje się Ana.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Dieta cud, sport i głód. No i kawa i papierochy.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Chciałam zabić te część mnie, która chce zabić mnie otyłością. Od 2011 roku próbuję z tym walczyć za pomocą Any, z lepszym i gorszym skutkiem.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję że zdobędę tutaj motywację by się nie poddawać w walce o siebie i jestem gotowa, by tę motywację dać innym.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Bo "zdrowe odchudzanie" prowadzi do zdrowej sylwetki, która mi się nie podoba. Chcę być szkieletem. Jestem na tyle świadoma na ile pozwala pryzmat mojego cierpienia. Na to cierpienie, zdaje się, Ana jest lekarstwem. Ale nie w takim pojęciu jak myślą motylki które siedzą w tym rok albo dwa i są omamione tą słodką otoczką. Ja znam tę gorzką stronę Any i idę w to dalej.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Nie mam stosunku konkretnego, po prostu to nie dla mnie.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Byłam pomiędzy wychudzeniem a wygłodzeniem, ale nie jest łatwo to osiągnąć. Myślę, że będę się odchudzać aż zobaczę w lustrze Siebie, a nie prosiaka. Do dekalogu mam stosunek luźny, biorę go z przymrużeniem oka, bo nie chcę źle dla siebie, nie potrzebuję się karać, bo nie jestem swoim wrogiem. Anę traktuję jako narzędzie do podniesienia swojego szczęścia, a nie wpędzania się w cierpienie. Mam w ogóle dość luźny stosunek do reguł i uważam, że akurat tego typu reguły mogę modyfikować, tak by zachowały pierwotny sens, ale sprawdzały się także dla mnie. W sumie rzekłabym, że nie zgadzam się z dekalogiem. Za długo się bawię w to, żeby brać bezkrytycznie jak mi ktoś mówi tak płytkie hasła bez żadnego uzasadnienia. Pro Ana to coś więcej, niż sztywne zasady. To jest w sercu.


Jestem piękna... Tylko uwięziona pod tłuszczem.

Offline

#2 2023-02-27 02:04:28

Yuki
Użytkownik
Dołączył: 2023-02-22
Liczba postów: 14
Obecna waga: 80,1 > 83 + > 82 > 74,2
Wymarzona waga: 55-50-46
Wzrost: 168
Dieta: Wegańska 1'500 kcal/dzień max
GG: nie mam gg
AndroidChrome 110.0.0.0

Odp: Cześć

Witaj (✿^‿^)


80,1 > 83 + > 82 > 74,2 > 66 kg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
ciupahuja123 - mef - mikiym - griffomc - goldbee