Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2022-10-18 08:11:40

Kostka
Użytkownik
Dołączył: 2022-10-18
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Dzień dobry jestem nowa motylki :)

1. 24
2. 156
3. Najniższa 38
Najwyższa 49
Obecna 44
4. Mój cel: 40 kg
5. Próbowałam wielu diet i ćwiczeń o ile w życiu zawodowym i szkolnym jestem bardzo zdeterminowana to tutaj się poddawałam po kilku tygodniach. Miałam również ataki obżarstwa przeplatane z głodówkami. Kiedy zaczęłam przygodę z ana zaczęłam kochać głód, uczucie kontroli i perspektywa bycia perfekcyjna w szkole oraz w życiu.
6. Jestem z ana od 16 roku życia. Pamietam jak zobaczyłam się w lustrze przy wadze 49 kg pomyślałam ze zwymiotuje, widziałam grube sardynki nogi i wielkie bicepsy i uznałam ze muszę coś z tym zrobić. Potem zaczęłam moja przygodę z Ana która stała się moja przyjaciółka i wsparciem w dążeniu do perfekcji.
7. Nie mogę powiedzieć nikomu innemu o anie o tym co czuje i co chce osiągnąć. Brakuje mi przyjaciółek i powiernic które wsparły by mnie w procesie odchudzania.
8. Ana to kontrola. Po tym jak oblalam w tym roku wazny egzamin wstępny, w pracy nie układa się jak bym chciała i kolejny facet to porażka zobaczyłam za problem jest we mnie i chce znowu być sobą z Ana, silna piękna, pożądana szczupła i PERFEKCYJNA
9. Szanuje i czasem również robię oczyszczenie, ale jednak mam awersje do wymiotów.
10. Szanuje go, ale nie chce umierać tylko wrócić do perfekcyji, również karania nie popieram, ale każda z nas albo chociaż większość miała takie epizody

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
szachy - dragonagepbf - mikiym - swinmc - mef