Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2022-01-28 16:45:23

Anonimm
Użytkownik
Dołączył: 2022-01-26
Liczba postów: 4
MacintoshSafari 605.1.15

..

Od kilku dni staram się nic nie jeść, ale i tak np dziś zjadłam pół obiadu, macie może jakieś sposoby żeby nie czuć głodu?

Offline

#2 2022-02-04 07:46:54

zagubiona0dusza
Użytkownik
Dołączył: 2022-02-04
Liczba postów: 3
WindowsChrome 98.0.4758.82

Odp: ..

hejka.
przez bardzo długi czas też zmagałam sie z wielkim głodem i nie panowałąm nad tym co biore do reki i zjadam, a konczylo sie to zawsze napadami, ale mam dla ciebie kilka rad które pomogą zwalczzyc ci głoda.

1.Picie duzej ilosci płynow by zapełnic zoładek (muszą yc bardzo malo kaloryczne) np; kawa bez cukru i mleka,herbaty bez cukru, energettyki lub cola 0 no i nasza przyjaciołka WODA
2. Pogodzenie sie  głodem. tak wiem głupio to brzmi ale jest to  dobra rada. Wyobraz tylko sobie ze nie masz wplywu na ten glod i jest to twoj przyjaciel ktorego nie mozesz sie pozbyc, nie mysl o nim, staraj sie go ignorowac i  zajmowac sie czyms ciekawym [sred])

mam nadzieje ze troche to pomoglo ;**

[dblpt]p

Offline

#3 2022-02-05 18:06:54

Anonimm
Użytkownik
Dołączył: 2022-01-26
Liczba postów: 4
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: ..

hej,
dzięki za rady, z głodem można powiedzieć że się przyzwyczaiłam, ale pojawia się kolejny problem, kiedy ide gdzieś w gości albo do rodziny i zmuszają do jedzenia, na początku mówiłam że jadłam w domu, ale zaczeli coś podejrzewać, więc muszę jeść chociaż połowe obiadu, waga jak na razie z każdym dniem spada, co mi się podoba, ale jak dalej będe musiała jeść obiady to waga przestanie spadać, zastanawiałam się nad jakimiś tabletkami, ale czy to pomoże to nie wiem

Offline

#4 2022-07-15 12:03:43

Kijanka
Gąsiennica
Dołączył: 2022-07-14
Liczba postów: 35
Obecna waga: 66
Wymarzona waga: 55/60kg
Wzrost: 172
MacintoshSafari 604.1

Odp: ..

U mnie pomaga woda i zielona herbata.. co do wypadów z rodzicami czy znajomymi to jest troche gorzej.. jak raz na tydzień np zjem ponad to ile powinnam to potem robię kilka dni glodowki jeśli mogę oczywiście. Na szczęście mama tak pracuje ze często jej nie ma w domu i jest mi łatwiej

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nicetime - sarbinowo - forum-0-2 - widev - sebastianlewandowski