Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2021-11-23 22:16:56

slavetoanavoice
Użytkownik
Dołączył: 2021-11-23
Liczba postów: 1
AndroidChrome 71.0.3578.141

Hejka wszystkim mam nadzieję że mogę dołączyć

Hejka wszystkim
1.Mam 20 lat
2.183cm
3.najniższa 50kg, najwyższa 68kg, obecna 58kg
4.cel 45kg,
5. Od ponad pół roku wróciłam do Any po długiej przerwie za długiej podczas przerwy "jedzenia normalnie" jednak w pełni na szczęście nie odwróciłam się od Any bo nadal potrafiłam robić sobie tygodniowe głodówki po prostu nie liczyłam kalorii ale jak tylko mogłam to omijałam posiłki i cały czas miałam w głowie jak bardzo mnie utuczyli w psychiatryku i jak bardzo pogarszam swoją sytuację jedząc normalnie ale na szczęście teraz liczę kalorie jem minimalną ilość kalorii ćwicze i staram się trzymać zasad
6. Głodówki robiłam od 12 roku życia ale takie intensywne skupienie na chudnięciu i spadanie na wadze trzy lata temu aż zamknęli mnie w psychiatryku na zaburzeniach jak wyszłam miałam przerwę w głosowaniu ale czułam się strasznie z tym jak wyglądam i nienawidziłam siebie za to że jem no i zdecydowałam się znowu wrócić do Any i być z nią aż do śmierci
7.Dołączam do was bo liczę na wzajemne wsparcie, i motywowanie siebie nawzajem w dążeniu do celu oraz wymienianie się radami
8.Jestem w pełni świadoma tylko Ana daje mi kontrolę a kiedy masz kontrolę a to daje mi szczęście dzięki Anię moja siła woli staje się coraz silniejsze a każdy sukces daje mi szczęście
9.Ja sama nie jestem w stanie wymiotować okazuje się że odziedziczyłam tą "zajebistą" cechę po ojcu a chciałabym móc bo mogłabym się uwolnić od kalorii kiedy zjem za dużo, nie mam nic przeciwko co do innych
10. Tak zdecydowanie wiele razy byłam na pograniczu wychudzenia, parę razy robiłam do wygłodzenia nie przeraża mnie to chcę  osiągnąć swoje cele nie zależnie od ceny, stosuje się do dekalogu nie zależnie od należenia do forum to są już moje zasady co do życia

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
modernstory - cytadele - pogadanki - yoursecondlife - ess