Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2021-11-23 16:57:09

Domi55
Użytkownik
Dołączył: 2021-11-23
Liczba postów: 1
AndroidChrome 96.0.4664.45

Witajcie :)

Cześć. Jestem Dominika. Czuję się ostatnio bardzo źle ze sobą. Wstydzę się siebie, nie chcę by ktoś widział moje otyłe ciało. Potrzebuję pomocy. Próbowałam już wszystkiego. Byłam szczupła i piękna a mój brak kontroli sprawiły, że wyglądam tak jak teraz.
1. Ile masz lat
20
2. Twój wzrost
164
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa 48 kg najwyższa 71.5 kg obecna 71.5 kg
4. Twój cel
55 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Ciągle próbuje i się poddaje. Udaje mi się schudnąć kilka kilo ale wszystko szybko wraca . Staralam się jeść mniej i zdrowiej
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Ciągle o tym czytam i ogladalam thinspiracje. Dwa miesiące temu udało mi się chwilę wytrzymać.  Schudłam 3 kg ale wszystko wróciło.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chcialabym poszukać inspiracji . Potrzebuję kopniaka do działania. Chcę raportować swoje efekty i doświadczenia.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Wydaje mi się że to najlepszy wybór dla mnie. Potrzebuję tego
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Nie traktuje tego jako coś negatywnego . Akceptuje to
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Pragnę być jak najbardziej chuda. Jednak chcę zadbać o to by żyć i funkcjonować. Kary pomagają dążyć do celu

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
alonerp - noliveanime - jkuser - debina - asofajdqwd