Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2021-11-09 22:42:05

tinogona
Użytkownik
Dołączył: 2021-11-09
Liczba postów: 2
WindowsChrome 95.0.4638.69

Witam <3

1. Ile masz lat
21
2. Twój wzrost
172
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
41,5  , 68, 56
4. Twój cel
47 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Diety róznego typu (Dąbrowskiej, ABC, Keto, 1000 i inne) w ostatnim roku strasznie się zaniedbałam, więc był to rok bez odchudzania.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Zaczęło się ok. 15 roku życia, kiedy poznałam Ane. W wieku 18 lat straciłam nad tym kontrolę i za bardzo poleciałam z wagą. Ale z Aną jestem już dobre 7 lat (z przerwami)
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chciałabym otrzymywać wsparcie w trudnych momentach i dzielić się swoimi sukcesami/porażkami. Sama posatram się pomagać innym, wspierać i motywować.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Nie zależy mi tylko na schudnięciu, ale przede wszystkim na odzyskaniu kontroli nad swoim życiem. Kiedy przypominam sobie lata w których Ana była ze mną, była tam też kontrola. Teraz jej nie ma.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Neutralny. Sama nie mogłabym zaprosić do swojego życia MII, bo według mnie wiąże się to z utratą tej kontroli, na której tak bardzo mi zależy, ale nie mam problemu z ludźmi, którzy stosują takie metody, każdy z nas sam jest odpowiedzialny za swoje życie.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Nie, zależy mi na kontroli, więc myślę, że dorosłam już do momentu, w którym będe umiała powiedziać sobie stop, po osiągnięciu odpowiedniej wagi.
W dekalogu są zawarte wskazówki do których MOŻNA się stosować, ale nie uważam tego za jedyny i nieomylny wyznacznik. Można czerpać z niego wiedzę, owszem. A jeśli chodzi o karanie się... Ja osobiście wolę słowo konsekwencje, tzn analiza, wyciągniecie wniosków i dalej do celu, bo po coś tutaj jestem.
Sciskam Was <3

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lif-tribesrises - wwe-f - pentagram - slimecraft - minecraftpremiumfree