Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2021-11-07 22:28:22

bedechuda00
Użytkownik
Dołączył: 2021-11-07
Liczba postów: 18
Wymarzona waga: 50
Wzrost: 165
Windows 7Opera 76.0.4017.107

Witajcie ♡♡♡

Jeśli potrzebujesz się wygadać lub szukasz kogoś do wspólnego chudnięcia to zapraszam ♡ Razem lepiej i raźniej ♡
1. Ile masz lat
21
2. Twój wzrost
164 cm
3. Twoja waga:
najniższa: 41 kg
najwyższa: 59 kg
obecna: 52 kg
4. Twój cel
47 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Obecnie jem 1-2 posiłki dziennie, piję jedynie wodę i herbaty (żadnych słodkich napoi), ćwiczę codziennie, ważę się prawie codziennie, kalorie liczę rzadko.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Zaczęło się jak miałam 14 lat. Chciałam szybko schudnąć. Trafiłam na Pro Anę. Szybko dostrzegłam, że tylko z jej pomocą udaje mi się chudnąć.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję akceptacji, zrozumienia, wsparcia. To samo oferuję ♡
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Jestem świadoma mojej decyzji. Nie chodzi mi tylko o zagubienie kilogramów. Ana jest dla mnie swego rodzaju ucieczką od codzienności. A schudnięcie to skutek uboczny (pozytywny oczywiście).
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Nie jestem bulimiczką, choć prawda jest taka, że mam skłonności do objadania się. Jem albo za dużo albo za mało. Ale nie wymiotuję. Do pro-Mia mam neutralny stosunek. Każdy idzie swoją drogą.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Już raz byłam na pograniczu. Ważyłam bodajże 40 kg a i tak chciałam chudnąć dalej. Jednak są to stare dzieje. Teraz moje myślenie się nieco zmieniło. Waga 47-48 kg mnie w pełni usatysfakcjonuje.
Bardzo rzadko stosuje kary. Mogę co najwyżej katować się dodatkowymi ćwiczeniami.

Ostatnio edytowany przez bedechuda00 (2021-11-07 22:36:10)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
bloodsredmta - harmonia - royalhussars - orderofillumination - powtorkimaturalne