Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2019-07-02 11:18:09

Lili_
Gąsiennica
Dołączył: 2019-07-02
Liczba postów: 60
Obecna waga: 55
Wymarzona waga: 47
Wzrost: 172
Dieta: Skinny girl diet
GG: 68625965
WindowsChrome 75.0.3770.100

Rekrutacja

Witam osoby, które czytają aktualnie mój wątek i muszą męczyć się z moimi wypocinami ^^ Wszystkie moje odpowiedzi będę w 100% szczere.
1. Ile masz lat
17 (wiem że powinnam mieć 18, lecz naprawdę pragnę być częścią Waszego forum i odchudzać się razem z Wami :3 )
2. Twój wzrost
172 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
51kg, 67kg, 54kg
4. Twój cel
Osiągnąć wagę 45 kilogramów oraz posiadać ciało, które tak bardzo pragnę mieć i mam nadzieję, że uda mi się to.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Przez pewien okres czasu (a dokładnie rok) robiłam sobie głodówki, ćwiczyłam (wieczorem robiłam ok. 500 brzuszków oraz niekiedy biegałam lub jeździłam na rowerze) i stosowałam różne diety niskokaloryczne, lecz zrobiłam sobie przerwę przez ok. 4 miesiące, jednak pragnę wrócić i spełnić swój kolejny cel.
6. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję miłej atmosfery i tak zwanego "nie plucia jadem", które niestety można zaobserwować na innych forach, oraz wsparcia. Jedyne co mogę zaoferować to również pomoc i wsparcie :).
7. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie?
Hm... Powiem tak, próbowałam "zdrowo się odchudzać", zrezygnowałam z tłustego jedzenia, robiłam różnorakie treningi, jeżeli zjadłam jakieś mięso, to było ono gotowane, a nie smażone lub pieczone, odstawiłam słodycze i fast food'y. I wiecie co? Doszłam do wniosku, iż Ana jest praktycznie tym samym tylko, w mniejszych ilościach, a daje naprawdę dużo lepsze efekty i satysfakcję. Co prawda jest trudniejsza, gdyż nasza samokontrola musi z dnia na dzień być silniejsza, lecz gdy przejdziemy przez ten "trudny okres" stajemy się silniejsze i szczęśliwe. Dlatego też, zdecydowanie, wolę postawić na Anę, niżeli tylko na zdrowe odchudzanie.


Wszystko czego nie zjesz, sprawia że jesteś coraz bliżej ideału~~
Poprzednia: 67kg Obecna: 55kg Przyszła: 47kg

Offline

#2 2019-07-02 12:11:33

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 75.0.3770.101

Odp: Rekrutacja

Kochanie ja bym chciala wiedziec czy twoje 17 lat znaczy wczoraj mialam urodziny czy moze w ciagu kilku miesiecy bede miec 18. Nie stresuj sie. To tylko pytanie. [dblpt])


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#3 2019-07-02 13:27:55

Lili_
Gąsiennica
Dołączył: 2019-07-02
Liczba postów: 60
Obecna waga: 55
Wymarzona waga: 47
Wzrost: 172
Dieta: Skinny girl diet
GG: 68625965
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: Rekrutacja

Oj przepraszam... Zapomniałam dopisać dokładnie. Za miesiąc będę miała skończone 17 lat.


Wszystko czego nie zjesz, sprawia że jesteś coraz bliżej ideału~~
Poprzednia: 67kg Obecna: 55kg Przyszła: 47kg

Offline

#4 2019-07-02 15:52:59

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 75.0.3770.101

Odp: Rekrutacja

Moja droga przykro mi ale po dluzszym i naprawde porzadnym przemysleniu sprawy nie moge sie zgodzic o przyjecie Cie na forum, mimo iz wydajesz mi sie osoba godna takiej rzeczy i bardzo zdeterminowana. Ale byloby to nieuczciwe wzgledem innych osob ktore moglyby sie zglaszac pozniej i zostac odrzucone z powodu swego mlodego wieku. Przykro mi (szczeze i naprawde) ale osob ponizej 18 lat chocby brakowalo im kilku miesiecy nie mozemy przyjac na forum. Gdyby twoi rodzice sie dowiedzieli o tym ze jestes tu zarejestrowana cale forum mogloby miec duze klopoty. (Nie uwazam ze bys im powiedziala ale rodzice juz tacy sa) Jednakoz na oslode swojej smutnej wypowiedzi moge ci obiecac iz jak juz skonczysz 18 lat (tak bede Cie pamietac) od razu udziele Ci wszelkich uprawnien co do bycia czlonkiem naszej rodzinki.
Wiem ze w tym momencie mozesz czuc sie pokrzywdzona i odczuwac do mnie zal z powodu tej decyzji jednakoz prosze o zrozumienie moich dzialan jak i decyzji.
Forum nie umrze. Czekamy wiec 13 miesiecy na twoja 18. I bedziemy mam nadzieje swietowac juz tutaj razem z nadaniem Ci miana naszego motylka.
Prosze tez bys ze wzgledu na swoj mlody wiek dobrze przemyslala czy to wlasnie Ana jest tym czego szukasz a nie traktujesz jej jako proby zaleczenia nia innych problemow.
Pozdrawiam i sciskam Cie naprawde mocno Porcelain. Prosze jeszcze raz nie miej do mnie zalu. I naprawde bedziemy czekac.


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#5 2019-07-02 17:34:35

Lili_
Gąsiennica
Dołączył: 2019-07-02
Liczba postów: 60
Obecna waga: 55
Wymarzona waga: 47
Wzrost: 172
Dieta: Skinny girl diet
GG: 68625965
AndroidChrome 67.0.3396.87

Odp: Rekrutacja

Nie mogłabym się na Was zdenerwować, nawet jeżeli bym bardzo tego chciała [dblpt]) Poczekam sobie grzecznie te 13 miesięcy i od razu napiszę znowu podanie, bo nie odpuszczę tak łatwo, gdyż forum jak i osoby na nim są bardzo milutkie ^^ Dziękuję bardzo za miłe słówka i otuchę :3 . Tak więc do zobaczenia za 13 miesięcy motylki. Trzymajcie się chudo~~


Wszystko czego nie zjesz, sprawia że jesteś coraz bliżej ideału~~
Poprzednia: 67kg Obecna: 55kg Przyszła: 47kg

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dragonagepbf - swinmc - ostr130 - griffomc - szachy