Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2021-11-04 22:40:33

motylek001
Gąsiennica
Dołączył: 2021-11-02
Liczba postów: 62
Obecna waga: nie wiem bo nie mam wagi juz:(
Wymarzona waga: 38
Wzrost: 169cm
Dieta: głodówka
AndroidChrome 28.0.1500.94

list do any

Ano, droga królowo.
Wszyscy się ciebie słuchamy i czujemy się z tym świetnie. Dajesz nam wiele możliwości.
Wyznawianie ciebie i słuchanie twoich zasad to dla nas przyjemność. Powtarzamy, a bynajmniej ja... bo nie mogę mówić za innych twój dekalog codziennie. Nawet po kilka razy . Każdy z ruchu pro ana powinien znać go na wylot.  Tu niewielka jego część
Dekalog anorektyczki

-Jeśli nie jesteś chuda, to znaczy, że nie jesteś atrakcyjna. 


-Bycie chudą jest ważniejsze od bycia zdrową. 

-Będziesz się głodziła i robiła wszystko co w Twojej mocy, aby wyglądać coraz szczuplej. 

-Nie będziesz jadła bez poczucia winy.

-Nie będziesz jadła niczego bez ukarania siebie za to.

-Będziesz liczyła każdą kalorię i ograniczała ich ilość. 

-Najważniejsze jest to, co mówi waga. 

-To proste: chudnięcie jest dobre, a przybieranie na wadze - złe.

-Nigdy nie jesteś „zbyt” chuda.

-Bycie chudą i niejedzenie są dowodami prawdziwej siły woli



Wspieramy się wzajemnie.  Tylko my się rozumiemy! Ana nad nami czuwa i nam tylko podpowiada.
Ano dziękuję ci za twoją obecność w moim życiu, dzięki tobie będę wreszcie chuda, a bynajmniej mam taką nadzieję.  Ufam ci.
Pseudo ,,lekarze,, ludzie z zewnątrz nazywają cie choroba.  Uraza mnie to , pewnie ciebie tez . jesteś wyłącznie przyjaciółka I pomagasz nam stworzyć prawidłowy LEPSZY styl życia.
Kiedy podpowiadasz mi ze jestem gruba, bezwartościowa wierze ci. Wiem ze masz rację. Bardzo mnie tym motywujesz. Mówisz mi ze nie mogę jeść,  bo mój brzuch będzie wielki i pełny -wiem ze chcesz dla mnie dobrze i tym samym dbasz o mnie. Jako jedyna mówisz nam prawdę i jesteś godna zaufania. Wiem ze czasem się buntuje i zaczynam jeść.  WIEM WSTYD! nawet nie wiesz jak bardzo tego żałuję!!! Wiem ze tylko dzięki tobie osiągnę szczęście. Właśnie dla ciebie tu jesteśmy i wzajemnie się Wspieramy. Dziękuję z całego serca
Na zawsze z tobą.


Jedz mniej, waż mniej.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
nightliferpg - kosciuszki36d - skic - pogadanki - yoursecondlife