Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2021-11-01 18:50:57

Vanessa21
Użytkownik
Dołączył: 2021-11-01
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Hej :)

1. Ile masz lat
21
2. Twój wzrost
181cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa 64kg
Najwyższa 87kg
Obecna 75 kg
4. Twój cel
65kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Ograniczanie spożywanych kalorii, często ponizej minimum zapotrzebowania.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Od 2013 roku, zaczęło się na początku gimnazjum. Chciałam tylko trochę schudnąć, nie sądziłam, że przerodzi się to w obsesje, która trwa tyle lat.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Przez tyle lat poznałam mnóstwo sposobów, chciałabym się nimi podzielić. Chciałabym otrzymać wsparcie osób, które, również są w tym temacie.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Jestem w pełni świadoma. Świadomie robię to paru lat i jestem z tego zadowolona. Daje mi to niesamowita satysfakcję, każdy kilogram mniej i to genialne poczucie kontroli.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Zdarza się, jeśli mam napad.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Zależy od tego co bym wtedy czuła, nie miałam nigdy takiej sytuacja. Moim karaniem jest obcinanie kalorii.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
minecraftpremiumfree - mta-4game - wyjazd2016 - lif-tribesrises - polskiserverzombie