Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2021-10-23 16:06:56

Lauraana
Użytkownik
Dołączył: 2021-10-23
Liczba postów: 2
Obecna waga: 53
Wymarzona waga: 48
Wzrost: 165
AndroidChrome 75.0.3770.143

Czy jest tutaj ktoś? :)

1. Ile masz lat
21 lat
2. Twój wzrost
165 cm
3. Twoja waga: 
najniższa: 40 kg
najwyższa: 58 kg
obecna: niecałe 54 kg
4. Twój cel
48 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? 
Jem dwa małe posiłki dziennie, codziennie ćwiczę, dużo chodzę, piję samą wodę lub herbatę. W ostatnich dwóch miesiącach schudłam z 58 kg na 51 kg. Niestety ostatnio ciężko mi, zawalam dni i obecnie ważę 54kg. Dążę do 48 kg ♡
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem. 
Zaczęło się jak miałam 14 lat i szukałam szybkiego sposobu na odchudzanie. Ważyłam wtedy niecałe 52 kg. W pół roku schudłam do 40 kg. Była to moja najniższa waga. Z Aną jestem już 6 (prawie 7) lat.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Szukam osób takich samych jak ja. Chciałabym znaleźć tutaj zrozumienie. To samo oferuję [dblpt])
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Nie potrafię inaczej się odchudzać, nie umiem zdrowo jeść. Jem albo za mało albo za dużo. Nie umiem pomiędzy.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia? 
Każdy wybiera swoją własną drogę.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)? 
Mam swój cel - 48 kg. Gdy go osiągnę zamierzam utrzymać tę wagę. Gdy mam gorsze dni zdarza mi się karać samą siebie np katować się dodatkowymi ćwiczeniami.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
jaro - oszusto - mcpe4u - haszyk - telos