Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2021-08-18 17:01:15

Bajka
Gąsiennica
Skąd: Poznań
Dołączył: 2021-08-18
Liczba postów: 17
Obecna waga: 68,8
Wymarzona waga: 55,8
Wzrost: 163
AndroidChrome 79.0.3945.147

Hej

Cześć motylki, cieszę się gdy widzę, że to forum jest aktywne. Miło będzie poznać osoby, z którymi będę mogła się wspierać. Ale z najpierw może odpowiem na pytania ?

1. Ile masz lat?
21
2. Twój wzrost
163 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najnizsza: 59 kg
Najwyższa: 98 kg
Obecna: 68 kg

4. Twój cel
55 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Udało mi się tak dużo schudnąć właśnie dzięki Anie. Jednak przez napady obżarstwa przytyłam i dobiłam do 72 kg. Obecnie wróciłam do małych ilości jedzenia. Korzystałam z wielu diet, ale teraz już częściej sama je sobie układam.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Zaczęło się jakoś w ostatniej klasie gimnazjum. Byłam obrażana za moją wagę i to, że nawet o siebie nie dbam. Wtedy po prostu przestałam jeść, nawet nie potrafiąc tego nazwać. Później bywało różnie, przerywałam, później wracałam do tego.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję wsparcia i zrozumienia. Chciałabym poznać osoby, które nie oceniałyby mnie źle za to ile jem. Sama dawałabym to samo od siebie.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Gdyby chodziło tylko o zgubienie kilogramów, nie chciałabym tu być. Wiem z czym wiąże się Ana, bo jestem z nią długo. To styl życia, nie chodzi tylko o dietę, a raczej dążenie do ideału. A zdrowe odchudzanie nie dawało mi takiej satysfakcji i poczucia, że robię to dobrze.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Przyznam się bez bicia, że kiedyś próbowałam tego. Ale tylko raz, bo wyrzuty sumienia były nie do zniesienia. Nie jest to coś dla mnie, ale jeśli komuś taki styl pasuje to proszę bardzo, nie namawiam ani nie zniechęcam.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Nie, bo wychudzenie też nie jest tym do czego dążę. Nie zamierzam się zabić, nie taki jest tego cel. A karanie się też nie jest czymś dobrym, bo nie przynosi u mnie żadnych skutków. Robienie czegoś tylko ze strachu przed karą jest niewłaściwe.

Offline

#2 2021-08-18 17:08:36

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 92.0.4515.159

Odp: Hej

Zapraszam do założenia dzienniczka. Zostałaś przyjęta.


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
dreamteamguild - jebacruch - speedway-manager-online - zbychuimati99 - polskitruckgry