Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2021-08-10 01:34:06

Sosna_pospolita
Użytkownik
Dołączył: 2021-08-10
Liczba postów: 2
WindowsChrome 92.0.4515.131

cześć może się poznamy

Hej, za bardzo nie wiem jak zacząć...więc hmm przez ostatnie wydarzenia w moim życiu strasznie przytyłam i zaczęłam  myśleć czy nie spróbować może odchudzania z aną, no właśnie chce spróbować ale czuje się w tym totalnie  samotna i po prostu potrzebuje kogoś kto mi pomoże schudnąć, i mam szczerą nadzieje że poznam tu taką miłą duszyczkę która pomoże mi osiągnąć cel. buziaki dla czytających [dblpt][star]

Offline

#2 2021-08-10 05:21:15

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 92.0.4515.131

Odp: cześć może się poznamy

Ana to nie odchudzanie. Ana to wredna sukowata choroba na którą nikomu nie polecam zapaść. Wyniszczająca organizm i doprowadzająca do pewnego rodzaju szaleństwa. Przykro mi ale nie polecam ci jej. Zdrowe odchudzanie i aktywność fizyczna to właśnie to czego ci potrzeba jeśli chcesz schudnąć. Szczeze siedzę w tym od lat i nie polecalabym nikomu.


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
openrp - otwarte - crypto - grymmo - spolecznoscmetin