Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2021-07-27 22:20:14

ana_unperfect
Gąsiennica
Dołączył: 2021-07-27
Liczba postów: 24
Obecna waga: 63,2
Wymarzona waga: 46
Wzrost: 168
WindowsChrome 91.0.4472.164

ana_unperfect - zgłoszenie

1. Ile masz lat 18
2. Twój wzrost 168
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna 65,1; 84; 65,3
4. Twój cel 46
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?

Zaczęłam od tego, co powszechnie uważa się za zdrową metodę, czyli deficyt na poziomie 500 kcal. Nie podobało mi się. Poznałam dziewczyny, które wprowadziły mnie w świat Any. Pokazały mi, jak piękna jest i ile szczęścia daje dążenie do perfekcji. Aktualnie, zjadam tyle, ile spalę z aktywności - 200 kcal. Jeżeli spalę 600, mogę zjeść 400. Jeżeli 800, pozwalam sobie na 600. Staram się coraz bardziej rygorystycznie podchodzić do kaloryki, ale bez wsparcia, jest to trudniejsze.

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.

Od, mniej więcej, 5 klasy podstawówki, zawsze byłam "trochę" grubsza. Miałam nadwagę, ale to były 2-3 kg. Zaczęło się we wrześniu 2020 roku, kiedy to po wakacjach i pandemii, a także powiązanej z tym, depresji, wróciłam do szkoły o 12-13 kg grubsza. Wyglądałam monstrualnie. Wówczas, okazało się, że w klasie mam osobę chorą na anoreksję. Co prawda, była w czasie leczenia, ale opowiadała o Anie w tak piękny sposób... PRZEPADŁAM. Poznałam dziewczyny, które zaczęły mnie oprowadzać po tym świecie (niestety z czasem rozstały się z Aną). Potem były kryzysy. Największy postęp zrobiłam od maja, choć wciąż do perfekcji brakuje mi... STRASZNIE DUŻO.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?

Oczekuję motywacji i wsparcia, a także wytknięcia błędów i zjechania, kiedy zawalę. Chciałabym wnieść świeżą energię i sama dać tą motywację.

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?

Ana to nie tylko chudnięcie, ale, dla mnie, przede wszystkim, dążenie do ideału. Tu trzeba ambicji, samozaparcia i determinacji znacznie większych niż w przypadku zdrowego odchudzania. Jestem świadoma tego, że życie z nią o ciągłe oddawanie jej pokłonu. Marzę o tym, by móc jeszcze bardziej się w to zgłębić.

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?

Nie oceniam, ale nie chcę sama w to wchodzić. Dla mnie bulimia to utrata kontroli, a na tej, zależy mi, jak na niczym innym.

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?

Nie wiem, co bym zrobiła, gdybym była na pograniczu wychudzenia. Świętością jest dla mnie mój cel. Zdrowie jest dla mnie ważne, bo chcę się móc cieszyć swoją szczupłością. Dekalog to reguły według, których staram się żyć. Są święte, jednakże kara nigdy nie może być zbyt surowa. Wiem, że ogromny rygor, często prowadzi do Mii. Jej w swoim życiu nie chcę.

Offline

#2 2021-07-27 22:40:34

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 92.0.4515.115

Odp: ana_unperfect - zgłoszenie

Isiu? Tinyangel? Proszę o waszą opinię.

Wiadomość dodana po 22 h 21 min 43 s:
Zapraszam do założenia dzienniczka. Decyzja grupy zostałaś przyjęta


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
mcpe4u - oszusto - fengshui - jaro - dziesiate