Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2019-06-21 21:21:24

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 75.0.3770.101

Motylkowy dom

Moje kochane motylki kazda z nas chcialaby miec miejsce w ktorym nikt by nas nie kontrolowal i mozna by byc soba. Chcialabym wiec w rqmach zabawy i niespelnionych marzen zaproponowac wam byscie kazda z osobna opisaly jak wygladalby wasz idealny prywatny pokoj w takim motylim domu.
Wyobrazmy sobie ze dostajemy zaproszenie do Willi "Papillon". Willa jest ogromna z wlasnym basenem, silownia i pieknym kwietnym ogrodem. W kuchni jesli juz znajduje sie jedzenie to tylko niskokaloryczne i zdrowe. Kazdy z pokoi ma oddzielna łazienke i piekny widok z balkonu. Jak kazda z was wyobrazaby sobie swoj pokoj? Na ktorym pietrze willi by byl? (nawet 40 mozna wybrac to tylko fantazja).
}i{


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#2 2019-06-22 14:39:07

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 75.0.3770.101

Odp: Motylkowy dom

Moj pokoj musialby miec z 60m². I jakby polpietro. I najlepiej jakby byl podzielony na kilka jakby punktow. W jednym z rogow mialabym pracownie do swoich lalek. Na polpietrze w jednym kacie mini studio fryzjerskie w 2 giga garderoba z ruchomymi lustrami. I to wlasnie tam bylyby okna. Na dolnym poziomie by ich nie bylo.
Wszystkie meble bylyby w stylu soft steampunk.
Lozko mialoby wymiary 2,5 na 3m. Albo nawet 3,5 na 5m. A prowadzilyby do niego schodki. Usypane poduszkami mogloby robic nawet za amortyzator jakbym chciala zeskoczyc z polpietra. Na kolejnej ze scian bylyby tylko ksiazki i pudelka pelne gier planszowych. Na scianach bylyby obrazy z poskladanych puzzli czy prace podobojacych mi sie malarzy.  Na srodku pokoju bylby stol i wygodne fotele w ktorych mozna utonac kiedy spotykalybysmy sie na zode z cytryna i gry. Ukryty w steampunkowej szafce telewizor nie rzucalby sie w oczy. W tym samym miejscu ukryty bylby tez komputer. No i ukryte wbudowany w sciane mini pokoik dla moich psow. Z ktorego by nie korzystaly bo wolalyby spac ze mna.
Na balkonie bylby lezak i mini stoliczek z zimnymi napojami. Oraz parasol by oslaniac sie od slonca. A z rogu zjerzdzalnia prowadzaca do ogrodu oraz male schodki.
Szkoda ze w tym pokoju nie moglabym uwzglednic mego M&M. Ale jakbym mogla duzo by sie nie zmienil. Poza malym kacikiem na jego ulubione rzeczy.
Tak wyobrazam sobie swoj pokoj. O lazience lepiej pisac nie bede bo naprawde uznacie mnie za wariatke.


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#3 2019-07-11 10:50:06

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 75.0.3770.101

Odp: Motylkowy dom

Hmmm? A kavya? Weronika55555? Wybaczcie ale jestem ciekawa waszych pokoi. Wiem ze to dziecinada. Ale pomyslcie jaka bylaby to piekna wizja.


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#4 2021-07-24 00:20:47

tinyangel
Gąsiennica
Dołączył: 2021-07-21
Liczba postów: 23
Windows 7Chrome 91.0.4472.124

Odp: Motylkowy dom

wow, piękny opis!
mój pokój też miałby duże łóżko takie zajmujące prawie całą jego powierzchnię, ponieważ kocham spać,  i 3/4 życia spędzam w moim łóżku. W tym pokoju stałby piękny duży fortepian, obok byłoby dodatkowe pomieszczenie- gdzie byłaby garderoba, a tam ubrania w stylu emo, punk, goth, oraz w stylu rap [sred]) nie wiem czy znacie taki sklep dollskill , to co tydzień miałabym dostawę z tego sklepu do mojego pokoju. Miałabym też wielką ścianę  z płytami dvd przeróżnych filmów, i wszystko byłoby uporządkowane, wg styli, reżyserów, kraju pochodzenie, filmy azjatyckie, byłoby tam mnóstwo filmów których sama nie oglądałam i wielki ekran gdzie mogłabym je oglądać. Miałabym osobistą asystentkę wyboru filmów, gdzie mówiłabym na co mam ochotę na jaki film w danym momencie, a ona by dobierała coś do mojego nastroju. Miałabym też pieski które by mieszkały ze mną. Może też jakiś fajny sprzęt do odtwarzania muzyki. Co do jedzenia miałabym oczywiście samo zdrowe jedzenie, miałabym wszystkich składników pod dostatkiem, jako że lubię gotować, to sama bym przyrządzała posiłki. Z takich fajowych rzeczy mogłabym mieć otwór w podłodze gdzie zjeżdzałabym wprost do basenu który znajdowałby się w pomieszczeniu z bardzo klimatycznym oświetleniem, panowałby tam taki półmrok, może jakieś greckie rzeźby i freski na ścianie, woda miałaby też właściwiości lecznicze. Miałabym też wielki adapter i wielką kolekcję starych i współczesnych płyt. Gdy kąpałabym się w basenie w tle leciałaby muzyka klasyczna. I miałabym jakiegoś fajnego przyjaciele z którym knułabym intrygi hehe. Oczywiście nie musiałabym pracować:)
Na zewnątrz miałabym kilka metrów do oceanu o krystalicznie czystej wodzie. Na ścianie w pokoju miałabym dużo mrocznej sztuki, miałabym też wszędzie duużo światełek.

Offline

#5 2021-08-06 16:33:43

Nika
Gąsiennica
Skąd: Poznań
Dołączył: 2021-08-06
Liczba postów: 48
Obecna waga: 55
Wymarzona waga: 48
Wzrost: 164
MacintoshSafari 604.1

Odp: Motylkowy dom

Ach, ja bym miała łóżko na antresoli, duże i mnóstwo poduszek, bo też je lubię. Na dole miałabym pracownię malarską, pokój pachniałby moim ulubionym kadzidłem i terpentyną, a rośliny zwieńczały każdy kąt tego pomieszczenia. Meble białe z jesionowymi elementami. Biurko koniecznie i jasnoszara kanapa do czytania książek. Na górze i dole ubrałabym podłogę beżowymi, tkanymi dywanami. Nic więcej mi nie potrzeba do szczęścia  [dblpt]rolleyes[dblpt]


Słowa palą, więc pali się słowa.
Nikt o treści popiołów nie pyta.

Offline

#6 2021-12-06 14:40:01

zyzixx
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2021-12-06
Liczba postów: 2
Obecna waga: 50
Wymarzona waga: 38
Wzrost: 165
WindowsChrome 96.0.4664.45

Odp: Motylkowy dom

Mój pokój byłby czarny, ciepły. Całość czarna, wielkie łóżko, baaardzo ciepło i kot. Czarny kot. Bez jedzenia, żadnego.

Offline

#7 2022-01-09 23:51:38

motylek001
Gąsiennica
Dołączył: 2021-11-02
Liczba postów: 62
Obecna waga: nie wiem bo nie mam wagi juz:(
Wymarzona waga: 38
Wzrost: 169cm
Dieta: głodówka
WindowsChrome 97.0.4692.71

Odp: Motylkowy dom

mój pokój byłby na najwyższym piętrze willi, byłby w pastelowych kolorach, w nim byłony duże białe łóżko z jasnoróżową kołdrą i białym futrzanym kocem a na nim masa pastelowych poduszek , w pokoju byłby dywam i biały stolik na którym robiłabym bransoletki z muliny, w pokoju byłyby 2 szafy w jednej  ubrania w których chodze a w drugiej te w które  chciałabym się zmieścić. na ścianie wisiały by pułki na ktorych będą świeczki. przed łóżkiem na ścianie byłby duży telewizor . na każdej ścianie było by mnustwo thinspiracji, w moim pokoju byłoby okno takie duże i rolety wkolorze białym. w całym pokoju byłoby bardzo zimno, żeby spalać więcej kalori, miałabym tez wielkie lustro takiena pół ściany oraz toaletke.miałabym też tam czajnik i zapas kawy żeby nie wchodzić do kuchni i móc robić kawe w pokoju


Jedz mniej, waż mniej.

Offline

#8 2023-05-15 20:16:42

Gorgon
Użytkownik
Skąd: Okolice Bielska-Białej
Dołączył: 2023-05-14
Liczba postów: 7
Obecna waga: 56
Wymarzona waga: 45-50
Wzrost: 172
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Motylkowy dom

Chciałabym by mój pokój był nie duży, ale miał malutkie pół piętro przy oknie przy którym mieściłaby się sztaluga oraz zwisający z sufitu hamak, parapet przy tym oknie wypełniony byłby mięciutkimi poduszkami a na samym parapecie można było by na spokojnie pół leżeć, byłby nad kaloryferem by przyjemne fake ciepła ogrzewały plecy opierające się o ten kawał drewna, światła w pokoju były byłyby delikatne, dziennne nie drażniące oczu, właścieie lampa byłaby jedna, tylko że lampki dwie, jedna na wspomnianym parapecie a druga przy biurku, biurku które posiadałoby wystarczająco miejsca na rozłożenie przyborów do rysowania oraz samej powierzchni do przyozdobienia, odrazu obok biurka były by drzwi a na przeciwko nich łóżko, miękkie lecz nie z przesadą, nie chcę aby bolał mnie kręgosłup, oczywiście jak i wygodne łóżko to muszą znaleźć się tam mięciutkie poduszki, kocyki, oraz wielka pościel zakrywająca całe ciało nie ważne w jaką stronę obrócona jest, ostatni mebel jakiego potrzebuję to meblościanka, nie mam wiele ubrań, zmieszczą się do tej niedużej garderoby a przy okazji znajdzie się miejsce dla książek, oraz zwierzaka, pupile to zawsze moi najlepsi przyjaciele^^. Ostatni szczegół, ściany byłyby pozaklejane plakatami, rysunkami a w połowie same byłyby pokryte cudami kreatywności.
Czas na koniec tych pięknych marzeń, już zaczynam zapadač się w tej cudownej wizji życząc takiego pokoju sobie, ale także i wam waszych pokoi ❤

Offline

#9 2023-05-16 19:10:00

Roksana Chrustek
Gąsiennica
Dołączył: 2022-06-11
Liczba postów: 40
Obecna waga: 104kg
Wymarzona waga: 55kg
Wzrost: 176cm
AndroidChrome 55.0.2883.91

Odp: Motylkowy dom

Mój pokój miałby miejsce na tworzenie muzyki.w innym miejscu byłby salon piękności. Malowidła kosmetyki toaletka i duże lustro i mięciutkie krzesełko. Łóżko byłoby wielkości małżeńskiego kołdra byłaby koloru błyszczącego różu i byłaby  puchowa. Miałabym telewizor którym się steruje ręką bez udziału pilota.koloru byłby bialego.piękny dywan w motylki ogromny na cały pokój i taki ciepły ze można się położyć i zastąpi najlepszego gatunku koc.okno na ogród co najmniej na pół ściany. Firanki czarne z atłasu.szafa z ubraniami podwujna.z lustrami dużymi po całości szafy.zamykana na klucze  .bym miała tam same ubrania cropp i levis.łazienka z różowych kafelków w czarne kropki.ubikacja byłaby błękitnego koloru by przyciągała by wymiotowanie stało się przyjemne.zlew byłby czarny marmurowe. Gdy naciskalabym by poleciala woda świeci wtedy w kranie niebieskie swiatlo .kabina byłaby biała z półkami w środku na kosmetyki wbudowane w ścianę. W ogrodzie chodowalabym róże przeróżnych kolorów i krokusy.to tyle.a wy ?


Czekoladka

Offline

#10 2023-11-09 22:58:58

hania_hnk_0o
Użytkownik
Skąd: Warsaw, Poland
Dołączył: 2023-10-19
Liczba postów: 8
Obecna waga: 54
Wymarzona waga: 40
Wzrost: 165
Dieta: wegańska 300kcal<
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Motylkowy dom

może i jestem tu nowa i to już nie 2019 rok ale nie skłamie jeśli powiem że bardzo bym chciała taki dom w obecnym czasie, opisy waszych pokoi i wszystkich pomysłów są na prawdę cudowne i dobrze pomyślane. Chciałabym żeby dziewczyny które pisały o garderobach pełnych emo, goth, softpunk ubrań napisały czy dalej się ubierają w tym stylu, bo moda przez 4 lata trochę się zmieniła. dom pełen motylków to super zadanie dla mojej wyobraźni, wszystkie mówicie że chcecie duże pokoje. to ja postanowię wziaść ten mały co zostanie, bo lepiej się czuje w małych pomieszczeniach ale za to miałby wysoki sufit, trochę jak w warszawskich przedwojennych starych kamienicach. wszystkie pokoje które urządzałam ludzie komentują tylko krótkim "wyglada jak psychiatryk" - białe ściany, jasne podłogi, wszędzie białe albo bezowe meble. moim zdaniem to najlepsze wyście na skupienie. wyznaje zasady minimalizmu, dlatego w moich pokoju w domku motyli również wszystko było by białe, oczami wyobraźni już widzę łóżko dwuosobowe i bezowa pościel, nad łóżkiem obrazy przedstawiajace świetliki motylki i zabytki. na wolnych polkach wysoko przy suficie stały by zbieracze kurzu w postaci różnokolorowych szklanych butelek. miałabym dobre oświetlenie nad moim ogromnym biurkiem przy którym bym projektowała, bo zawsze to robię jak chce zapomnieć o tym ze jestem głodna. miałabym toaletkę z jasnego drewna na której stałaby mini lodoweczka na kosmetyki i tak trzymałabym tylko kosmetyki i ewentualnie wodę albo cocacole zero.
na milion procent miałabym więcej niż 4 poduszki i przynajmniej 2 koldry duże bo tak nauczył mnie przyjaciel i piłbym codziennie miętę więc może jakiś czajnik elektryczny by się przydał?


trzymajcie się chudziutko
wasza h.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
lif-tribesrises - slimecraft - pentagram - historicallife - worldschool