Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#76 2024-04-20 03:45:09

daisy
Użytkownik
Dołączył: 2024-04-20
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
29
2. Twój wzrost
155cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
najniższa: 42kg, najwyższa: 65kg, obecna: 43kg
4. Twój cel
35kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Głównie ograniczanie posiłków, ograniczanie produktów, ograniczanie ilości jedzenia.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Zachorowałam na anoreksię w wieku 16 lat. Przez pewien czas byłam później na recovery. Obecnie mam nawrót spowodowany kamicą żółciową.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Nie chcę być w tym wszystkim sama. Szukam wsparcia i ludzi, którzy mogliby mnie jakkolwiek zrozumieć, bo wiedzą przez co przechodzę. Sama też chciałabym być wsparciem dla innych.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Ciężko powiedzieć dlaczego zachorowałam. Miało na to wpływ wiele czynników. Między innymi trauma relacyjna. Byłam ofiarą przemocy psychicznej i fizycznej ze strony mojej matki. Ojciec był nieobecny. To typowa sytuacja rodzinna anorektyczki - jakby na to nie patrzeć. Mam wrażenie, że tylko odchudzanie mi wychodzi i jest to jedyny sposób, żeby dowieść swojej wartości i poczuć się jakkolwiek lepiej ze sobą.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Nie mam bulimii. Kiedyś stosowałam środki na przeczyszczenie ale obecnie nie wyobrażam sobie przeczyszczać się ani wywoływać wymiotów. Mam ogromny lęk przed wymiotami.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Niewykluczone, że tak - odchudzałabym się dalej, tylko dlatego, że nie umiem się sobie podobać, a bardzo chciałabym być piękna. Nie karzę siebie, bo uważam że to bez sensu i i tak niczego nie zmienia. Patrzę na odchudzanie bardziej z perspektywy tygodniowego bilansu i jeśli jednego dnia zdarzy mi się przekroczyć limit, to po prostu następnego dnia jem o tyle mniej.

Ostatnio edytowany przez daisy (2024-04-20 03:48:16)

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
sanandreasvagos - clz - cartelzcali - kilwimc - wmluk