Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#1 2019-06-06 22:57:55

Porcelain
Administrator
Skąd: Okolice Warszawy
Dołączył: 2019-06-06
Liczba postów: 571
Obecna waga: 73.4
Wymarzona waga: 53-43
Wzrost: 156cm
AndroidChrome 74.0.3729.157

Nowy Formularz Rekrutacyjny

Wchodząc na nasze forum akceptujesz regulamin:



Wchodząc na forum akceptujesz postanowienia regulaminu. przeczytaj więc go uważnie!
1. Jestem osobą pełnoletnią (mam skończone 18lat) NIE PRZYJMUJĘ PONIŻEJ TEGO WIEKU
2.Akceptuję tematykę forum
3.Nie nawołuję do zachowań autodestrukcyjnych. Moje zdrowie jest dla mnie ważne.
Pamiętaj Pro ANA to KONTROLA !!!
Nie promujemy ANOREKSJI!
4.Nie używam mowy nienawiści i nie dyskryminuję
5. Aktywnie uczestniczę w życiu forum
6. Zgadzam się na usunięcie konta jeśli złamane zostaną  postanowienia regulaminu.
7.Zgadzam się na usunięcie konta jeśli nie napisze pierwszego posta w ciagu 30 dni.
8. Umiem czytać i założę własny wątek nie spamując pod tym postem. Jeśli napiszę pod nim wiem że zostanie zignorowany i usunięty.

Aby cieszyć się piękną figurą w pełni musisz być zdrowa!


Aby aktywnie uczestniczyć w życiu forum i stać się jedną z nas  wypełnij Kwestionariusz we własnym wątku poniżej !

Odpowiedz na następujące pytania we własnym wątku:
1. Ile masz lat
2. Twój wzrost
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
4. Twój cel
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Trzymamy kciuki.

W razie problemow z logowaniem czy założeniem konta prosze o miala na adres porcelain@o2.pl


Za pare miesięcy podziękujesz sobie że dziś się nie poddałaś.

www.przyjaciolka-ana.blogspot.com

Offline

#2 2021-11-01 23:00:14

Ananaseq
Użytkownik
Dołączył: 2021-11-01
Liczba postów: 2
MacintoshSafari 604.1

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej wszystkim! Znalazłam się tu dlatego, że potrzebuje kogoś kto razem ze mna będzie chudnął, kto mnie zrozumie i będzie wspierał.
1. Ile masz lat
Mam 18 lat.
2. Twój wzrost
174 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa 55 kg
Obecna 58 kg
Najwyższa 76 kg
4. Twój cel
47 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Sama już się w tym gubię ostatnio często mam napady przez to że brak mi kogoś kto by mnie wspierał. Ludzie ciągle mi dogryzają.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
W styczniu tego roku, więc jesteśmy razem dopiero 10 miesięcy.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Tak jak już wspominałam szukam kogoś kto będzie mnie wspierał i również opowiadał o swoim dniu jak sobie radzi z jedzeniem itp. Sama nie wiem co mogę wnieść, chyba siebie, chcę się dzielić porażkami jak i sukcesami.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Ana jest przyjaciółką, zdrowe odchudzanie jest długie drogie i zazwyczaj dąży się do konkretnej wagi i się konczy dietę. A ana jest na zawsze.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Szanuje wszystkich i wszystko.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Chcę być chuda, liczy się dla mnie zdrowie, ale chcę czuć się dobrze sama ze sobą. Moja waga wykańcza mnie psychicznie, więc nawet na pograniczu chcę dalej chudnąc, po prostu moim marzeniem jest czuc się ze sobą sama jak najlepiej. Hmmm jeśli chodzi o dekalog, niektóre punkty uważam za niezbyt dobre, jeśli chodzi o karanie się to uważam to trochę za głupotę ludzka psychika działa tak że przez kary często się zniechęcamy po prostu trzeba wziasc się w garść i na następny dzien znowu wrocic do swoich postanowień i starać się nie popełniać tych samym błędów.
Dziekuje każdemu kto to przeczytał i teraz zabrzmi to jak reklama ale jeśli tak jak ja szukasz kogoś z kim możesz się dzielić swoim życiem codziennym z Aną to pisz.

Offline

#3 2021-11-02 20:32:05

motylek001
Gąsiennica
Dołączył: 2021-11-02
Liczba postów: 62
Obecna waga: nie wiem bo nie mam wagi juz:(
Wymarzona waga: 38
Wzrost: 169cm
Dieta: głodówka
AndroidChrome 28.0.1500.94

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
Nie czuje się gotowa by na to odpowiedzieć...
2. Twój wzrost
166
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
48,65,55
4. Twój cel
45kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Głodówki, wszelkie porady związane z hamowaniem apetytu,ćwiczenia ,wyliczanie kcal
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Zaczęło się od tego ze jakieś 2 lata temu chciałam zdrowo jeść by schudnąć i z czasem stwierdziłam ze to nie są efekty jakie chce uzyskać wiec coraz bardziej ograniczałam kcal


7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
oczekuje dobrych rad , wsparcia i nie pisania mi ze to co robię jest zle
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Jestem w pełni świadoma tego co robię i dlatego też tu jestem,chce czuć się lekko
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Nie mam zdania aczkolwiek bardziej jestem za ana!
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Gdyby efekt mnie nie zadowalal to myślę że tak
Trzymajcie się!


Jedz mniej, waż mniej.

Offline

#4 2021-11-20 19:02:23

Roxie
Użytkownik
Dołączył: 2021-11-20
Liczba postów: 1
AndroidChrome 96.0.4664.45

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1.waga najniższa , najwyższy, obecna
44, 61, 48

Offline

#5 2021-11-21 13:05:43

Lunafox
Użytkownik
Dołączył: 2021-11-21
Liczba postów: 2
AndroidChrome 74.0.3729.136

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. 21
2. 157cm
3.  najniższa 40kg
najwyższa, 58kg
obecna 54kg
4. 40kh
5. Ana już jest ze mną od dawna. Próbowałam różnych diet, codzienne ćwiczenia, stosowanie się do porad innych motylków i swojego doświadczenia, zdrowe jedzenie, dużo wody
6. Przygoda z Ana rozpoczęła się w okresie gimnazjum. Byłam w szkole sportowej i zawsze byłam ta najgorsza. Ana pomogła mi być lepsza i teraz jest ze mną długo. Wiadomo bywają wzloty i upadki a ja bardzo chce wrócić do dawnego wyglądu i od jakiegoś czasu już zmierzam w ta stronę .
7. Wsparcia, nowej wiedzy i porad a ja ofiaruje również wsparcie i swoje doświadczenie zawodowe
8. Jestem świadoma a Ana dla mnie styl życia a nie tylko dieta
9. Miałam epizod z Mia ale to nie dla mnie
10. To dość trudne pytanie ale zdrowie i życie jest najważniejsze

Offline

#6 2021-12-23 20:37:36

czarny_aniołek
Użytkownik
Dołączył: 2021-12-23
Liczba postów: 3
WindowsChrome 96.0.4664.110

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

hej,
!. 18lat
2.158cm
3.63kg,79kg,77kg
4.43kg
5.usiłowałam już przez duży czas lecz z marnym efektem
6.jeszcze się nie zaczęło, ale mam nadzieję, że zacznie.
7.oczekuję wsparcia i motywacji, a planuję wnieść masę wsparcia i pozytywnej energii oraz motywacji - motywujmy się nawzajem
8.jestem świadoma tego co robię, przemyślałam tą decyzję, chce być lekkim motylkiem
9.szanuję, sama próbowałam, jednak miałam ogromny problem z wywoływaniem wymiotów
10. liczy się dla mnie zdrowie, jednak chc ę się dobrze czuć ze swoim ciałem. Jak osiągnę swój cel będę szczęśliwsza i będę mieć większą pewność siebie.
kocham was!!!

Offline

#7 2022-01-05 02:42:02

Meduza
Użytkownik
Skąd: Pomorskie
Dołączył: 2022-01-05
Liczba postów: 4
Obecna waga: 72kg
Wymarzona waga: 45kg
Wzrost: 155cm
Dieta: 600kcal
WindowsChrome 96.0.4664.110

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Odpowiedz na następujące pytania we własnym wątku:
1. Ile masz lat
2. Twój wzrost 155cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa - w ostatnim czasie 59kg, ogólnie z aną 42kg
Najwyższa - 72 kg
Obecna - 72 kg
4. Twój cel ok. 45kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? Limity do 600 kcal lub mniej, głodówki
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem. Szczerze nie pamiętam, od ponad 6 lat
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? Przede wszystkim wsparcia, by się nie poddać, sama też chce zaoferować je innym oraz podzielić się swoją wiedzą i patentami nabytymi na przełomie lat
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów? Ana dlatego, że zasiadło w głowie w dzieciństwie tak właściwie i dopóki się nie uda, nie dam rady inaczej. Mam pełną świadomość swojej decyzji.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia? Obojętny, ja tak nie potrafię, ale niech robią co chcą
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)? Zależy w jakim byłabym stanie, raczej bym zaprzestała. Dekalog - cóż, czasem motywuje, karanie się, raczej nie dla mnie, ponieważ mi to nie podchodzi, ale myśle, że jest przydatny.

Offline

#8 2022-01-07 23:35:12

nieidealna
Użytkownik
Dołączył: 2022-01-07
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Witam wszystkie motylki,
1. Ile masz lat
20
2. Twój wzrost
157
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
46,55,53
4. Twój cel
40
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Wyliczanie kalorii, głodówki, ćwiczenia, różne diety, picie sporej ilości wody
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Zaczęłam pare miesięcy temu
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Wsparcia, motywacji od innych motylków; również chciałabym wnieść wsparcie oraz dzielenie się swoimi sposobami
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Ponieważ próbowałam już różnych sposobów na odchudzanie i żaden nie pomógł mi tak jak bym chciała i wracałam do starych nawyków. Jestem świadoma swojej decyzji.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Nie mam nic przeciwko, nawet sama próbowałam, ale miałam z tym problem
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)? Myślę że jakbym była n wykończeniu to pewnie tak, dekalog jest dla mnie dużą motywacją

Offline

#9 2022-01-11 23:26:36

Ania_0
Użytkownik
Dołączył: 2022-01-11
Liczba postów: 1
Obecna waga: 53
Wymarzona waga: 45
Wzrost: 160
WindowsChrome 97.0.4692.71

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
Mam 23 lata
2. Twój wzrost
160
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
44, 55, 53
4. Twój cel
45
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Deficyt kaloryczny, próbowałam kilku diet. Kiedy mieszkałam poza rodzinnym miastem przez kilka dni mogłam żyć tylko na mentosach i blacku, teraz rodzice mnie pilnują
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Wydaje mi się, że zaczęło się to jakieś 10 lat temu, kiedy to moja ciocia powiedziała mi, że jestem gruba.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chciałabym porad odnośnie tego w jaki sposób unikać jedzenia, co mówić rodzicom i co robić na głoda. Dodatkowo chciałabym by ktoś mnie motywował, bo już trace nadzieje. Jestem po próbie samobójczej. Chciałabym dać to co dostanę od was.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
10 lat temu schudłam z Aną, zdrowe odchudzanie mi nie smakuje. Doskonale wiem na co się piszę wracając do was.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Byłam z Mią przez dwa miesiące, aż tata mnie na tym nakrył.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Gdybym się na takim pograniczu znalazła i by mi to wystarczało to bym przestała, ale utrzymywała wagę. Chcę być zdrowa to jedyny minus dekalogu, z resztą się zgadzam.

Pomóżcie mi MOTYLKI!

Offline

#10 2022-01-21 01:43:22

rosalieSinclair
Użytkownik
Dołączył: 2022-01-21
Liczba postów: 1
Obecna waga: 58
Wymarzona waga: 49
Wzrost: 180
Windows 8.1Chrome 96.0.4664.110

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
Mam 18 lat
2. Twój wzrost
180 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
52, 60, 58
4. Twój cel
Chciałabym ważyć 48.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
głodówki, ćwiczenia
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
myślę, że miałam około 12 lat. Od wtedy przeplata się przez moje życie.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chciałabym porozmawiać z ludźmi, którzy mnie rozumieją.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Tak, jestem świadoma.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
To nie dla mnie. Fizycznie bardzo ciężko mi zwymiotować.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Pragnę mojej wymarzonej wagi po prostu.

Offline

#11 2022-02-21 20:05:14

kostkabruku
Użytkownik
Dołączył: 2022-02-21
Liczba postów: 1
AndroidChrome 98.0.4758.101

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat

18 od 2 tygodni [dblpt])

2. Twój wzrost

164

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna

45, 52, 47

4. Twój cel

40

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Wyliczanie kalorii, głodówki, ćwiczenia, różne diety, picie sporej ilości wody

Głodówki, picie wody gdy jest się głośnym zamiast jeść, wymiotowanie i treningi

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Nie wiem kiedy zaczęłam. Od małego miałam niedowagę, ale czułam potrzebę odchodzenia się. Czuję się niewystarczająca odkąd pamiętam i odkąd pamiętam ograniczam jedzenie jak mogę

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?

Szczerze, to nie wiem. Oczekuję jakiś efektywnych sposóbów i motywacji by w tym trwać. Nie wiem co mogę wnieść, mam nadzieję że mogę wnieść dla niektórych coś dobrego, czego będą potrzebować tutaj

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?

Zdrowym odchudzaniem nie osiągnę tego efektu. Ana to nie odchudzanie a styl życia moim zdaniem. Jeśli będę się odchudzać, to nie trafię znowu do szpitala. Zależy mi na tym bardziej niż na społecznie rozumianym zdrowiu

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Nie wiem!.

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?

Stan wychodzenia nie równa się wygłodzeniu. Tak długo jak nie grozi to śmiercią to będę się odchudzać. Wyznaję zasadę żyć krótko a w trumnie ładnie wyglądać. Jednak nie tego potrzebuje. Chcę być ładna, nie martwa.

Offline

#12 2022-02-22 17:51:04

Anonimkana
Użytkownik
Dołączył: 2022-02-22
Liczba postów: 4
AndroidChrome 87.0.4280.101

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. 18
2. 172 cm
3. Najniższa 58 kg najwyższa 68 kg obecna 66 kg
4. 52 kg
5. Głodówki, różne diety, próba zdrowego odżywiania
6. Juz kiedyś miałam do czynienia z Ana ale zrezygnowałam. Chcę zacząć od nowa.
7. Wsparcia, pomocy w napadach. Dam siebie.
8. Jestem świadoma, potrzebuje szybko schudnąć, a zdrowe odżywianie nie pomaga.
9. Szanuje.
10. Liczy się dla mnie przede wszystkim zdrowie.

Offline

#13 2022-03-03 21:39:59

lola
Użytkownik
Dołączył: 2022-03-03
Liczba postów: 1
Obecna waga: 65
Wymarzona waga: 47
Wzrost: 162
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej mam 18 lat, mam 162 cm wzrostu. Moja obecna i najwyższa  waga to 65kg (tyje przez leki na depresje które powodują łaknienie), najniższa to 50kg (miałam wtedy wstręt do jedzenia ale bmi nie wskazywało jeszcze na niedowagę), mój cel to 47 kg, przy 50 nadal czułam się gruba mimo iz jestem drobnej postury, chudłam głodówką, a nie ćwiczeniami+Głodówką dlatego moje ciało nie było idealne. Moje życie z aną się jeszcze nie zaczęło, miałam jedynie tego początki i byłam zadowolona z efektów, ale chciałam więcej i więcej, przestałam bo weszłam w związek i chłopak mnie zapewniał ze kocha mnie bardziej jak nie jestem "deską". Oczekuje od forum motywacji do działania, jestem w szczególnie ciężkiej sytuacji bo biorę leki powodujące łaknienie a poza tym intensywnie się uczę bo jestem na 1 roku medycyny. Czemu akurat ana? zrzucenie kilku kilogramów mnie nie satysfakcjonuje, zawsze podobałam się sobie jako potencjalny motylek, teraz siebie nienawidzę, głupio to zabrzmi ale jest to dla mnie forma terapii. Nie znałam wcześniej pro-mia, nie siedzę w tym temacie, jestem nowa, ale szanuje zdanie każdego ludzkiego istnienia. Jeśli chodzi o pogranicze wychudzenia, to nie wiem, ja bardziej patrzę na anę wizualnie niż mentalnie, podobają mi się efekty i chce do nich dążyć

Offline

#14 2022-03-06 01:35:40

Czerwony motylek
Użytkownik
Dołączył: 2022-03-06
Liczba postów: 1
AndroidChrome 98.0.4758.101

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1 .19 lat
2.171 cm
3.najniższa 44,7 kg najwyższa 54 kg obecna 45 kg
4.38,5 kg
5.głodówki ,picie dużej ilości wody ,proponowane przeróżnych diet
6.Z Aną jestem dopiero niecałe pół roku
7.Oczekuje wsparcia,zrozumienia i cennych wskazówek
8.Jestem w pełni świadoma swojej decyzji ,chce szybko schudnąć a zdrowym odżywianiem tego nie osiągnę ,nie chce być zdrowa chce być chuda
9.Szanuje ,próbowałam ale nie potrafię wywołać wymiotów
10.Gdybym była na pograniczu wychudzenia najprawdopodobniej odchudzała zmniejszyła bym restrykcje ale cały czas miała wagę pod kontrolą

Offline

#15 2022-03-09 19:43:22

Vintage
Użytkownik
Dołączył: 2022-03-09
Liczba postów: 1
AndroidChrome 99.0.4844.58

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
25
2. Twój wzrost
172cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecną
Najniższa 45kg, najwyższa 55kg, obecną 48kg
4. Twój cel
45kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Nie chce się jeszcze teraz tym dzielić, myślę że prędzej zrobię to na zamkniętej części forum.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Trudno powiedzieć, nie pamiętam dokładnie, wiele lat, mam inne zaburzenia psychiczne i zawsze mieszały się że sobą. Na pewno z 10lat.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Wsparcia i zrozumienia, chciałabym wnieść to samo.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
U mnie ana nigdy nie polegała na wyglądzie, nigdy nie chodziło mi o to żeby wyglądać lepiej, nie czułam potrzeby zmiany swojej figury. Potrzebuję kontroli, czegoś nad czym mogę panować. Inne zaburzenia sprawiły że życie codzienne było strasznie ciężkie, chaotyczne, przyłączające. Nie panowałam nad niczym, czuje ze jest to jedyna rzecz w moim życiu którą mogę kontrolować, która pochłania całe moje myśli i daje mi to dużo spokoju.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Myślę że jest to mój własny nieodłączny element any.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Tak, pisałam wyżej, chodzi mi o kontrolę, o coś nad czym mogę panować.

Offline

#16 2022-03-31 19:56:11

motylek557
Użytkownik
Dołączył: 2022-03-31
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

hej! jestem tu nowa chodź o forach motylkowych slyszlam od dawna. Liczę ze znajdę osobę która wprowadzi mnie w forum i powie jak się z niego korzysta. Czy jest aktywne forum na którym można prowadzić konwersacje z innymi motylkami?

Wiadomość dodana po 06 min 09 s:
1. Ile masz lat 19
2. Twój wzrost 158
3. Twoja waga: najniższa 42 najwyższa58 , obecna 44
4. Twój cel 39
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
ograniczanie posiłków, kalori dziennych głodówki, ćwiczenia
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
pewnego razu odkryłam fora dość dawno, chcem wejść w życie z ana i stać się motylkiem!
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
motywacji osób, krote będą mnie usuwiadamialy i wspierały w nie jedzeniu! mogę wnieść pomoc w tej decyzji
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów? Wybrałam ane ponieważ wydaje mi się to najlepszy sposób
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
nie znam
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej?
tak

Offline

#17 2022-04-02 21:02:33

c3line
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-02
Liczba postów: 1
AndroidChrome 99.0.4844.88

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat 18
2. Twój wzrost 170
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna 49 56 54
4. Twój cel 40
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? Dużo napadów na przemian z restrykcjami. Muszę wziąć się w garść i po prostu przestać tyle jeść, uda się
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem. Szczerze nie umiem okreslic jak się zaczęło. Wiem, że na początku było mi o wiele łatwiej. No i jesteśmy razem już 6 lat około
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? Chcę poznać nowych ludzi którzy nie będą się przyczepiać do tego, że nie jem. Napewno chciałabym motywować innych, pisać swoje własne rady z których korzystam
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów? Oczywiście, że jestem świadoma. Nie potrafię jeść zdrowo, napad lub restrykcja, nic pomiędzy. Jedząc zdrowo nigdy nie będę lekka, delikatna, piękna, znikająca w oczach.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia? Nie mam bulimii, probuje wymiotować od bardzo dawna ale jeszcze mi nie wyszlo. Mocno szanuję osoby należące do pro-mia
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)? Nie ma czegoś takiego jak bycie zbyt chudym, jest jedynie bycie niezdrowo chudym. Odchudzalabym się do tego stopnia by moc żyć. Nie wiem za bardzo jak to ubrać w słowa. Chcę być wychudzona ale nie wygłodzona by moc sobie jeszcze trochę pożyć. Dekalog traktuję jak religię, modlitwę, zresztą całą pro-anę. Zgadzam się z każdym punktem.

Offline

#18 2022-04-05 19:55:26

nowy motylek
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-05
Liczba postów: 1
WindowsChrome 99.0.4844.84

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

hej jestem tutaj nowa i mam nadzieję że przyjmiecie mnie miło [dblpt])

1. Ile masz lat
wolała bym nie odpowiadać
2. Twój wzrost
160cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
40, 85, 75
4. Twój cel
40
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
jem mało kcal czasem nie jem w ogóle w ciągu dnia
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
nie umiem odpowiedzieć na to pytanie
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
chcę poznać innych ludzi którzy popierają metodę nie jedzenia lub zmniejszenia ilości jedzeni a w ciągu dnia, chciałabym motywować innych oraz dawać moje małe rady z których korzystam od jakiegoś czasu
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
osoby co zdrowo się odżywiają nigdy nie będą wystarczająco chude oraz drobne jak ja bym chciała być. jestem 100% pewna i nie chcę spalić paru kilo
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Nie mam bulimii, próbuję wymiotować od bardzo dawna ale jeszcze mi się to nie udało po prostu nie umiem. bardzo podziwiam i szanuję osoby należące do pro-mia
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Nie ma czegoś takiego jak bycie zbyt chudy, odchudzała bym się aby być jak naj bardziej chudym jak umiem, dekalog traktuję jak religię, zresztą całą pro-anę. Zgadzam się z każdym punktem.

Offline

#19 2022-04-13 00:12:16

Coffeelover
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-12
Liczba postów: 1
WindowsChrome 100.0.4896.88

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Cześć [dblpt]) Już śpieszę z przedstawieniem się

1. Ile masz lat - Nie chcę mówić bo jestem stara, jeszcze parę lat do 30 stki...
2. 164
3. Waga: najniższa - 30 kg, najwyższa - 64 kg, obecna - 46 kf
4. Twój cel: 40-42 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? - Jestem już weteranką, moje odchudzanie to głównie trzymanie się restrykcji i ujemny bilans energetyczny.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem. - Jestem z nią już kilkanaście lat, zaczęło się od problemów rodzinnych a rozwinęło w liceum. Nigdy nie byłam wystarczająca, by być zaakceptowaną. Chudość przyniosła mi poczucie bycia kimś lepszym.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? - Chciałabym po prostu móc być z osobami, które mnie nie ocenią negatywnie przez moją chęć poczucia się lepiej ze sobą za pomocą osiągnięcia wagi, w której czuję się najlepiej. Co mogę wnieść? Nikogo nigdy nie będę namawiać do destrukcji, mogę za to wysłuchać innych, poradzić i wesprzeć dobrym słówkiem.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów? - Jestem superświadoma. Mój cel nie jest do osiągnięcia przez zdrowy sposób, bo wiem że ta waga nie jest prawidłowa do mojego wzrostu i wieku. Ale nie umiem żyć bez Any.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia? - nie oceniam, dla mnie każdy jest wartościową osobą, bez względu na to, czy jest z bulimią czy z aną.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
- raczej nie odchudzałabym się po osiągnięciu celu, bo z niższą masą ciała u mnie zwiększa się mocno ryzyko zachowań bulimicznych, co nie ma nic wspólnego z kontrolą. Zostaję na 40-42 kg.

Offline

#20 2022-04-24 23:29:05

Ldin
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-24
Liczba postów: 1
Obecna waga: 47
Wymarzona waga: 40
Wzrost: 159
AndroidChrome 100.0.4896.127

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
~Mam 18lat
2. Twój wzrost
~159cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
~38,51,47
4. Twój cel
~40kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
~Różnie, głodówki, ograniczanie kalorii, jedzenie tak by wszystko spalić
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
~Nie wiem, przez stres
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
~Wsparcia osób, które mnie zrozumieją. Być pomocna
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
~Jestem świadoma wszystkiego w 100%. A ana dlatego że rozładuje stres
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
~Jestem bardzo telerancyjną osobą
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
~Nie wiem, zależy od stanu zdrowia organizmu, trzeba to kontrolować
Ja sama nie chce się karać, całe życie wszyscy nas za coś karzą, sama tego nie chce

Offline

#21 2022-04-26 17:40:21

Porzucona skarpetka
Użytkownik
Dołączył: 2022-04-26
Liczba postów: 1
AndroidChrome 100.0.4896.88

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Porcelain napisał/a:

Wchodząc na nasze forum akceptujesz regulamin:



Wchodząc na forum akceptujesz postanowienia regulaminu. przeczytaj więc go uważnie!
1. Jestem osobą pełnoletnią (mam skończone 18lat) NIE PRZYJMUJĘ PONIŻEJ TEGO WIEKU
2.Akceptuję tematykę forum
3.Nie nawołuję do zachowań autodestrukcyjnych. Moje zdrowie jest dla mnie ważne.
Pamiętaj Pro ANA to KONTROLA !!!
Nie promujemy ANOREKSJI!
4.Nie używam mowy nienawiści i nie dyskryminuję
5. Aktywnie uczestniczę w życiu forum
6. Zgadzam się na usunięcie konta jeśli złamane zostaną  postanowienia regulaminu.
7.Zgadzam się na usunięcie konta jeśli nie napisze pierwszego posta w ciagu 30 dni.
8. Umiem czytać i założę własny wątek nie spamując pod tym postem. Jeśli napiszę pod nim wiem że zostanie zignorowany i usunięty.

Aby cieszyć się piękną figurą w pełni musisz być zdrowa!


Aby aktywnie uczestniczyć w życiu forum i stać się jedną z nas  wypełnij Kwestionariusz we własnym wątku poniżej !

Odpowiedz na następujące pytania we własnym wątku:
1. Ile masz lat
2. Twój wzrost
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
4. Twój cel
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Trzymamy kciuki.

W razie problemow z logowaniem czy założeniem konta prosze o miala na adres porcelain@o2.pl

Wiadomość dodana po 13 min 19 s:
1. Ile masz lat
Wolę nie podawać
2. Twój wzrost
160
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
45,51,47
4. Twój cel
44kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Głodówki, napady obżarstwa i wymiotowanie.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Od kilku miesięcy tak na 60% ale, teraz chce się w pełni skupić na Anie.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chciałabym dostać wsparcie i motywację aby kontynuować moje odchudzanie. Wsparcie dla innych.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?Oczywiście że jestem świadoma,  chodzi o coś więcej o perfekcje(mam tu na myśli szerokie pojęcie perfekcji.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Mam do tego obojętny stosunek.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Odchudzałabym się dalej. Wiele razy karałam się za złamanie dekalogu.

Offline

#22 2022-05-24 13:30:16

delilaah
Użytkownik
Dołączył: 2022-05-24
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Cześć dziewczyny.
1. Mam 22 lata
2. 165 cm
3. Najniższa- 48 kg
Obecna i zarazem najwyższa- 70 kg
4. Cel- 50 kg
5. Cateringi dietetyczne, diety, liczenie kcal
6. Zaczęło się jak miałam 13 lat, raz było lepiej raz gorzej ale ED są ze mną odkąd pamietam. Najgorzej jest w tym momencie, w ciąży nie głodziłam się i nie wymiotowałam, przytyłam 25 kg, straciłam tylko 5
7. Oczekuje wsparcia i chce wam dać to samo, uważam ze jeśli ktoś nie ma zaburzeń odżywiania nie jest w stanie nas zrozumieć. Mam mega wsparcie w partnerze, wie że się głodze i wymiotuje, ale on sam to typ sportowego świra i healthy lifestyle wiec to dwa różne światy.
8. Inaczej tracę kontrole nad życiem.
9. Sama wymiotuje po napadach jedzenia
10. Nie, mam córkę wiec nie mogę sobie pozwolić na żadne wizyty w szpitalu ani karanie się.

Offline

#23 2022-06-06 11:07:41

Pszczółka
Użytkownik
Dołączył: 2022-06-05
Liczba postów: 1
WindowsChrome 102.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
20

2. Twój wzrost
159cm

3. Twoja waga:
najniższa, najwyższa, obecna
46kg,  54kg,  50kg

4. Twój cel
45kg (lub niżej)

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
cztery lata temu było super, dużo schudłam, potem zaczęło się objadanie i męka z tym, próbowałam wymiotować, ale żaden sposób nie działał. Potem przez dwa lata ciągle albo odchudzanie, albo objadanie. W końcu zaczęłam mniej się przejmować, bo zauważyłam, że moja waga sama wtedy leci w dół. Ostatnio (styczeń) byłam bardzo szczupła, ale zaczęłam brać antydepresanty i (chyba) przez nie miałam dużo większy apetyt. Wyglądam źle i chcę wrócić do kontroli (a przynajmniej do spadającej wagi i wystających obojczyków). Było liczenie kalorii, teraz mniej skupiam się na tym.

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
odpowiedziałam na to właściwie wyżej

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
chcę motywacji. Trudno mi coś wnieść aktualnie, bo nie jestem w najlepszej kondycji. Chcę dużo ćwiczyć, więc może ktoś się tym zainspiruje

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
a czemu mam blond włosy? tak już jest. Jestem świadoma

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
nie wiem, chciałabym umieć wymiotować

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
trudno powiedzieć skoro nigdy nie byłam. Mam troche opór do dekalogu, bo zawsze takie zasady z góry narzucone mnie denerwowały. Nie po to odchodziłam z kościoła, żeby ktoś poza moją głową mi coś dyktował.

Offline

#24 2022-08-09 23:27:06

JustYula
Użytkownik
Dołączył: 2022-08-09
Liczba postów: 1
WindowsChrome 104.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1)18
2)156/7
3) najwyższa: 74
    najniższa: 57
    obecna: 59
4)Około 45.
5)Niestety nijak. Nigdy mi się nie udawało. Mam rodzinę, która pilnuje mnie przy każdym posiłku. Zmuszają mnie do jedzenia i nic nie mogę z tym zrobić. Mam jeden cel, którym jest schudnięcie. Mam motywację, ale brak możliwości działania.
6)Nie jestem w stanie nazwać się anorektyczką, jeśli w grę wchodzi nazwanie się osobą chudą. Od roku staram się zrobić cokolwiek. Czasem modlę się do Boga by zniknąć a radość odnalazłam w odchudzaniu, na nowy rok, 2021.
7)Szukam pomocy, pomysłów oraz wsparcia. Jeśli będę w stanie dać Ci to samo, jestem w stanie.
8)Czemu Ana? Czasem nie czuję innego wyjścia. Ana daje mi poczucie bezpieczeństwa i piękna, którego nigdy nie czułam. Jestem w pełni świadoma.
9)Nigdy sama nie wymiotowałam. Chciałabym umieć i nie bać się tego robić.
10)Nie, nigdy.
Kocham zasady, ogólnie monotonność działania. Jeśli mogę trzymać się zasad, robię to. Jest to ważne, przez co karanie się może być jakąś nauczką.

Chcę być piękna, nie martwa. Potrzebuję jednak kogoś kto by mi powiedział cokolwiek na ten temat, co pomogło by mi unikać jedzenia. Nie chodzi mi o głodówki. W domu nie mam wyboru, od zawsze miałam problem z rodziną. Zawsze wpychali we mnie co się tylko dało. To się nie kończy. Chcę tego uniknąć.

Offline

#25 2022-09-10 21:59:13

Chabryk
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-10
Liczba postów: 1
AndroidChrome 104.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
19
2. Twój wzrost
164
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
35
45
41
4. Twój cel
38
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Dobrze, mam wszystko pod kontrolą,nikt mi niczego nie narzuca
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Zaczęło się w podstawówce, z powodów niejasnych, więc już trochę lat będzie
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Szukam ludzi z podobnym rozumieniem anoreksji, "swoich".od siebie oferuje motywacje
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
nie potrzebuję gubić kilogramów, bo i tak ich niewiele mam, po prostu odczuwam potrzebę, przymus, anoreksja to część mnie.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
kojarze, obojętny
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
każdy  jest panem swojego ciała, nikomu nic nie będę zabraniać, pouczanie od anona nic nie da, a krzywdy sobie nie robię

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
loadcity - sangtemple - gramofonik - wbijajcie - patoturystyka