Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#51 2023-04-25 14:54:01

Czystawoda
Użytkownik
Dołączył: 2023-04-25
Liczba postów: 5
AndroidChrome 112.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
24
2. Twój wzrost
164cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
47, 74 , 66
4. Twój cel
50
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
W gimnazjum byłam gruba, przed liceum się ogarnęłam, na 4 roku studiów znów zaczęłam tyć
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Zaczeło się w 2016, chciałam wyglądać dobrze do liceum. Teraz za tym tęsknię, chcę wrócić do siebie sprzed kilku lat (także pod względem ambicji, siły woli, pracowitości...)
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Wsparcia w trudnych chwilach i wiary, że się uda. Chcę dawać innym to samo i wspierać w każdej sytuacji, poprawić humor i pogadać z każd kto tego będzie chciał.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Chodzi mi o odzyskanie tych emocji jakie dawała mi Ana. Bez nich życie jest puste i nudne. Poza tym Ana to inny wymiar życia, czysta satysfakcja i spokój umysłu.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Umiem wymiotować, ale nie chcę iść tą drogą.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej?
Nie. Nie chcę ryzykować życia ze względu na narzeczonego
Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Tak- ale z sensem. Np cięcie się poza bólem nic nie daje,a może zwracać uwagę bliskich - dlatego nie popieram. Za to zimny prysznic,  dodatkowe ćwiczenia czy zmniejszenie dozwolonych kcal z jedzenia- jak najbardziej, czysta matma - wcześniej było na plusie, to potem musi być na minusie.

Offline

#52 2023-05-14 22:21:26

Gorgon
Użytkownik
Skąd: Okolice Bielska-Białej
Dołączył: 2023-05-14
Liczba postów: 7
Obecna waga: 56
Wymarzona waga: 45-50
Wzrost: 172
AndroidChrome 105.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. wiek
18lat

2. Twój wzrost
172

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
50/62/58

4. Twój cel
45-50

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Od czasu do czasu bieganie, ćwiczenia domowe, niestety przez inną chorobę mam problem z motywacją i chęcią. Do ćwiczeń dochodzą głodówki, ale nie wiele to daje, gdy przez stres się objadam a potem nienawidzę za to co zrobiłam.

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Nie wiem czy jestem w stanie stwierdzić że Ana jest ze mną długo, schylam się w kierunku że nie. Psychicznie męczące myśli odwiedzają mnie od około pięciu miesięcy, razem z nimi pojawiają się działania, niestety nieefektywne przez moje skłonności do objadania problemów w kryzysowych sytuacjach będących ze mną praktycznie na codzień od 5 lat. Moja waga zaczęła obrzydzać mnie wręcz, gdy zaczęła przekraczać moją normę 50-52 kg. Zresztą po ciężkich przeżyciach, w końcu znalazłam kogoś kto okazuje mi wsparcie, oraz miłość, jednak zdaję sobię sprawę że jeśli przytyję on poczuje do mnie odrazę, a tego nie jestem w stanie przeżyć po otrzymaniu tak dużej dawki czułości od niego po okresie siedmiu miesięcy, po prostu wiem że jeśli mnie zostawi moje życie nie będzie miało już sensu, bo nigdy nie będe już w związku tak oddanemu obydwum osobą.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chciałabym wnieść wsparcie dla takich ludzi jak ja i chciałabym otrzymać je od innych skarbów tutaj, wierzę że napewno mi pomożecie, a ja będę w stanie pomóc wam❤

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Nie mam pieniędzy na normalne odchudzanie, ani tym bardziej siły. Bardzo dobrze wiem z jakimi konsekwencjami psychicznymi i zdrowotnymi wiąże się ta ścieżka, lecz cel dla którego to robię jest ponad to wszytko.

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Jeśli ktoś postanowi wybrać tą opcję, nie będę mieć żadnych złych odczuć co do tego, lecz sama bym tak nie zrobiła.

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Moją wymażoną wagą jest próg który nie jest nawet blisko wychudzenia, więc całe szczęście nie muszę mierzyć się z tym dylematem, jednak na tą chwilę myślę że nie, nie odchudzałabym się dalej, ponieważ chcę poczuć się atrakcyjną dla siebie i dla swojego miłego, a nie umocnić swoje problemy zdrowotne w takim potężnym stopniu. Samookaleczanie już dawno przerobiłam, nie zamierzam stosować takich praktyk.

Offline

#53 2023-05-15 23:44:10

Mira3640
Użytkownik
Dołączył: 2023-05-15
Liczba postów: 1
AndroidChrome 113.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
21

2. Twój wzrost
173

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa: 57, najwyższa: 69, obecna: 63

4. Twój cel
42kg

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Byłam na wielu dietach, głodówkach, jednak nigdy nie miałam wystarczająco siły w sobie by dojść do wymarzonej wagi.

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Anę poznałam około 8 lat temu, od tamtego czasu jest ona ze mną zawsze, nie ma dnia, w którym o niej bym nie myślała. Zauroczyła mnie sobą od samego początku. Jednak teraz dopiero czuję w sobie na tyle siły, by pokazać jej, że po tylu latach potrafię osiągnąć cel.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Od forum oczekuję wsparcia od bardziej doświadczonych motylków i wszelkich rad, w przyszłości sama chciałabym się aktywniej udzielać i pomagać takim jak ja osiągnąć cel.

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Gdybym nie była świadoma, wybrałabym zdrowe odchudzanie, Pro-Ana to dla mnie nie tylko droga do wymarzonej sylwetki, ale i życia.

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Traktuję Mię jak siostrę Any*

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Tak, dalej bym się odchudzała, chce się karac aby w przyszłości uniknąć tego co zrobiłam.

Offline

#54 2023-05-19 18:24:33

xMizuxe
Użytkownik
Dołączył: 2023-05-19
Liczba postów: 1
WindowsChrome 113.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Witam was wszystkie kochane motylki ♥
Ile masz lat
W tym roku skończyłam 23 lata
Twój wzrost
158
Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa 51kg ,najwyższa 89kg ,a obecna 74kg
Twój cel
Moim marzeniem jest osiągnąć magiczne 50kg
Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Codzienne ćwiczenia i treningi na siłowni ,głodówki i ograniczenie kalorii do 800 na dzień jednak chciałabym zmniejszyć tą ilość w najbliższym czasie
Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Jesteśmy razem od początku gimnazjum, zaczęło się od fascynacji jak piękne są motylki i w jaki sposób do tego dążą i jak piękna jest kontrola której nigdy w życiu nie miałam
Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chciałabym uzyskać wsparcie w dążeniu do celu ,może nawiązać jakieś znajomości
Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Ana jest dla mnie wspaniała przez odczucie kontroli ,że wreszcie coś mi się udaje. Traktuje ją jako bardzo dobrą przyjaciółkę której nigdy w życiu nie miałam
Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Szanuje i podziwiam
Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Dekalog jest dla mnie dużym wyznacznikiem i nie będę oszukiwać zdażały się kary ,a jakbym była na pograniczu myślę ,że gdybym wciąż nie była zadowolona brnęłabym w to dalej

Trzymajcie się serduszka

Offline

#55 2023-05-21 17:19:58

Lilith
Użytkownik
Dołączył: 2023-05-21
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Cześć,
Jestem tutaj przez mojego męża. Kilka razy wcześniej powiedział mi, ze brzydzi się mną i mojego obwisłego brzucha [dblpt](. Postanowiłam schudnąć i żeby nikt nigdy więcej nie powiedział mi takich słów. Ważyłam wtedy przy 1.70m może 58-59kg. Teraz nie wiem ile ważę, widzę tylko, ze wszystkie moje ubrania stają się na mnie za duze, ale będę trwać w moim postanowieniu. Szukam wsparcia by nigdy więcej nie przytyć i by nikt mnie nigdy nie obraził. Codziennie jak wstaje to myśle tylko o słowach, których mi powiedział „brzydzę się tobą i Twoim grubym zwisającym brzuchem”. Teraz moja dieta polega na wypiciu soku z selera naciowego i serka wiejskiego z warzywami.

Offline

#56 2023-05-22 05:38:14

Liwia
Gąsiennica
Skąd: Mazowieckie/Lubelskie
Dołączył: 2023-02-06
Liczba postów: 86
Obecna waga: 27-28
Wymarzona waga: ?
Wzrost: 150
Dieta: 400 kcal (czasem ponad 1500)
AndroidChrome 113.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Cześć Lilith [dblpt])
Trochę ciężko mi uwieżyć, że przy takim wzroście i wadze mogłaś źle wyglądać. To wręcz książkowa waga szczupłej kobiety. Oczywiście jeśli wybrałaś drogę pro ana to na pewno dostaniesz tu wsparcie, ale zastanów się dobrze dla kogo to robisz. Dla siebie czy dla męża. Moim zdaniem mąż powinien Cię akceptować w pełni, a nie wytykać Ci drobne mankamenty w figurze. Nikt nie jest idealny. Nikt by Cię nie obraził na pewno przy takich wymiarach, a teraz jak ubrania są dla Ciebie już za duże to na pewno wyglądasz jak modelka [dblpt])

Offline

#57 2023-05-23 23:41:25

Nat51
Użytkownik
Dołączył: 2023-05-23
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej
Ile masz lat
24
2. Twój wzrost
173
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
50, 66, 58
4. Twój cel
50/51
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Pierwsze marzenie zrzucenia zbednych kilogramow zaczelo sie w liceum, przy chudych nowych kolezankach. Na 3 roku studiow z 52 kilo przytylam do 57 co stało sie dramatem. Walcze z tym do teraz aby znowu zbic do niskiej wagi i czuc sie ze soba jak kiedys
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Moim zdaniem nigdy nie uwazałam siebie za osobe ktora ma w zyciu Ane, ona u mnie bywala, ale nigdy nie uwazalam sie za az tak szczupła, pomimo stwierdzenia przez psychodietetyka ze mam zsburzenia odzywiania.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Wsparcia i rad. Jak oszukac glod, jak przestac jesc, jak oprzec sie ulubionym daniom. Wniose do grupy wsparcie dla innych oraz podziele sie pomyslami jakie mialam.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Chce widziec kosci, chce byc wdzieczna dla siebie ze potrafie odmowic jedzenia. Chce slyszec; Boze jaka jestes chuda. Najlepszy komplement zycia. Jestem swiadoma
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Mam przypadki gdy wymiotuje bo mam do siebie zal za zjedzenie. Lecz unikam wymiotowania
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej?
Nie. Nie chcę ryzykować życia
Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Czasami kara to jedyne wyjscie aby nie powtorzyc bledu.

Offline

#58 2023-06-18 20:08:08

zoe
Użytkownik
Dołączył: 2023-06-18
Liczba postów: 1
Obecna waga: 48
Wymarzona waga: 35
Wzrost: 164
Dieta: 500-1000 kcal
WindowsOpera 99.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
w kwietniu skończone 18
2. Twój wzrost
164
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
40   48  48
4. Twój cel
35
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
głodówki, dieta 1000kcal lub mniej
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
jesteśmy razem 2 lata, wiem to mało a zaczeło się że chciałam schudnąć żeby przypodobać się chłopakowi ale z czasem chudłam coraz więcej i podobało mi się to. Niestety te czasy nie trwały wiecznie teraz od dwóch miesięcy mam binge eathing i chcę z niego wyjść i wrócić do any <3
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
przede wszystkim chciałabym aby ktoś mnie nauczył odmawiać jedzenia sobie np. słodyczy i pomógł mi z binge ethingi em i zmotywował. A kiedy juz się tego nauczę chciałabym pomagać a w sumie to będe pomagać innym tak samo jak ktoś pomoże mi <333
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Poprostu kiedy byłam w okresie any czułam się lepiej i chciałabym wrócić do tego uczucia
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Raczej nie ale nie sądzę żebym była a gdybym juz miała byc to poprostu bym utrzymywała tą wagę

                                                                                     Dajcie mi motywacją! I życzę chudości. Zoe <2

Offline

#59 2023-06-28 15:09:42

Emi_butterfly
Użytkownik
Dołączył: 2023-06-28
Liczba postów: 1
AndroidChrome 114.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. 18
2. 163.6cm
3. Najniższa/najwyższa/obecna
39kg/52kg/51.5kg
4. Chciałabym osiągnąć 40kg i poczuć się piękną
5. 2 treningi dziennie, ograniczanie kalorycznych rzeczy, głównie jedzenie warzyw i owoców + suplementacja witamin w tabletkach
6. Zaczęło się 4 lata temu od szukania porad na odchudzanie. Ana była ze mną w każdym momencie, nawet w chwili zawahania
7. Chciałabym być wspierana przez Was i motywowana, bo czasami nie mam motywacji. Chciałabym wnieść przede wszystkim skuteczne tricki na odchudzanie i nie czucie głodu. Oraz wspierać Was ?
8. Ponieważ zdrowe odchudzanie nie przynosiło efektów. Ana jest czymś więcej. Nie tylko przyjaciółka, żeby schudnąć. Ona jest w każdej części nas ? Jestem świadoma co niesie przyjaźń z Aną i wiem, że ona zostaje z nami na zawsze po schudnięciu.
9. Neutralny, nigdy nie interesowałam się nią. Nie podoba mi się  ciągle wymiotowanie. Zdarzy mi się, że się przeczyszcze co jakiś czas, ale wtedy gdy zawinię. Mimo to szanuje wszystkich i wszystko.
10. Tak, ponieważ chcę osiągnąć perfekcję, do tego namawia mnie Ana. Jeżeli chodzi o karanie siebie - na mnie działa. Najczęściej robię zdrapki, które działają. Jak na nie patrze, wiem że nie mogę zjeść bo znowu będę ukarana.

"Jeśli zjesz, będziesz gruba"

Offline

#60 2023-07-27 01:30:44

iwannatobeskinny
Użytkownik
Dołączył: 2023-07-27
Liczba postów: 8
WindowsChrome 115.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat - 18
2. Twój wzrost - 170
3. Twoja waga: najniższa - 55, najwyższa - 62, obecna - 60
4. Twój cel - 55
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? - pro ana
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem. - czytałam dużo opowiadań na wattpadzie i założyłam tumblera . jestesmy razem rok
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? - oczekuję motywacju do chudnięcia sama też potrafię motywować inne osoby
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie?- to było pierwsze z czym się zetknęłam i chcę zostać Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów? - jestem w pełni świadoma
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia? - próbowałam jeszcze przed pro-Aną
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? - na ten moment nie wiem Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)? - nie popieram autodestrukcji ale chcę być zdrowa i szczupła, perfekcyjna

Offline

#61 2023-10-20 19:30:21

magn0lka
Użytkownik
Dołączył: 2023-10-20
Liczba postów: 1
Wymarzona waga: 40
Wzrost: 157
AndroidChrome 118.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Cześć! Chyba dawno temu byłam tu na forum, jednak postanowiłam wrócić. Potrzebuję społeczności, która wspiera się na ścieżce chudnięcia ❤️
1. Ile masz lat - 22
2. Twój wzrost - 157 cm
3.  Twoja waga -  najniższa 36, najwyższa 72, obecna 60
4. Twój cel - 40
5. Jak wyglądalo twoje dotychczasowe odchudzanie - Od wielu lat była to pro ana, raz korzystalam z opieki psychodietetyka, jednak świadomie chce wrócić do pro any
6. Jak zaczęło się twoje życie z Aną i ile jesteście już razem - zaczęło się jak mialam 17 lat, czyli jestem już z nią 5 lat
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? - oczekuję wsparcia, które sama gwarantuję innym.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? - potrzebuję kontroli i samodyscypliny, samo zdrowe odchudzanie mi nie wystarczy
9. Jaki mam stosunek do pro Mii? Zdarzało mi się wielokrotnie, jednak wolałabym skupić się na Pro Anię
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? - na ten moment nie wiem Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?  - chcę być chuda, a nie martwa, dlatego wszystko w miarę z głową

Offline

#62 2023-10-24 20:37:31

Nox_
Użytkownik
Dołączył: 2023-10-24
Liczba postów: 1
AndroidChrome 118.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. 18
2. 167
3. najniższa - 47, najwyższa - 56, obecna - 51
4. 41
5. Od roku staram się dużo ćwiczyć stosować głodówki i ograniczać kalorie
6. jestem już około rok z ana, chciałam znaleźć szybki sposob na schudnięcie
7. motywacji do odchudzania i zachowania kontroli. Sama bym chciała pomagać i motywować inne osoby z podobnymi problemami
8. Zdrowe odchudzanie trwa za długo. Jestem w pelni światowa i wiem ze ana zostanie ze mną nawet po schudnięciu
9. Próbowałam przed ana
10. Ciężko mi teraz stwierdzić ale raczej tak. Wcześniej stosowałam tylko kary w postaci dodatkowych ćwiczeń uważam cięcie się za bezsensownego bo może tylko przyciągnąć uwage bliskich

Offline

#63 2023-11-14 16:33:04

Lady Seena
Użytkownik
Skąd: Podkarpackie
Dołączył: 2023-11-14
Liczba postów: 1
WindowsChrome 119.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. 27
2. 161
3. 65, najwyższa koło 100 ale wtedy bałam się stawać na wagę, obecna 84
4. 50
5. dotychczas napady głodu i brak kontroli, postanowienia popawy i to samo spowrotem. Przez ostatnie lata przez antydepresanty bardzo przytyłam. czas wrócić na właściwe tory.
6. Z Ana poznałyśmy się ponad 10 lat temu, ale kontakt się urwał. Teraz mam nadzieje że uda nam się wrócić do starej relacji
7. Szukam na forum wsparcia i porad, sama mam nadzieje że wniose coś nowego do waszego życia. Mam mnóstwo motywacji którą mogę się podzielić
8. to co mam do zgubienia to nie kilka a mnóstwo kilogramów, jestem tego świadoma że ta decyzja musi ze mną pozostać do końca życia i to akceptuje. Drugi raz nie pozwole sobie na popełnienie takiego błędu i zapomnienie.
9. Zdarzyło mi się nie raz, nie dwa ale generalnie wole tego nie robić, jednak szanuje wybory innych
10. Daleko mi do takiego stanu dlatego ciężko mi też się wypowiedzieć. Może kiedyś zaktualizuje tą wypowiedź o poje zdanie

Offline

#64 2023-11-14 17:54:52

chuuya
Użytkownik
Dołączył: 2023-11-14
Liczba postów: 2
Obecna waga: 51
Wymarzona waga: 45
Wzrost: 168
Dieta: 400
WindowsChrome 119.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. 18
2. 168
3. najniższa: 50, najwyższa: 70, obecna: 51
4. 40
5. od ponad roku juz stosuję głodówki , ograniczam kalorie i ćwiczę
6. Moje życie z aną zaczeło sie od tego, ze w wieku ok. 10 lat zobaczyłam strony pro ana i chciałam być taka jak one więc próbowałam schudnąć ale nie wyszło i przytyłam jeszcze bardziej. Każdy się ze mnie śmiał więc postanowiłam wziąć się w garść i w ten sposób już zgubiłam ok. 20kg
7. Chciałabym poznać nowe osoby i motywować się, oraz mieć komu opowiedzieć o swoich postępach
8. Chce szybkich efektow i jestem w 100% świadomowa mozliwych konsekwencji
9. Kiedys probowalam ale to nie dla mnie totalnie, jednak nie przeszkadza mi to
10. Zalezy od tego czy podobaloby mi sie, jakbym wygladala >_>


UR INTERNET ANGEL ✫ !!!
̟ ⏜︵‿◞   ୨  ୧   ◟‿︵⏜ ̟ ˙

Offline

#65 2023-11-26 21:49:26

justbones
Użytkownik
Dołączył: 2023-11-26
Liczba postów: 1
Obecna waga: 50
Wymarzona waga: 35
Wzrost: 169
AndroidChrome 119.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. 18
2. 169
3. najniższa 44, najwyższa 58, obecna 50
4. 35kg
5. restrykcje, odpuszczenie i tak w kółko. ostatnio przechodzę przez binge cycle, lecz udalo mi się z tego wyjść.
6. od 8 roku życia przechodzę przez zaburzenia odżywiania. tym razem się nie poddam i chcę udowodnić że się uda. zawsze byłem ten grubszy, nawet moi rodzice mi to mówili. sam miałem dość swojego ciała. gdy schudłem słyszałem że jestem wieszakiem, ale właśnie do tego dążę.
7. chcę się motywować i innych.
8. jestem w pełni świadomy swojego wyboru. próbowałem robić to w zdrowy sposób lecz kończy się zawsze tak samo.
9. nie wnikam w to, czasem coś wyrzygam gdy zjem za dużo i źle czuje zie z tym fizycznie ale zdecydowanie wole ane.
10. tak

Offline

#66 2023-12-06 00:43:01

różoweodbicie
Użytkownik
Dołączył: 2023-12-06
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. 19 
2. 178 cm
3. 56, 74, 58
4. 47 (odwrocona najwyzsza xD)
5. Staram sie nie jesc powyzej 800 kcal i zjadac 50-80 g bialka dziennie oraz cwicze 
6. Przyjaciel powiedzial mi ze jestem gruba, jako iz zawsze zmagalam sie z moim wygladem a ten przyjaciel mi sie podobal zaczelam ograniczac spozywany pokarm. Potem odkrylam twittera tumblera itp. Gdy ten przyjaciel mnie zostawil to zaczelam intensywniej cwiczyc i liczyc kalorie
7. Szczerze, oczekuje na stara spolecznosc motylkow 
8. Tak. Poprostu jedzac niezdrowo malo czuje sie lepiej, lzej i silna 
9. Troche w tym
jestem bo tez zdarza mi sie zygac
10. Tak zwlaszcza gdybym wciaz byla gruba

Offline

#67 2023-12-08 20:29:57

Marta
Użytkownik
Dołączył: 2023-12-08
Liczba postów: 1
AndroidChrome 119.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1.41
2.168
3.najnizsza 49
   Obecną 51
   Najwyższa 57
4.twoj cel:47
5.moje dotychczasowe odchudzanie przebiegało różnie od głodówek, przez obzeranie, zdrowe diety, ćwiczenia
6.zaczęło się 21 lat temu i tyle też jesteśmy razem, aż po grób
7.oczekuje wsparcia, chce znowu odzyskać kontrolę nad swoim życiem, jedzeniem. W zamian oferuje wsparcie i swoje wieloletnie doświadczenie
8.zdrowe odżywianie jest drogie i nie dla mnie, nie mam takiej kontroli nad sobą jak przy ana
9.obojetny
10.kazdy jest kowalem własnego losu

Offline

#68 2023-12-09 00:16:21

gothandskinny
Użytkownik
Dołączył: 2023-12-09
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. 19 (2004)

2. 177 cm

3.. 56, 75, 57

4. Aktualnie 47
5. Jem codziennie do 900 kcal i dużo białka

6.Zawsze czulam sie gruba i w pewnym momencie mojego zycia zalamalam sie tak bardzo ze stwierdzilam ze zaczne sie odchudzac, teraz to styl zycia

7.. Dla motywacji i znajomosci

8. Czuje sie silna i lepsza od tych ktorzy jedza duzo oraz kocham emocje i satysfakcje ktore mi daje Ana

9. Zygam jesli zjem za duzo albo ktos mnie do tego zmusi

10. Nie chce stracic zycia aczkolwiek przytylabym i wrocilabym do Any.
Mysle ze trzeba sie karac treningami i postami albo niskimi limitami [dblpt])

Offline

#69 2023-12-24 17:59:59

msm1ka
Użytkownik
Dołączył: 2023-12-24
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej, mam na imię Mika.

Odpowiedz na następujące pytania we własnym wątku:
1. Ile masz lat
21.
2. Twój wzrost
167 cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
55,4 kg; 70 kg; 67 kg
4. Twój cel
50 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Do tej pory próbowałam różnych diet, jednak powstrzymywanie się od jedzenia działało u mnie najlepiej.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Moje życie z Ani zaczęło się tak naprawdę w 6 klasie podstawówki, jednak wtedy nie byłam tego świadoma.
Nasza znajomość rozkwitła wraz z początkiem gimnazjum, więc jesteśmy razem już 8 lat.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuje odkrycia sposobów na odchudzanie, a także na ukrycie tego przed otoczeniem, tak by nikt nie pokrzyżował moich planów.
Chciałabym wnieść tutaj wsparcie dla innych i być osobą, do której można się zwrócić z każdym problemem.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Ana to dla mnie coś się≥tej, niż tylko odchudzanie. To mój styl życia. Była ze mną zarówno w najlepszych, jak i najgorszych momentach mojego życia.
Jestem w pełni świadoma.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Nawet będąc na pograniczu, starałabym się zgubić zbędne kilogramy. W końcu chcę być piękna.
Trzymamy kciuki.

Offline

#70 2024-01-02 19:20:44

Neo
Użytkownik
Dołączył: 2024-01-02
Liczba postów: 1
Obecna waga: 39
Wymarzona waga: 25
Wzrost: 156
WindowsChrome 120.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hii, jetem Neo (osoba niebinarna). Mam 20 lat i 156 cm wzrostu. Moja najwyższa waga osiągała prawie 44 kg. aktualnie ważę w okolicach 41-39. Ale chcę schudnąć do wagi 30 kg. Dotychczas moje odchudzanie się polegało głównie na kilkudniowych głodówkach, później zapychanie żołądka jak najmniej kalorycznym jedzeniem, aby rodzina nic nie podejrzewała i tak w kółko. Chcę w końcu osiągnąć wymarzoną wagę, ale każdy mnie od tego odpycha i non stop słyszę, że i tak już mało ważę i niby muszę przytyć. Moje życie z Aną zaczęło się w okolicach 12-14 roku życia, jesteśmy już kilka długich lat ze sobą. Od tamtego momentu jadło mi się coraz mniej i udało mi się zostać przy aktualnej metodzie. Od forum oczekuję pomocy w wytrwałości w odchudzaniu i pozytywnego przyjęcia mnie  [dblpt]) . Czuję, że dzięki Anie mogę samodzielnie decydować o swoich poczynaniach i nie muszę chodzić do dietetyków i całej masy innych lekarzy. Mam świadomość jaką decyzję udało mi się podjąć. Myślę, że mój stosunek do pro-Mia jest pozytywny, każdy ma wolną wolę i może robić ze swoim ciałem to co chce. Gdyby moje pogranicze wychudzenia nie sięgało 25 kg to dalej próbował*bym się odchudzać, aż do osiągnięcia wymarzonej wagi. Zasady i perfekcjonizm to dla mnie święto, dlatego nie ważne co by się zadziało, chcę przestrzegać dekalogu.

Ostatnio edytowany przez Neo (2024-01-02 19:21:13)


NeoN

Offline

#71 2024-01-14 15:27:17

ciezkimotylek
Użytkownik
Dołączył: 2024-01-14
Liczba postów: 3
WindowsChrome 120.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej, jestem nowa na tym forum i nie wiem do konca jak robic posty, ale mam nadzieje ze dobrze poklikalam zeby sie wyslalo haha

1. Ile masz lat : skończę niedługo 19
2. Twój wzrost : 5'4
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna :
Najniższa - 46.7
Najwyższa - 54 ileś
Obecna - 51.7
4. Twój cel :
49kg (chyba)
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? :
Restrykcje -> Binge -> Restrykcje -> Binge i tak w kółko
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem. :
Zaczęło się od docinek, niskiej samooceny, porównywania się (np. do kpop idolek lub kolezanek), a razem jestesmy od okolo roku (?)
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? :
Oczekuje wsparcia, pomocy i zrozumienia a chcialabym na nie wniesc  to co inne motylki by chcialy
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów? :
Czemu ana? Bo nie chudne robiac to zdrowo i chce umrzec a ana mi w tym napewno pomoze, a jak nie to bede lepiej sie czula ze soba jak schudne i tak jestem swiaodma
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia? :
Nie mam problemu, a nawet sama probowalam wymiotowac, ale nie potrafie..
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)? :
Jakbym byla na pograniczu wychudzenia to jakbym cuzla potrzebe to dalej bym sie odchudzala a co do dekalogu to sie go stosuje

11. Teraz tak od siebie [dblpt][star] Mam na imie Julia, slucham metalu, rocka i po trochu innych gautnkow. Gram na gitarze oraz bardzo lubie creepypasty i rysowanie. No i to chyba tyle o mnie haha

Ostatnio edytowany przez ciezkimotylek (2024-01-14 15:29:02)

Offline

#72 2024-02-08 21:02:21

BaccaratRouge540
Użytkownik
Dołączył: 2024-02-08
Liczba postów: 3
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat - 34
2. Twój wzrost - 164
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna - 50 kg najniższa
4. Twój cel 45 kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? głodzenie się, ale teraz jestem na ozempicu
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem. 6 lat
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść? oczekuje wsparcia, bo mam insluniopornosc i jest mi czasem trudno wytrwać
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów? jestem świadoma i chce perfekcjonizmu
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia? nie mam pro-mia
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)? Jest ok

Offline

#73 2024-03-16 09:39:33

Ikattt_111
Użytkownik
Dołączył: 2024-03-16
Liczba postów: 1
AndroidChrome 122.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat- 18
2. Wzrost- 168
3. Waga najniższa- 41, najwyższa- 58, obecna- 58 [dblpt](
4. Twój cel- 45
5. Jak wyglądało twoje dotychczasowe odchudzanie? Starałam się ćwiczyć codziennie, jeść ciemne pieczywo, więcej owoców mniej tłuszczu itd. Teraz zdecydowałam się przejść na posty, mam na oku post 5/2
6. Moje życie z Aną zaczęło się 3 lata temu, gdy miałam 14-15 lat. Był covid i dość sporo przytyłam, czułam się z tym okropnie i zaczęłam się głodzić. Jednakże trafiłam do psychologa i od tamtego czasu przytyłam jeszcze więcej
7. Oczekuje od forum wsparcia, akceptacji, chcę odzyskać kontrolę nad moją wagą i ciałem, czuć się znowu piękna
8. Nic mi tak nie pomogło jak Ana i wierzę że pomoże mi ona odzyskać kontrolę której nie potrafiłam zachować
9. Jaki stosunek do pro-mia? Nie mam z tym problemu, sama probowałam wymiotować ale nie potrafiłam
10. Gdybym była na pograniczu starałabym się jeść i stosować się do tego co robiłam przez cały czas, zgadzam się z dekalogiem i będę go stosować

Offline

#74 2024-03-24 23:46:56

MarcelkaTancerka
Użytkownik
Dołączył: 2024-03-24
Liczba postów: 1
MacintoshSafari 604.1

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hejka wszystkim!
1. Ile masz lat
21
2. Twój wzrost
161cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa ciezko mi okreslic, aktualnie 46.9, a najwyzsza koło 53kg
4. Twój cel
39
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Dużoooo treningu, ograniczenie ilości kalorii, wykluczenie cukru itp
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Zaczelo sie gdy bylam mala i zauwazylam ze wszystkie tancerki sa chude i tez chcialam.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Duzo wsparcia oczekuje i porad i to też chce wniesc.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Jestem swiadoma, mysle ze zdrowe odchudzanie nie zaprowadzi mnie do mojego celu.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Bardzo dobry, samej zdarzylo mi sie wymiotowac.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Ciezko mi sie odniesc do dekalogu, bo nie jestem wierzaca. Jesli nadal potrzebowalabym sie odchudzac to bym nadal to robiła.

Offline

#75 2024-04-07 17:44:56

RuikoShitonora
Użytkownik
Dołączył: 2024-04-07
Liczba postów: 1
Obecna waga: 63kg
Wymarzona waga: 40kg
Wzrost: 158cm
WindowsOpera 107.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Aby aktywnie uczestniczyć w życiu forum i stać się jedną z nas  wypełnij Kwestionariusz we własnym wątku poniżej !

Odpowiedz na następujące pytania we własnym wątku:
1. Ile masz lat
19 w lipcu
2. Twój wzrost
158cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna. Najniższa: 42kg Najwyższa 63kg, obecna: 63kg :c
4. Twój cel: 40kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie? Głodówki głównie
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Moje życie związane z Aną zaczęło się na dobrą sprawę w 2017 roku. Wtedy zaczęłam się odchudzać zdrowo jak myślałam, ale tak nie było. Dużo ćwiczyłam, ograniczałam spożywanie soli, tłuszczu, cukrów. Jadła tylko produkty, które sobie pozwoliłam. Z czasem przestawałam jeść coraz mniej i mniej. Chciałam schudnąć i dalej chcę bo się sobie nie podobam, nie czuje się zdrowo, chudo, atrakcyjnie.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia? Jest mi obojętny, szanuje osoby, które w tym są
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Jakbym była na pograniczu wychudzenia, nie odchudzałabym się. O karaniu się...stosuję kary tylko typu więcej ćwiczeń. Kary cielesne typu samookaleczanie nie jest dobre. Pozostawia blizny, które DLA MNIE nie są perfekcją
Trzymamy kciuki.


,,Być może widzisz uśmiech, ale nie masz pojęcia co kryje się pod nim. Uśmiech to cenne narzędzie kochana. Inspiruje przyjaciół, konsternuje wrogów i daje ci pewność, że zawsze kontrolujesz sytuację."

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
pkcalculator - pszczolki - tutifruti - materialy - warsztat-lotussimulator