Forum Pro Ana
Forum Pro Ana - ANNOWY DOM

Nie jesteś zalogowany na forum.

Ogłoszenie

...Quod me nutrit, me destruit... jeżeli pragniesz do nas dołączyć utwórz wątek w części rekrutacyjnej, wcześniej zapoznaj się jednak z zasadami forum. Odpowiedz na pytania o sobie. Jesteśmy otwarte na nowych użytkowników. Rekrutacja otwarta zapraszamy nowe motylki.

#26 2022-09-15 19:12:15

Moniko02
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-15
Liczba postów: 9
WindowsOpera 90.0.4480.84

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat?
24 wiosen.

2. Twój wzrost?
171 cm.

3. Twoja waga:
najniższa : 44kg
najwyższa : 112 kg
obecna: 99,8 kg

4.Twój cel
44 kg

5.Jak wyglądało dotychczas Twoje odchudzanie?
Stosowałam apetitblock, aby nie podjadać. Stosuję się według jadłospisów ustalonych odgórnie od mojej dietetyk. Wcześniej w 2015-2016 stosowałam leki bisacodyl na bulimię.

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Moje życie z Aną zaczęło się, gdy trafiłam do szpitala psychiatrycznego po raz pierwszy. Tam była pacjentka, która należała do pro Any i mnie w to wkręciła. Spodobało mi się to było w 2015 roku. Czyli jesteśmy razem w relacjji 7 lat z przerwami.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję wsparcia, rozmowy z innymi użytkownikami tego forum. I przede wszystkim szacunku, zrozumienia bo większość moich znajomych mnie nie rozumie i mówi, że to "chore"

8.Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Anę wybrałam ze względu na szybkie efekty odchudzania, i niskie bilanse w dietach Any. Miałam efekt jojo często, ale potem to naprawiałam. Zawsze miałam obsesję na temat mojego wyglądu i wagi. Jestem w pełni tego świadoma.

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Znam. Nawet się z tym borykałam i pomagało mi to, nie jest mi to jednak obojętne czy nie chciane.

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Myślę że tak. Każdy je to co uważa za stosowne, ale wolę gdy innym oddaje się spożywkę, bo wtedy oni będą grubsi a nie my. Moim zdaniem deklaog jest dobrze i przejrzyście opisany, stosowałam go kiedyś teraz do tego wracam [dblpt])

Offline

#27 2022-09-21 17:04:36

littlefly
Użytkownik
Dołączył: 2022-09-21
Liczba postów: 2
AndroidChrome 99.0.4844.88

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Odpowiedz na następujące pytania we własnym wątku:
1. Ile masz lat
18
2. Twój wzrost
178
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
51,9 / 75/ 52,3
4. Twój cel
47
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Głodówki, dieta wegetariańska, aktualnie wchodzę w wegańską z 800 kcal
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Około 1,5 roku, na początku chciałam lekko schudnąć do 63kg, ale później okazało się że nie potrafię zaakceptować tego jak wyglądam, ciągle czuje się gruba.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję zrozumienia, akceptacji, chciałabym wnieść tu pozytywną energię, poznać osoby takie jak ja
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
1,5 roku temu zależało mi żeby schudnąć kilka kilogramów, teraz chce ważyć najmniej jak się da.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Szczerze mówiąc wymiotuje dosyć często...
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Prawdopodobnie tak, nie potrafię przestać kontrolować tego co jem. Gdy zjem za dużo to idę to zwymiotować, a następnego dnia nie jem nic.

Offline

#28 2022-10-12 17:06:46

Guesswhy
Użytkownik
Dołączył: 2022-10-12
Liczba postów: 5
WindowsChrome 106.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej kochane
1. 27 lat
2. 171 cm
3. 46-63,5-57 kg
4. Chcę schudnąć na tyle, by przestać nienawidzić odbicia w lustrze
5. Kiedyś głównie głodówki, ostatnio raczej liczenie kalorii.
6. Wszystko zaczęło się od pierwszego zawodu miłosnego 10 lat temu.
7. Oczekuję po prostu towarzyszenia. Niedawno dostałam lek na depresję, który podbija apetyt. Bardzo się boję i chcę chudnąć mimo wszystko, ale wiem że teraz będzie jeszcze trudniej... ;( oferuję towarzyszenie i wsparcie, czasem pewnie jakieś rady.
8. Ana, ponieważ tu chodzi o coś głębszego niż zgubienie paru kilo. chodzi o to, że nie potrafię szanować siebie, jeśli nie potrafię się kontrolować i być perfekcyjna. Nie jestem perfekcyjna, ale bardzo chcę i robię wszystko, żeby to osiągnąć.
9. Mój stosunek do Pro-Mia jest neutralny. To nie moja droga, ale rozumiem sprawę, bo moja przyjaciółka szła tą drogą.
10. Nie wiem, co zrobiłabym, gdybym była na pograniczu wychudzenia. Myślę że tego się nie wie dopóki się nie zajdzie w to miejsce, bo podróż w dół wagi przemienia. Dekalog szanuję, ale stosuję swój własny, spersonalizowany dekalog.

Ostatnio edytowany przez Guesswhy (2022-10-12 17:07:57)

Offline

#29 2022-12-06 03:11:38

Mijaj9886
Użytkownik
Dołączył: 2022-12-06
Liczba postów: 1
Obecna waga: 40
Wymarzona waga: 35kgU30kg<
Wzrost: 152
AndroidChrome 107.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hejka wszystkim! [dblpt])

1. Ile masz lat
Mam 18 lat.

2. Twój wzrost
Mam 152cm wzrostu.

3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
Najniższa: 35kg; najwyższa: 49kg; obecna: 40kg

4. Twój cel
Mam na celu aktualnie dobić do mojej najniższej wagi, ale wiem, że pobije kolejny rekord. Chcę się pozbyć wszystkich najmniejszych wałków tłuszczu na moim ciele.

5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Bardzo niskokaloryczne diety, ogólnie sama redukcja i ćwiczenia. Potem przestawienie się na głodówki wraz z wysiłkiem fizycznym.

6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem?
Już się zaczęło w wieku 12 lat. Pierwsze wyrzucanie kanapek w szkole, tego typu rzeczy. Potem - lat 14 - zajadałam wszystko i tak do około 16 roku życia. Ból psychiczny niesamowity. Następnie chciałam schudnąć, więc zaczęłam ćwiczyć i wprowadzać dietę. Nie szło, po prostu nie dla mnie, znowu zaczęłam głodować.

7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję szczerego wsparcie, dobrego słowa i konwersacji wnoszących coś do na szego życia z Aną i viceversa.

8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Tak jak wspomniałam wcześniej, "zdrowe odchudzanie" to nie dla mnie. Głodówki z Aną to dla mnie idealny styl życia, jeśli mogą tak powiedzieć. Na przestrzeni lat wyciągnęłam wnioski i jestem przekonana.

9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Szanuję, nie mam nic przeciwko, ludzie pro-Mia, wspierajcie się nawzajem [dblpt])

10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Szczerze? Nie lubię fantazjować i przy tym zakładać takich rzeczy
Zrobiłabym to co zrobiła. Jak się znajdę kiedykolwiek w takiej sytuacji to wtedy odpowiem, ale na tą chwilę odpowiedzi nie ma. Na początku, myślałam, że mowa jest o chrześcijańskim dekalogu, ale coś mi nagle z tyłu głowy zaświtało. Czytałam te parę lat temu, lecz słabo pamiętam. Teraz przy okazji obczaję i odświeżę pamięć.
Miłej nocki lub dzionka! ~ Wiczka

Ostatnio edytowany przez Mijaj9886 (2022-12-06 03:18:59)


Nie myśl dużo, działaj więcej!

Offline

#30 2022-12-11 01:34:08

BlackDahlia
Użytkownik
Dołączył: 2022-12-11
Liczba postów: 2
WindowsChrome 107.0.5304.122

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej, jestem trochę zmieszana. Byłam z Aną przez jakiś okres w swoim życiu i chciałabym jeszcze raz przeżyć z nią swoją historię, lecz tym razem nie sama [dblpt])
1. Ile masz lat
-18
2. Twój wzrost
-167
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
-najniższa:47, najwyższa:58, obecna:53
4. Twój cel
-Chciałabym być idealna.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
-Głodówka
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
-Byłam jeszcze w podstawówce, nienawidziłam swojego ciała tak jak do teraz jednak z nią momentami czułam się piękna. Byłam z nią wtedy rok ale wiem, że nigdy do końca mnie nie opuściła.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
-Oczekuje inspiracji i wsparcia to samo chcę dać od siebie.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
-Tak jestem tego świadoma, z Aną jest to piękniejsze i szybsze dużo ludzi nie widzi i nie rozumie tego piękna ja je dostrzegam.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
-Nie jestem w stanie go określić.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
-Nie wiem czy odchudzałabym się dalej nie jestem w stanie przewidzieć przyszłości, wiem jaka to wciągająca podróż więc wiem, że wszystko jest możliwe. Uważam, że karanie się jest w porządku o ile sami tego chcemy.

Ostatnio edytowany przez BlackDahlia (2022-12-11 01:34:29)

Offline

#31 2022-12-11 03:30:55

lekkimotylekxx
Użytkownik
Dołączył: 2022-12-09
Liczba postów: 10
Obecna waga: 48.3
Wymarzona waga: 43
Wzrost: 163
Dieta: 500kcal
AndroidChrome 108.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1.  18
2. 163cm
3.
najniższa: 49kg
najwyższa: 57kg
obecna: 50kg
4. Mój cel to 46kg (jeśli mi się uda będę chciała jeszcze więcej)
5. Głodówki, wymioty
6. Ja I ana przyjaźnimy się od niedawna wcześniej była to Mia. Z aną jestem około 3/4 miesiące.
Bardzo chciałam schudnąć ale nie bawić się w "fitnesiara" siłownia i masa. Chciałam schudnąć szybko i skutecznie.
To był najlepszy sposób i nadal tak uważam.
7. Chciała bym otrzymać parę porad i podzielić się swoimi doświadczeniami z aną i taktykami na różne rzeczy co do jedzenia I ćwiczeń.
8. Jestem w pełni świadoma tego i uważam że ana jest piękna, zdrowe odchudzanie trwa za długo i jego skuteczność nje jest pewna a ana może mi to zapewnić.
9. Byłam przez moment więc jest mi obojętny.
10.Mysle że będę sje odchudzać aż do perfekcji i samoakceptacji, kary są moim zdaniem okej ale nic na siłę.

Offline

#32 2022-12-18 16:03:50

Chcebycpiekny
Użytkownik
Dołączył: 2022-12-18
Liczba postów: 3
AndroidChrome 108.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej Witajcie
1. Mam 22 lata
2. Mam 171 cm
3.
Najniższa 74
Najwyższa 101
Obecną 93
4 Mój cel 70
5. Ogólnie to staram się robić treningi chociaż niekiedy różnie to wygląda. Rezygnuję z niektórych posiłków-zastępuję je wodą.
6. Jestem z nią od niedawna chociaż tak z przerwami wracam do niej no z 4 lata
7. Dobrą energię i napewno wsparcie dla innych
8.  Chcę być piękny tak jak inni chudzi mężczyźni
9. Kojarzę, obojętne
10.  Podepnę się do przedmówcy i zacytuję w pełnej zgodzie. Każdy jest panem swojego ciała. Krzywdy też sobie nie robię.

Offline

#33 2023-01-08 03:00:18

Zmartwychwstanie
Użytkownik
Dołączył: 2023-01-08
Liczba postów: 3
AndroidChrome 108.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hejka, mam na imię Aleksandra.
1. Ile masz lat
18
2. Twój wzrost
169
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
69
97
69
4. Twój cel
50 lub 45. No chyba, że będę uważała, że potrzebuje zejść jeszcze niżej
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Ogólnie siedzę w tym od czterech lat z dość sporą przerwą przez to, że ciągle trafiałam na oddział zamknięty. Wcześniej było w porządku, ale teraz? Błagam, idzie mi fenomenalnie.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Zaczęło się od zwykłego gnębienia w szkole. Nie przez przez uczniów a nauczycieli. Jesteśmy razem od 4 lat
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chciałabym mieć świadomość, że nie jestem sama
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Bo zdrowe odchudzanie to brednie. Laski które się odchudzają zdrowo nadal są grube. Ja nie wiem z czego one się cieszą. Jestem świadoma i chodzi mi o zdobycie perfekcji.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Bulimiczki to śmiech na sali.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Jeżeli uważałabym, że jestem dalej gruba no to dieta nadal byłaby w grze. Zasady są ważne i jestem bardzo zadowolona z tego dekalogu.

Offline

#34 2023-01-10 01:07:48

motylkowe sny
Użytkownik
Dołączył: 2023-01-10
Liczba postów: 1
WindowsOpera 93.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

hejcia!!!
1. 19
2. 167
3. najnizsza 57
   najwyzsza 70
   aktualna 69
4. cel 37 kg
5. nie wygladalo...
6.  jestesmy razem juz z okolo 2 lata ale niestety wtedy czyli okolo rok staralam sie ja wypierac
7. chcialbym dzielic sie i dawa innym motywacje!!
8. bo zdrowe odchudanie jest nudne i to same bzddury
9. nie wiem nie widze w tym problemu
10. Dekalog jest najwaznijsza rzecza w moim zyciu. I tak bede sie odchudzac dopoki nie stwierdze ze jest super

Offline

#35 2023-01-10 11:13:56

Motylek Hiacynta
Użytkownik
Dołączył: 2023-01-09
Liczba postów: 1
AndroidChrome 108.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej mam na imię Hiacynta
1.Mam 18 lat
2.Mój wzrost to zaledwie 172
3.Moja waga najniższa to było 40kg
   Najwyższa to 66
   Obecna 58-59 waha się
4. Moja docelowa waga to myślę że na ten moment 48 była bym napewno usatysfakcjonowana
5. Moje odchudzanie od kiedy się zaczęło kiedy ja weszłam w Ane czyli 5 lat temu wygląda i wyglądało tak samo czyli głodówki raz diety raz napady myślę że każda z nas tego doświadczyła
6. Ana jest ze mną już 5 lat
7. Trudno mi określić czego oczekuje od forum dlatego że jestem w tym jeszcze zagubiona i nie do końca wszystko ogarniam .. Ja napewno chciała bym wnieść motywacji dużo
8. Dlaczego nie zdrowe odżywianie? Dlatego że odkąd weszłam w świat Any to już nie wyobrażałam sobie życia gdzie jem normalnie już tak nie potrafię Ana towarzyszy mi tak długo że za każdym razem wybieram już jej drogę jest w pewnym sensie łatwiejsza
9. Ja nie mam stosunku chcą osiągnąć ten sam cel tylko w inny sposób w zaciszu domowym
10. Dekalog jest ważny on nam daje taką dyscyplinę i między innymi motywuje do wytrwałości i wymarzonej sylwetki

Bardzo dziękuję jeśli chciało się komuś to czytać jestem z wami motylki ❤


Hej jestem tu nowa nie za bardzo jeszcze to ogarniam ale bardzo chciała bym was wszystkich poznać

Offline

#36 2023-01-13 20:40:06

gruby_motylek
Użytkownik
Dołączył: 2023-01-13
Liczba postów: 1
Obecna waga: 70kg
Wymarzona waga: 48kg
Wzrost: 169cm
WindowsChrome 108.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej, mam na imię Julia
1. 18 lat
2. 169 cm
3. najniższa: 63kg najwyższa 75kg aktualna 75kg
4. cel: 48kg
5. Głównie ograniczałam to co jest niezdrowe
6. każdy mi wypominał ile jem oraz ważę i przeszłam na dietę a pózniej dotarłam do any
7. oczekuje pomocy w odzyskaniu kontroli
8. tak jest lepiej
9. dobrze się sprawdzi jak zjemy cokolwiek kiedy ktoś nam to wciska ale na dłużą mete pro-mia po prostu nie przejdzie
10. nie wiem

Offline

#37 2023-01-14 13:03:48

Piggybutnotanymore
Użytkownik
Dołączył: 2022-12-18
Liczba postów: 1
Obecna waga: 55
Wymarzona waga: 40
Wzrost: 165
Dieta: 500 kcal
MacintoshSafari 604.1

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej
1. 18
2.165
3. Najniższa 53 najwyzsza 65 aktualna 55
4. Docelowa waga 45
5. Głównie stosowałam głodówki lub środki przeczyszczające po jedzeniu
6. O anie dowiedzialam sie na twitterze dzięki thinspirations. Jest już ze mną około 3 miesięcy
7. Chciałabym sie dowiedziec więcej sposobow na skuteczne odchudzanie a także wspierać się nawzajem z innymi
8. Jedząc normalne ilosci jedzenia czuje się grubo i beznadziejnie plus ana to styl życia jakim chcialabym zyc
9. Jestem zdania ze jest to bardzo wyniszczające i czesto po dluzszym czasie malo skuteczne poniewaz np wywoływanie wymiotów staje sue coraz trudniejsze
10. Uważam ze przestrzeganie dekalogu jest wazne by osiągnąc oczekiwane efekty szybciej ale nie jestem pewna czy karanie w tym pomoże.

Offline

#38 2023-01-20 19:55:22

pieknymotylek
Użytkownik
Dołączył: 2023-01-20
Liczba postów: 2
WindowsChrome 109.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
20
2. Twój wzrost
170
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
50, 86, 68,6
4. Twój cel
45-50
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Pilnowanie kalorii, ćwiczenia głównie na brzuch, napoje zero, zielona herbata.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Zaczęło się od tego, że chciałam schudnąć i zagłębiłam się w tumblr, tam znalazłam te forum i chciałabym móc dalej się rozwijać - swoją wiedzę o Anie oraz własną świadomość swojego ciała i życia.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chciałabym poczuć wsparcie, być wśród swoich, móc z kimś porozmawiać i czuć, że nie jestem w tym wszystkim sama. Chcę też móc prowadzić swój ,,pamiętnik'' i dzięki pisaniu tu pilnować siebie.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Jestem w pełni świadoma.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Wywoływałam wymioty, wyniszczające, męczące. Chcę móc kontrolować co jem
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Trzymamy kciuki.
Dekalog pomaga nam utrzymać dyscyplinę. Chcę być piękna, a nie martwa.

Offline

#39 2023-02-04 16:32:24

Garbaty Anioł
Użytkownik
Dołączył: 2023-02-04
Liczba postów: 1
AndroidChrome 102.0.5005.125

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
Chyba jestem z was najstarsza....
2. Twój wzrost
172
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
49, 98,98
4. Twój cel
50
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Sport i liczenie kalorii z Fitatu
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Chcialabym dopiero zaxząć.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Wsparcia i porad. Oraz wspierac innych.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie?
Kiedyś nie mialam problemu z tym zeby nie jesc. Diety mnie męczą. Uczucie pustego żołądka zawsze wydawalo mi sie dobre.
Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Tak
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
To nie dla mnie.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej?
Nie.
Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Mam małe bliźniaki. Nie ma.mowy o karaniu siebie.


Kiedyś było inaczej.

Offline

#40 2023-02-08 01:09:02

Agaton
Użytkownik
Dołączył: 2023-02-08
Liczba postów: 1
Obecna waga: 105 kg
Wymarzona waga: 55 kg
Wzrost: 173 cm
AndroidChrome 102.0.5005.125

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej! Jestem Agaton, mam 18 lat i 173 cm wzrostu. Obecnie ważę 106 kg, najmniejsza waga wynosiła jeśli dobrze pamiętam ok. 90 a najwyższa ponad 120. Moim celem na tym forum jest zdobyć więcej kontroli nad samym sobą i nawiązać dobrą relację z Aną, która nie chce mnie opuścić. No i schudnięcie do 55 kg, potem się zobaczy. Moje dotychczasowe odchudzanie polega na ograniczaniu kalorii, dużych treningach, jednodniowych głodówkach od czasu do czasu i próbowaniu różnych dziwacznych, ale małokalorycznych diet. Moje życie z Aną zaczęło się na dobre i zostało nazwane i imieniu dopiero w połowie poprzedniego roku, choć już wcześniej miałem ogromny kompleks na temat swej wagi. Więc jesteśmy ok. pół roku razem. Od forum oczekuję jedynie wsparcia, zrozumienia, aktywności i cierpliwości do gadatliwego grubasa jakim jestem hah.
Czemu Ana? Od zawsze gdzieś gdzieniegdzie słyszałem od wielu, że jestem obrzydliwy z tym tłuszczem za każdym razem gdy nie wstydziłem się pokazać trochę ciała. Szybko się to we mnie zakorzeniło do tego stopnia, że uważam, że zdrowe odchudzanie nie jest dla mnie. Nie sprawia mi radości, chcę dokończyć co zostało już zaczęte, bo postrzegam świat skrajnościami. Pozatem uwielbiam to uczucie lekkości i rozedgranych organów na głodówce.
Pro-mia, prowokować wymioty dzisiaj próbowałem pierwszy raz, jestem neutralnie nastawiony gdyż o tym zbyt wiele nie wiem.
Gdybym był na pograniczu śmierci, myślę, że spróbowałbym się leczyć. Piękny motylek to żywy motylek! Dekalog mnie motywuje, choć nie zawsze udaje mi się go przestrzegać.
Dziękuję za uwagę, zapraszam na mojego Twittera @AgatonLech i Tumblr @agathonthedumbfuck jeśli ktoś chciałby się poznać <3

Offline

#41 2023-02-08 23:57:49

Alpromise
Użytkownik
Dołączył: 2023-02-08
Liczba postów: 1
WindowsOpera 94.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Witam,

1. 22 lata, rocznikowo 23.

2. wzrost: 169/170 cm

3. obecna waga ok. 75 kg, nie ważę się póki co, jak zauważę postępy wtedy się zważę.

    najniższa waga: 53 kg

    najwyższa waga: obecna

4. Mój cel: 50 kg

5. Moje dotychczasowe odżywianie wyglądało jak przejażdżka na rollercoasterze. Były okresy, gdzie trzymałam się zdrowego planu, ba, nawet szło mi całkiem nieźle i to bez większego wysiłku. Ale.. przychodził okres, gdzie zaczęłam zajadać emocje. Nagradzać się jedzeniem. Wymiotowałam często po zjedzeniu.

6. Pierwszy raz usłyszałam o anie w 2013 roku. Założyłam własnego bloga i motywowałam się wzajemnie z dziewczynami. Z sentymentem wspominam tamten czas. O, wiem, jeszcze tumblr bardzo mi pomógł w utrzymaniu tego "stylu" na życie [dblpt]P

7. Od forum oczekuję zrozumienia, motywacji oraz akceptacji. Szukam community, w którym poczułabym się zrozumiana.

8. Jestem w pełni świadoma swojej decyzji. Wiem, że zyskując kontrolę nad swoimi nawykami, jedzeniem będę silniejsza psychicznie, poczucie kontroli daje mi spełnienie.

9. Znam, mój stosunek jest ambiwalentny, jednak teraz czuję się częścią tego ruchu i nic nie jest w stanie mnie zatrzymać.

10. To zależy. Póki co mam cel w życiu, żeby pomagać innym, przede wszystkim bezbronnym zwierzętom, musze żyć i istnieć, przynajmniej dla Nich.

Offline

#42 2023-02-27 18:03:38

Skinnymust
Użytkownik
Dołączył: 2023-02-27
Liczba postów: 1
AndroidChrome 106.0.5249.126

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. 18 lat
2.wzrost 160cm
3. Obecna waga 43 kg
Najwyższa 50 kg
Najniższa 39 kg
4. Mój cel to 35 kg
5. Moje odżywianie wyglądało tak że przez większość czasu miałam jakieś limity i diety a czasem przestawałam i odpuszczałam...
6. Pierwszy raz o anie dowiedziałam się 3 lata temu w 2020 roku
Jak zaczęłam czuć się gruba.
7. Od forum oczekuje zrozumienia, wzajemnego wspierania się i nie pozwolenia mi odejścia do póki nie będę perfekcyjna. Kocham ane i nie chce jej zawieść tylko ona mi pomoże. Chce tez wspierać innych
8. Wybieram ane bo tylko ona da mi prawdziwą kontrolę i szybciej pomoże mi dojść do ideału , chce w tym trwać podoba mi się ten styl zycia.
9.  Niby okej ale jednak wolę ane, myślę że to nie dla mnie
10. Jakbym była na pograniczu wychudzenia to nadal bym się odchudzała, nie chce umierać, chce być idealna.
11. Trzeba przestrzegać dekalog ale kary mnie nie motywują

Offline

#43 2023-03-21 15:33:50

fajnyboczek
Użytkownik
Dołączył: 2023-03-21
Liczba postów: 1
AndroidChrome 111.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Hej,
1. Ile masz lat
~~~19~~~
2. Twój wzrost, 162
3. Twoja waga: najniższa 43kg (wzr. 162), najwyższa 63kg, obecna 60kg
4. Twój cel, być perfekcyjna i dumna z siebie.
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
W wieku 13 lat już się tym mocno interesowałam, zaczęło się od opsesyjnego ćwiczenia, poznałam Ane doszły głodówki, leki a po nich narkotyki.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem. Miałyśmy burzliwa relacje, zaczęło się pięknie, potem pojawił się ktoś przed kim nie dało się jej ukryć, więc wtedy zaczelam wymiotowac i Ana musiała odejść na jakiś czas aby nikt o niej nie wiedział, rozstałyśmy się na jakiś czas z krótkimi spotkaniami, tęskniłam za nią. Za urwanie relacji dopadła mnie chyba karma, nagle przytyłam w 3 tygodnie z 56kg do 63kg (przez leki psychiatryczne) I postanowiłam odnowić to ale teraz już na zawsze.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Napewno wsparcia i rad. Sama jak poczuje się pewnie tutaj to postaram się wnieść tyle ile mogę.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Tu chodzi o kontrolę przez co satysfakcję, muszę bardzo szybko osiągać swoje cele a wiem że ona mnie w tym wesprze.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Dekalog świętość, chodzi o perfekcje nie istnieje dla mnie termin "wychudzenie"

Offline

#44 2023-04-02 16:37:36

Laura butterfly
Użytkownik
Dołączył: 2023-04-02
Liczba postów: 1
UnknownFirefox 111.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
18
2. Twój wzrost
168
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
53 najniższa
58 najwyższa
56 obecna
4. Twój cel
50kg, chce być idealna
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Dużo ćwiczeń, mniej jedzenia.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Moje życie z ana zaczęło się od kad chciałam schudnąć parę kilo, jesteśmy już 2 lata razem.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuję motywacji, i chciałabym się dzielić poradami.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Bo Ana mi pomoże w straceniu więcej wagi, bo zdrowe odchudzanie jest dla osób które i tak będę grube a ja chcę być idealna
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Dobry, sama kiedyś zaczynałam. Ale wolę Anę
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)? Zależy, ale raczej nie albo tylko kilogram bym chciała stracić.

Offline

#45 2023-04-03 00:09:31

suefly
Użytkownik
Dołączył: 2023-04-02
Liczba postów: 2
MacintoshSafari 605.1.15

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
18
2. Twój wzrost
165kg
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
a)50kg
b)58kg
C)55kg
4. Twój cel
Osiągnąć około 49kg
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
fasting, mocne ucinanie kalorii, dużo ćwiczeń. Czasem też przytrafiają mi się krótkie, ale całkowite głodówki. Ale to było za czasów covida, teraz mi się jakoś nie udaje.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
W Anę dopiero się zagłębiam, jestem dopiero poczwarką
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Oczekuje wsparcia i zrozumienia. Cierpię na ataki bingeeatingu i potrzebuje osób które są w stanie wysłuchać mnie nie oceniając mnie ani mojego ciała.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Zdrowe odchudzanie to za mało. Ana to społeczność, Ana to styl życia
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Mia jest mi nawet bliższa niż Ana z racji na moje głodówki
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Na dzień dzisiejszy jestem w takim miejscu ,że sama się karam. Mam o sobie gorsze mniemanie niż nie jeden mój wróg. Czasem nie mogę spojrzeć w lustro, bo jest mi po prostu za siebie wstyd i brzydzę się sobą, przez moje napady objadania się. Chciałbym się odchudzać do momentu w którym nie poczuję się dobrze ze swoim ciałem i przy tym sama ze sobą. Waga to tylko liczba. Wychudzenie to byłby mój I made it moment, jednak jeśli dalej nie czułabym się ze sobą dobrze nie powstrzymałby mnie to.

Offline

#46 2023-04-06 02:12:53

Wruszkowana
Użytkownik
Dołączył: 2023-04-06
Liczba postów: 1
Obecna waga: 40 kg
Wymarzona waga: 30 kg
Wzrost: 161
Dieta: Jem mniej niż 1000
AndroidChrome 111.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Mam 18 lat
2. Mój wzrost to 161 cm
3. Moja waga: najniższa 36.8 , najwyższa 47.5 , obecna 44.6
4. Mój cel to 30 kg
5. Dotychczas normalnie po kolei robiłam diety pro Ana , jadłam mało i starałam się z całych sił , czasami ćwiczyłam czasami nie.
6. Z Ana jestem już około 8 lat , zaczynałam gdy miałam jedynie 10 co jest faktycznie smutne , ludzie zawsze wmawiali mi że jestem gruba ale w sumie mieli rację bo byłam! Dalej jestem ale to zmienię.
7. Na forum chciałbym wniesc motywację dla innych i siebie , oczekuje że znajdę tu coś dla siebie i że będę mogła szczęśliwie spędzać czas czytając blogi innych.
8. Kiedyś wybrałam ane tylko dlatego aby jak najszybciej schudnąć, teraz już nie chodzi mi o jedynie utratę masy ciała a też o tą więź która powstała między mną a Ana, nie byłabym w stanie tak czy siak odejść ale to moim zdaniem powód do dumy jeśli chodzi o mnie.
9. Oczywiście że szanuję, rozumiem że ktoś próbuje poprostu pozbyć się masy ciała lub wyrzutów sumienia po napadzie objadania i nic nie mam do takich osób, szanuję mie jakby była siostrą Any.
10. Według mnie karanie się nie jest potrzebne ale jak kto woli! Ja aktualnie myślę że gdybym była już wychudzona i przykładowo osiągnęła swój sukces to raczej trzymałbym wagę , nie chcę przecież umrzeć a żyć piękna.


.

Offline

#47 2023-04-07 01:04:58

Liwia
Gąsiennica
Skąd: Mazowieckie/Lubelskie
Dołączył: 2023-02-06
Liczba postów: 86
Obecna waga: 27-28
Wymarzona waga: ?
Wzrost: 150
Dieta: 400 kcal (czasem ponad 1500)
AndroidChrome 111.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Przy Twoim wzroście waga wydaję się trochę niska. Ja mam 11 cm mniej i już tracę mięśnie. Też zaczynałam bardzo wcześnie, bo od 12 roku roku życia. Jak spadłam do 27 kg, to nie miałam siły na nic. Leżałam tylko w łóżku, a to nie jest dobre dla psychiki. Moim zdaniem powinnaś najpierw osiągnąć 40 kg i zobaczyć, co dalej. Decyzja oczywiście zależy od Ciebie.

Offline

#48 2023-04-09 20:38:17

FatButterfly
Użytkownik
Skąd: Wrocław
Dołączył: 2023-04-09
Liczba postów: 2
Obecna waga: 66
Wymarzona waga: 49
Wzrost: 170
WindowsChrome 111.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Odpowiedz na następujące pytania we własnym wątku:
1. Ile masz lat
20
2. Twój wzrost
170
3. Twoja waga:
najniższa 62
najwyższa 90
obecna 66
4. Twój cel -> 49 <3
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Schudłam 27 kg poprzez zbilansowane odchudzanie. Trwało to do czasu , w ktorymś momencie waga przestała lecieć w dół. Przyszła depresja , leki od psychiatry i kilogramy . Zaczeły się napday wraz z przecvzyszczaniem ( wymioty). Aktualnie staram się liczyć kalorie natomiast jestem już tym zmęczona- potrzebuje motywacji. Próbowałam się głodzic natomiast z powodu braku wsparcia po jakimś czasie odpuściłam.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Na razie jestem spasioną poczwara xD
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Szukam wsparcia i motywacji. Chciałabym w końcu znienawidzić jedzenie.
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Tak jestem tego świadoma. Już miałam przygodę ze zdrowym odzywianiem i wiem że w którymś momencie wsyztsko się zatrzymuje.
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
Moim zdaniem jest to kurestwo z którego trudno wyjść. Lepeij jest nie jeść niż pakować i to zwracać
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
Tak . Chciałabym być perfekcyjna. Ja akurat karam sie za wszytsko wiec nie wypowiem się w tym aspekcie.

Offline

#49 2023-04-23 14:16:25

skinnyperson05
Użytkownik
Dołączył: 2023-04-23
Liczba postów: 3
AndroidChrome 110.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

Odpowiedz na następujące pytania we własnym wątku:
1. Ile masz lat
- Nie czuje sie gotowa by o tym mówić
2. Twój wzrost
- 157
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
- 38, 43, 39
4. Twój cel
- 35
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
- Liczenie kalorii, głodówki i ćwiczenia
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
- Zaczęło się w momencie kiedy na spotkaniu rodzinnym moja matka zaśmiała mi sie prosto w oczy ze słowami "Ale masz fałdki", a z Aną jestem już hmm.. równe 5 lat
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
- Oczekuje jedynie wsparcia i motywacji. Nie mam jakiś wygórowanych życzeń
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
- Ana wydaje się działać znacznie szybciej niż te zwyczajne odchudzanie. Oczywiście jestem świadoma wszystkiego i nie chodzi mi tylko o zrzucenie kilku kilogramów
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia?
- Obojętny. Są bo są, ale nie przeszkadzają mi
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej? Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)?
- Oczywiście, że tak. Staram się przestrzegać każdego z punktów
Trzymamy kciuki.

Offline

#50 2023-04-23 22:50:10

Yoonana
Użytkownik
Dołączył: 2023-04-23
Liczba postów: 4
Obecna waga: 58
Wymarzona waga: 49
Wzrost: 168
AndroidChrome 112.0.0.0

Odp: Nowy Formularz Rekrutacyjny

1. Ile masz lat
Wystarczająco
2. Twój wzrost
168cm
3. Twoja waga: najniższa, najwyższa, obecna
58, 50 , 58
4. Twój cel
49 ale i tak chce niżej
5. Jak wyglądało Twoje dotychczasowe odchudzanie?
Rok temu było intensywnie przez pół roku utrzymywał am wagę a teraz przytyłam bo chcieli mnie już do psychologów pakować.
6. Jak zaczęło się Twe życie z Aną i ile lat jesteście już razem.
Zaczeło się w 2020 kiedy to nienawidziłam swojego ciała jak patrzę na zdjęcia z tamtego okresu to rzygać mi się chce. Moja ciocia chorowała na anoreksję i wszyscy traktowali ją jak jajko też tak chce.
7. Czego oczekujesz od forum? I co chciałabyś na nie wnieść?
Chce od niego motywacji kopa w dupe. Ja oferuje wsparcie i pomoc
8. Czemu akurat Ana a nie zdrowe odchudzanie? Czy jesteś w pełni świadoma swej decyzji i nie chodzi ci tylko o zgubienie kilku kilogramów?
Nie umiem inaczej ana dała mi nadzieję że jeszcze nie wszystko stracone
9. Jaki masz stosunek do pro-Mia? Rzygają to rzygają ja sama za bardzo się boję więc szacun.
10. Czy jakbys byla na pograniczu wychudzenia odchudzalabys sie dalej?  Zależy.
Jakie masz podejscie do dekalogu (np. punktu o karaniu sie)? Bardzo dobry 100% za


Mirror, mirror, hide her bones
Morph her figure from her own
Mirror, mirror, show her pain
Reflect the poisons in her veins

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot
Otwarta rekrutacja. Zapraszamy.

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
teamsg - warsztat-lotussimulator - pszczolki - tutifruti - forumdiaxcraft